Oriflame 2019 / 2021 - тема за клиенти и консултанти

  • 39 427
  • 698
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 10 504
Взех мъжкия козметичен комплект NovAge.   
Понеже го подарих на близък, изпробвах после и аз почистващия ексфолиращ гел - много е добър.

# 376
  • Мнения: X
Ако пуснат пак комплекта на Possess от мини каталога, ще е супер Wink

# 377
  • Мнения: 1 031
Здравейте,искам да попитам предлага ли се в Бг мистериозна кутия с продукти на Орифлейм или това е само за Англия? Аз си я поръчах и ми казаха горе долу какви ще са възможните продукти,според вас хубави ли са?Платих за това 22 £ с доставка,струва ли си?
Благодаря

# 378
  • Мнения: 1 474
В предишни каталози имаше и не си струваха парите. Като гледам английските са си заслужавали парите.

# 379
  • Мнения: X
Добро утро, момичета Coffee Simple Smile
От тук може да разгледате новите Орифлейм предложения!
http://bulgaria.oriflame.com/SF-21-28-12-2020.pdf?smclient=c333f … 93_flyer_Builders

# 380
  • Мнения: 1 031
Добро утро и за много години,искам да попитам и при вас ли има забавяне на поръчките от Oriflame,имам 2 поръчки за голяма сума -mystery box и още една за 30 и няколко паунда и ги няма все още.Само в Англия ли има такъв проблем или и в другите страни,включително България.
Бясна съм,останах без коледни подаръци,кога ще дойдат не знам.Фактурирани са на 15 и 17 декември и още ги няма.
Хубав ден на всички.

# 381
  • Мнения: X
Честита Нова година, приятели!
Бъдете здрави, бъдете вдъхновени, бъдете успешни, бъдете красиви и най-вече - бъдете себе си Simple Smile💝
Типично в Орифлейм стил, приятни празнични изненади още в първият ден на новата година!
Тук е целият мини каталог: https://bg.oriflame.com/catalogues/SF-01-2021?pageNumber=1&s … =BG_C01_504_flyer





# 382
  • Седмото небе
  • Мнения: 2 790
Здравейте и честита Нова 2021 година! Бих искала да си поръчам една пилинг маска Novage, която в момента е на много добра цена. Евентуално и други неща. От София съм, не желая да се регистрирам, покупките ми са сравнително редки. Моля, ако някой консултант има възможност и желание да се свърже с мен на ЛС. Предварително благодаря!!!

# 383
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 336
Здравейте и честита Нова 2021 година! Бих искала да си поръчам една пилинг маска Novage, която в момента е на много добра цена. Евентуално и други неща. От София съм, не желая да се регистрирам, покупките ми са сравнително редки. Моля, ако някой консултант има възможност и желание да се свърже с мен на ЛС. Предварително благодаря!!!
Честита Нова Година🎄
Здрава и успешна.
Писах Ви на лични

# 384
  • Мнения: X
Добро утро момичета Coffee
Празниците отминаха, но изненадите продължават
Само от 7 до 12.01
Вижте офертите тук: https://bg.oriflame.com/limited-offer-bg

# 385
  • Мнения: 4 328
Само, че не е намален новия Love Poiton, а стария ..
Иначе намаленията са трепач .. особено на Магнетиста ..

# 386
  • Мнения: X
Само, че не е намален новия Love Poiton, а стария ..
Иначе намаленията са трепач .. особено на Магнетиста ..

Изображението е илюстровно Simple Smile

# 387
  • Мнения: 10 504
Признавам, че не съм следила много ароматите им напоследък, но “старият” Love Potion много ми харесваше като аромат.

# 388
  • Мнения: 4 328
Апликаторът за околоочен крем намалят ли го или да не чакам?

# 389
  • Мнения: 2 269
Здравейте, парфюмна вода Magnetista сладък и тежък аромат ли е? Подобен на Енигма, примерно ?

Общи условия

Активация на акаунт