Хлебарки - Фронтлайн, Фиприст, Пестигон?!

  • 12 352
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 868
На колко време трябва да се пръска с този препарат регент?  За мен са проблем дори и умрелите в апартамента, всяка частичка от хлебарката е алерген.
А и не мога да пръскам, пак по същите причини, и ММ също не може. Ох, не е лесно, но благодаря за информацията за регента!
А тези големите черни еклери дали могат да летят, както кафявите малки хлебарки?

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 1 359
На колко време трябва да се пръска с този препарат регент?  За мен са проблем дори и умрелите в апартамента, всяка частичка от хлебарката е алерген.
А и не мога да пръскам, пак по същите причини, и ММ също не може. Ох, не е лесно, но благодаря за информацията за регента!
А тези големите черни еклери дали могат да летят, както кафявите малки хлебарки?
Ами мисля, че няма времеви интервал кога да се пръска. Мъжът пръска веднъж и след няколко дни пръска домоуправителя, но доколкото знам е пръскал във входа, а не там където мъжът ми. Мъжът ми пръска вечерта, по тъмно и на следващата вечер заваля и си мислех, че няма да има ефект, но проработи.
Не знаех, че има алергии от тези гадове. Също така, че летят. До сега не съм виждала летяща хлебарка, каквато и да е.
Като не можете да пръскате, ми казаха и друга рецепта с регента. Сварявате един картоф, по-големичък, обелвате, намачквате и изсипвате регента в него и омесвате. Препаратът е на прах. Разбира се действате с ръкавици и в съд, който после ще изхвърлите. Та след омесване, си правите топчета, като за супа топчета и тези топчета ги оставяте зад шкафове, гардероби, легла, места на който няма как да ги стигат малки деца или домашни любимци. Поставяте и забравяте за тях. Казаха ми, че те могат да стоят 1-2 г, картофа изсъхва, но си действа. Това ще го пробвам и аз, ако се завърнат пак.

# 32
  • Мнения: 6 868
Благодаря, Соленка!

# 33
  • Мнения: 4
На колко време трябва да се пръска с този препарат регент?  За мен са проблем дори и умрелите в апартамента, всяка частичка от хлебарката е алерген.
А и не мога да пръскам, пак по същите причини, и ММ също не може. Ох, не е лесно, но благодаря за информацията за регента!
А тези големите черни еклери дали могат да летят, както кафявите малки хлебарки?

В чуденка съм с какво точно да пръскам . Иначе на въпроса летят ли -ДА.  Като дете съм ги виждала да летят. Играехме пред блока и една кацна на стената , отидохме да я разгледаме тъй като мислехме че е голям бръмбар ,обаче като приближих и видях че е хлебарка ....

# 34
  • Мнения: 19
Здравейте, опитах се да изчета всичко по темата с хлебарките и се спрях на фронтлайн и фендона. В аптеките, които ходих не работели с фронтлайн и намерих само фендона.
Казаха ми 1 ампула в 3 литра вода се разтваря. Напръсках в петък всички стаи и банята без една стая. В понеделник напръсках тази стая и банята отново. В събота и понеделник намирах по 1 умряла, но сега /вторник/ намерих една жива хлебарка до банята. 🙄🙄🙄

Това значи ли, че няма ефект от фендона

Общи условия

Активация на акаунт