Oriflame 2019 / 2021 - тема за клиенти и консултанти

  • 39 168
  • 698
  •   1
Отговори
# 330
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Аз видях някъде из сайта, че комплектите се попълват с 40% отстъпка. От два дни ползвам околоочния на Ултимейт-а,  още нямам мнение обособено 🙂
Така е. Условието е след като е поръчан сет в следващите 3 месеца може да се поръча всеки един от продуктите по 1 брой от същия сет с 40% отстъпка.

Последна редакция: ср, 04 ное 2020, 13:48 от de3demonka

# 331
  • Мнения: 10 188
Да, има я тази опция и е чудесен вариант, за който ползва цяла серия, но в моя случай (само за себе си взимам) не ми върши работа. Сега обаче дебна мъжкия комплект за подарък, ако се хареса бих я приложила опцията за 40 % (стига да го поръчам, че май нещо им е бъгав сайта, праща известяване за наличност, а все го няма, а не ми се пуска сега с чакаща поръчка, ще го дебна да стане някой ден наличен).

# 332
  • Мнения: 7
Може ли да ми помогнете с код за тефтерчето за поръчки? Не го откривам, моето свършва, а много ми харесва да си давам бележки за покупките.

# 333
  • Мнения: 566
Момичета кои парфюми най-много харесвате и особенно за този сезон?

# 334
  • Мнения: 10 188
На мен този : https://bg.oriflame.com/products/product?code=31816
май ми харесва най-много.

# 335
  • Мнения: X
Момичета кои парфюми най-много харесвате и особенно за този сезон?
На мен любим ми е Love Potion! Също и Enigma! Бих препоръчала също Volare и My Little Garden, но те са флорални.

# 336
# 337
  • Мнения: 2 191
Отклоняваме се малко от темата, но в аптеките (не всички, разбира се) доста често има също мостри на кремове, които се предлагат там. Не го приемайте само като реклама, но само за пример- Виши даже имат есенно време кампания с представяне на мострени комплекти с талон за отстъпка при покупка на продукт.
Така че, който е заинтересован може добре и от аптека да си подбере козметика. Преди   ползвах повече от бялата козметика на Орифлейм, но след като пуснаха сериите NovAge при мен се получи обратния ефект- не мога да чакам всеки път да намалят дневен крем, а цяла серия не ми е нужна (всеки си знае спецификите на кожата, не е необходимо да ме убеждавате сега, че заради това имам половинчата грижа за кожата, някои неща са и маркетинг). Сега взех един дневен крем NovAge, но не е достатъчно конкурентен за мен спрямо други на пазара. Може пак да взема след време, когато е намален, но цяла серия- не, просто не ми е нужна. Извинявам се за отклонението.

Съгласна съм  с това, много е досадно да дебнеш продукт.

# 338
  • Мнения: X
Добро утро Coffee
В подготовка за Коледа! Nature Snowflake
Богат мини каталог, с невероятно ниски цени!








Целият тук: https://bg.oriflame.com/catalogues/SF-11-2020?pageNumber=1&s … 71_flyer_Builders

# 339
  • Мнения: 2 236
nelst, Благодаря отново за мини каталога! Наистина цените са много ниски.За първи път виждам шампоана и балсама Елео за 5,50 лв. Сухата ми и боядисана коса става много мека и ухае чудесно.

# 340
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Наистина уникални оферти🤩🤗

# 341
  • Мнения: 1 472
За този сезон, особено за зимата Love potion e N: 1

# 342
  • Мнения: 10 188
Да, също хубав аромат е.
От новите оферти бих препоръчала измивния крем с алое, на мен винаги ми действа освежаващо на кожата.

# 343
  • Мнения: X
Много се чудя мъжкия колан от кат. 11 дали е качествена кожата, дали ще е траен...

# 344
  • Мнения: 566
Miss Giordani - какви са ви мненията???

Общи условия

Активация на акаунт