Troxigel: Лекота и красота за Вашите крака!

  • 3 999
  • 177
  •   1
Отговори
# 105
  • София
  • Мнения: 20 220
Нямам разширени вени, но напоследък все по-често страдам от болки и тежест в краката, а вечер наблюдавам и оточност. Всичко това много затруднява ежедневието ми.

# 106
  • Мнения: 221
Аз не, но съпругът ми страда от разширени вени и според мен винаги е добре да се изпробват нови продукти, за да има възможност човек да намери този, който му действа най-добре.

# 107
  • Мнения: 1 010
Аз нямам такива проблеми, но майка ми редовно се оплаква. Работи наблизо и макар да върви пеш, не е достатъчно. Цял ден е седнала. Годините и тютюнопушенето също са в нейн ущръб. Жегата лятото засилва дискомфорта й.

# 108
  • Мнения: 1 049
 За съжаление често усещам тежест, умора и болки в краката!

# 109
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 238
Работя на крак по 8 часа на ден и описаните симптоми са мои спътници. Понякога не мога да заспя вечер от болки в краката. Сега лятото положението е още по-лошо заради високите температури.

# 110
  • Мнения: 511
Страдам от подуване, умора, тежест и болки в краката сега в горещините лятото, както и при продължително ходене по магазините с неудобни обувки.Имам и повъхностни разширени вени.Тези проблеми водят до дисконфорт в края на работния ден, стягат ми каишките на обувките, т.к краката ми се подуват.Чуствам се добре чак вкъщи, когато си опъна краката нависоко.

# 111
  • София
  • Мнения: 778
Да,  в края на деня вече ги усещам тежки и уморени.

# 112
  • Мнения: 556
Лятно време усещам тежест и умора, заради жегите. Имам и разширени вени.

# 113
  • В дън горите тилилейски
  • Мнения: 483
За щастие нямам проблем с разширени вени. Но от няколко години започнели да се затопля времето и започват да ми отичат краката и да усещам тежест в тях в края на деня, което е доста неприятно и притеснително. Много бих се радвала да пробвам вашите продукти за решаването на този проблем.

# 114
  • София
  • Мнения: 353
Имах тези проблеми по време на бременността, беше много неприятно усещане. Вече поотшумяха, само умората остана като проблем при продължително стоене права.

# 115
  • Мнения: 4 097
По време на бременността нямах никакви проблеми, но от седенето по почти осем часа в офиса, краката ми са уморени, рядко подути, но имам и доста крампи.

# 116
  • Мнения: 1 406
Да страдам като се преуморя, получавам тежест, сега и бонус топлото време и ми се подуват.

# 117
  • Мнения: 3 031
Проблемът при мен е предимно умора. Седя по 8-10 часа на ден, при което краката ми изтръпват и после се чудя къде да ги дяна, за да облекча напрежението. Движа се, но все пак седенето е повече и това се отразява на работоспособността им. На единия крак в основата има и повърхностни вени като паяжина и се притеснявам да не станат повече.

# 118
  • Мнения: 354
Когато бях бременна имах тези проблеми, особено в края на бременността. Сега успях да си възвърна предишните килограми и усещам умора в краката след продължително ходене или лятото от топлото време.

# 119
  • Мнения: 600
Да, усещам тежест и умора в краката в края на деня. Усещането е много неприятно. Сега от топлината краката ми даже се подуват и това е още един проблем, с който се чудя как да се справя.

Общи условия

Активация на акаунт