Лято е, слънчице пече, малко ДЕКЕМВРИйче в коремчето расте! - Тема 5

  • 23 443
  • 730
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 790
Това с излизането навън е много относително и много зависи от времето. Аз с предните деца от 8 ден бях навън, но беше топло и прекрасно. Декември не се знае от сега какъв ще е, може да е топло и приятно, може да е мъгливо, а при мъгла бебетата не се вадят навън, а може да е студено и ветровито. Няма как от сега да знаем дали ще става за навън или не. Иначе и аз не си представям да си седим само в къщи. Поне за каките ще трябва да излизаме сутрин и вечер, за да ги взимам и водя на училище.За сега съм предупредила баба ми ,че  може и да я вземем за месец два, ако е мн зле времето ,поне в началото да не вадя беба рано сутрин и вечер , а да може да ги оставя двете за 20-30 мин докато заведа каките.

Последна редакция: вт, 30 юли 2019, 13:58 от babybu

# 661
  • Мнения: 5 466
Бу, аз ще съм с бяла тениска на слонове и черен панталон на линии. Grinning Ще се оглеждам. Kissing Heart

# 662
  • Мнения: 697
Мина ФМ. Всичко е наред.❤ Нямам много време да пиша подробно, само отчитам, че бебко е започнал върви напред със седмица и вече е половин кило! Не е за вярване как бързо лети времето... Отново пожелавам успех на мамите, на които предстои ФМ! Всичко ще е наред! 😊

Малко ми е криво, момичета. Оказа се, че моята АГ няма да може да ми води раждането и ще трябва да видя при кого.. Тъпо ми стана, че ми го сервира така сега. Sad Свикнах си с нея, не съм ходила при друг лекар с тази бременност и сега като ми го каза това, ми се скофти нещо..

# 663
  • Мнения: 3 799
Здравейте, момичета
Идвам с добри новини - всичко е наред при нас! Девойката расте, вече е 450 грама, има си всичко, в норми е и въобще много е добре! Малко срамежлива, беше застанала с ръчичка и част от пъпната връв пред лицето, но пък ни се усмихна 2 пъти:) Риташе почти през целия преглед, явно сутрешното кафе ѝ действа разсънващо. Много беше вълнуващо, таткото също я видя, за първи път "на живо" и много се изкефи:) доволна съм от доц. Мазнейкова, не мога да кажа, че е била супер подробна и обстоятелствена, но пък се държа изключително професионално и мило и прегледа всеки един орган, което беше важното за нас.
Иначе ми откри миомен възел, който засега няма да пречи, но каза, че може да има значение за раждането, ще го коментирам с доктора ми следващия път.
Иначе ми беше много напрегнато преди това, и аз бях изтръпнала, но вече ми е ок Grinning

Беърче, радвам се че и при вас всичко е наред. :*

При другите момичета как мина? Разкажете и вие ^^

# 664
  • Мнения: 790
На Марти и моята още не са минали, ще се отчетем по-късно.
Марти аз съм със тъмносиня блуза и дънки, оглеждай се за дебела мама с голям корем Wink

# 665
  • Мнения: 4 660
Малко ми е криво, момичета. Оказа се, че моята АГ няма да може да ми води раждането и ще трябва да видя при кого..

Аз от самото начало знам ,че ще раждам при друг. Кофти е когато отидеш да се запознаеш с израждащия в 8 месец.
Но се преживява поискай да те прети при негов колега или колежка.

# 666
  • Мнения: 24
Здравейте и от мен, мами! Не пиша често тук, но пък съвсем активно ви следя. Минавам да се похваля, че и моята ФМ мина при д-р Стоилов от Добрич. Всичко с бебето е наред, прегледа всички органи от-до, беше много обяснителен и внимателен. Препоръчвам го на всички, които се чудят къде да се запишат и живеят по-близо.
Иначе докторът ми поднесе голяма изненада- Беба се оказа Бебо. Blue Heart Голямо щастие изпитах. Интуицията ми постоянно говореше за момче и когато моята гинеколожка каза, че ще е момиче, леко се разочаровах. Но вече съм в списъка на мъжките майки. А бебчо върви три дни напред.
Желая успех на всички, на които им предстои скорошна среща с бебоците. Hug

# 667
  • Мнения: 286
Браво за здравите и пухкави  бебчета на всички минали ФМ 😘

# 668
  • Мнения: 790
Мина и моята ФМ , обаче останах мн разочарована . Прегледа трае 20 Мин и не ми каза нито размери на бебчето, нито пол. Дори не разбрах кога свърши прегледа. Иначе огледа органите и всичко е ок. Поне вече се успокоих че си имам здраво бебче. Каза ми само че изоставало със седмица. По последна менструация бях 19+6 а според размерите на бебо 19+1

# 669
  • Мнения: 5 466
Привет, привет.
Мина и моята. Беба е наред. Не стои мирно да и направим хубава снимка,но нищо, важмното е, че е здрава. И на мен не ми каза колко тежи, търсих по листа, но не пише. В началото имаше уголемени бъбречни легенчета, но при второ измерване излязоха в норма. Каза, че е пишкала сигурно. Grinning
Бу, значи въобще не си дебела! И ти и момичетата сте страшни сладурани. Heart Eyes

# 670
  • Мнения: 167
Честито за хубавите новини на всички, минали фетална.

babybu, къде беше на фетална?
Има ли някой, който е правил ФМ в Щерев да изкаже впечатления?

Аз съм утре и хем нямам търпение, хем ми е едно притеснено дали всичко е наред.

# 671
  • Мнения: 790
При Димитрова във Фемина.
Марти благодаря ти, ама кантара ми е на друго мнение хахаха.
Апарата бил нов и днес май за първи път работеха с него. Имам една мн хубава снимка на краката на беба, а според Вики нямало как тези крака да са на момче, така че ние си знаем че е дама и без потвърждение . Ох да си призная много ми олекнА , все пак  . Важното е да са здрави бебчетата ни.

# 672
  • Мнения: 286
MGFEH, аз съм в Щерев и там си правих ФМ. И аз съм утре там за втората, ти по кое време си? Иначе, предполагам зависи при кой лекар си, аз ходя при Калев. Преглежда подробно, около 30 Мин., обяснява и показва всичко. През цялото време монитора е и срещу теб и виждаш всичко. Ако нещо друго по - конкретно те интересува питай 😁

# 673
  • Мнения: 167
Мерси, Михаела, от 11 съм.
Бащата може ли да присъства и пускат ли и 3Д?

# 674
  • Мнения: 5 466
Успех на всички, на които ФМ предстои. Сигурна съм, че всичко ще е наред!
Бу, кантара ти не е верен! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт