Oriflame 2019 / 2021 - тема за клиенти и консултанти

  • 39 118
  • 698
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 269
Новата ми поръчка пристигна - сенки стик на The one, flashy rose, червило отново на The one  - Stylish blush и Воларе forever. На първо четене червилото е супер, розово, доста трайно, плътно. Сенките са добри, не клонят толкова към розовото, но ми харесват, не се събират и са трайни, блестящи, недостатъкът им е че бързо свършват. За Воларе не мога да изкажа мнение относно трайност - ароматът ми допада, много оригинална опаковка, трайност ще коментирам когато го понося.

Отдавна съм хвърлила око точно на този цвят сенки, но се чудя как изглеждат в действителност. Дали може една снимчица на реалния цвят, защото на каталога не вярвам много. Smile

# 196
  • Пловдив
  • Мнения: 608
Здрасти, опитах се да снимам, за да добиеш идея, за мен този цвят не е розов, но ми харесва, така че нямам проблем с това:

Скрит текст:
Скрит текст:

Скрит текст:
Скрит текст:

# 197
  • Мнения: 269
Скрит текст:
Здрасти, опитах се да снимам, за да добиеш идея, за мен този цвят не е розов, но ми харесва, така че нямам проблем с това:

Скрит текст:
Скрит текст:

Скрит текст:
Скрит текст:

Изглежда много приятен, ще си поръчам и аз. Много благодаря!

# 198
  • Мнения: 4 246
Новата ми поръчка пристигна - сенки стик на The one, flashy rose, червило отново на The one  - Stylish blush и Воларе forever. На първо четене червилото е супер, розово, доста трайно, плътно. Сенките са добри, не клонят толкова към розовото, но ми харесват, не се събират и са трайни, блестящи, недостатъкът им е че бързо свършват. За Воларе не мога да изкажа мнение относно трайност - ароматът ми допада, много оригинална опаковка, трайност ще коментирам когато го понося.
Траен е Воларе форевър. Yum

# 199
  • Пловдив
  • Мнения: 608
Радвам се, че съм помогнала, рядко се колебая да поръчам сенки, дори да има разлика в цвета, обикновено не е толкова голяма!  Благодаря и за информацията за Воларе, чудесно е че е траен, защото много ми харесва ароматът му, Love potion беше също траен, но е по-зимен аромат, сега е време за нещо по-свежо.

# 200
  • Мнения: 67
Аз съм разочарована от Infinita. Вярно, ароматът е много приятен, свеж, точно пролетен, но за съжаление много нетраен - усещам го максимум час и след това изчезва дори от дрехите ми. Не зная, може да е до кожа или нещо такова. Наскоро поръчах Eclat amour , оказа се по-траен , въпреки че е тоалетна вода, а не парфюмна като  Infinita

# 201
  • Мнения: X
Изберете си нещо от новите оферти.Sparkling Heart

повече на: https://bg.oriflame.com/catalogues/SF-04-2020-EarthDay?pageNumbe … ilders_Sellers_BG






Последна редакция: сб, 02 май 2020, 20:20 от Анонимен

# 202
  • Мнения: 67
Някакви мнения за синия Лучия или Wonder flowers? 🤔

# 203
  • Мнения: X
Flowers Hibiscus
Някакви мнения за синия Лучия или Wonder flowers? 🤔

Ще ви допаднат, ако харесвате по сладникави и флорални аромати, особено Wonder flowers Flowers Hibiscus

# 204
  • Мнения: 4 246
Момичета, има ли помпички за силк фон дьо тен-а на джордани, че с тези пипети..

# 205
  • Мнения: X
Нежна грижа е сред продуктите без които не оставам. Този с боровинка ухае превъзходно и ти се иска направо да ядеш от него, вместо да се мажеш...Gift Heart

# 206
  • Мнения: X
Здравейте!
Обяснете ми как да стана консултант. Задължена ли съм всеки месец да имам поръчка?

# 207
  • Мнения: 1 472
Здравейте!
Обяснете ми как да стана консултант. Задължена ли съм всеки месец да имам поръчка?

Не сте задължена всеки месец да правите поръчка. Има такса след като мине година от регистрацията ви, начислява се към сл поръчка, ако пропуснете месец

Последна редакция: сб, 02 май 2020, 20:19 от bubanka

# 208
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Включвам се да похваля Крем за лице The ONE A-Z Hydra SPF 30.

Чудесен ББ,СС крем. Търсех нещо такова хем тониращо хем не правещо ефект свинкс. Не понасям класически фондьотени,а и нямам кой знае какво за криене. Така да се каже харесвам се Grinning.  Цвят Ivory го смесвам с диамантения крем и нанасям на лицето. Идеално се получава. Отгоре само тъмните перли на Джордани и всичко е топ.

# 209
  • Мнения: X
Оферта за консултанти
Този път офертата е наистина УАУ Sparkling Heart
И виждам поне два любими парфюма!

Красива вечер, момичета! Nature Moon

Общи условия

Активация на акаунт