Пробиотик за бебе - Джеймисън

  • 1 435
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 501
Здравейте,

Някой използвал ли е пробиотика за бебе на капки  на марката Джеймисън ? Доволни ли сте ? Кой пробиотик и е най-подходящ за проблемно стомахче ? Дъщеря ми имаше и атопичен дерматит като по-малка, както и алергия към месо. Вече израсна  алергията, но има чувствителен стомах и искам да и давам нещо профилактично. Досега съм и давала все Биогая и когато е болна сменям с антибиотик на Линекс бебе. Реших да сменя. Не намирам много теми по въпроса за този конкретен пробиотик, повечето са за възрастни, които са си взели на тази марка.

# 1
  • Мнения: 11 864
Омнибиотик Панда е много хубав, или държите да е на капки?

# 2
  • Мнения: 1 501
Предпочитам да е на капки. А Омнибиотика Панда не е ли главно за деца с непоносимост към лактоза или АБКМ ?

# 3
  • Мнения: 11 864
Да, води се за хора с хранителни непоносимости и алергии, без глутен е, но не значи че не може да се ползва и от другите хора.

Моят син е по-голям не е бебе  Simple Smile , но от него пробиотик съм най-доволна от всичко което съм давала до сега в годините. Друг който също ми допадна е Биобаланс бейби, но той пак е прахче.

# 4
  • Мнения: 2 361
Аз давам Waya с вит.Д,препоръчан от лекар.Доволна съм,а съм чела и че този щам помага при атопичен дерматит Simple Smile

Давала съм и Биобаланс,но предпочитам първия

Общи условия

Активация на акаунт