Пак за предаването Горчиво - яко ни се подиграха ей

  • 5 137
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 821
Баси тъпото предаване.....що се хващате на въдицата на Къци newsm78

# 16
  • Мнения: 5 622
Бе хора, струва ли си да си хабите нервите за нещо толкова нелепо и смешно?! Я му кажете по едно "майната му"...знаете ли как помага  Wink

# 17
  • Мнения: 1 858
Работата е там, че със сигурност те не са единствените разочаровани. За да няма още тя може да направи каквото и е по силите за да ги очерни. Най-лесно е да си каже човек "майната му" обаче заради това "майната му" ни правят на маймуни такива като Къцко. Я се вземи в ръце и направи каквото можеш! Не може все така да се изплъзват- не е чесно! Не се предавай!

# 18
  • Мнения: 1 035
Работата е там, че със сигурност те не са единствените разочаровани. За да няма още тя може да направи каквото и е по силите за да ги очерни. Най-лесно е да си каже човек "майната му" обаче заради това "майната му" ни правят на маймуни такива като Къцко. Я се вземи в ръце и направи каквото можеш! Не може все така да се изплъзват- не е чесно! Не се предавай!

напълно подкрепям горното мнение  Peace smile3501

# 19
  • Мнения: 356
Ние участвахме в Горчиво още миналата година.Накрая имахме  равен резултат с още едно семейство.Стигна се до дуспи.Е ние спечелихме.Много пъти съм гледала предаването, харесва ми, забавно е и нито един път не съм видяла нищо нагласено.При нас също не е имало нищо нагласено.Мисля че просто сте извадили лош късмет.
Не се ядосвай повече.Забрави го и гледай напред.

# 20
  • Мнения: 5 647
Аз едно не мога да разбера- защо участвате в подобни предававия?

# 21
  • Бургас
  • Мнения: 5 642
Ми предаването ми изглеждаше забавно. И си мислехме, че Къци няма да е там. Достатъчно съм го гледала в предната игра и ми е супер антипатичен. Даже се бъзикахме, че ако е там трябва да се връщаме без да играем. Много ми се ходеше и на Софияленд и това беше идеален повод. Ама въпреки, че не отидохме с някакви вманиачени очаквания. В смисъл нито сме се наговаряли, нищо. Просто ей така за шоу. Пак ми скапаха представите за телевизия. В смисъл незнам как точно да го обясня. Когато отиваш с нагласа за нещо хубаво като преживяване и в един момент всичко отива по дяволите е гадно. И после и нападки по личните пощи и глупости и писаници, че не правели монтажи всичко стана още по - голяма подигравка. А мразя да има такива неща. Или е черно или е бяло средно положение няма.
С мъжа снощи говорихме и следобеда докато спи детето ще пиша на Господарите да и пратя клипчетата и писмата общо взето да ги светна. Предполагам, че е тъпо даже се чудя дали си струва. Ама нищо няма да ми стане за 15 мин. После вече им теглих една родна българска и сматам да  се отдам на мойте си занимания. Ще си донаправя сайта и това е.

# 22
  • Мнения: 1 120
Ми предаването ми изглеждаше забавно. И си мислехме, че Къци няма да е там. Достатъчно съм го гледала в предната игра и ми е супер антипатичен. Даже се бъзикахме, че ако е там трябва да се връщаме без да играем. Много ми се ходеше и на Софияленд и това беше идеален повод. Ама въпреки, че не отидохме с някакви вманиачени очаквания. В смисъл нито сме се наговаряли, нищо. Просто ей така за шоу. Пак ми скапаха представите за телевизия. В смисъл незнам как точно да го обясня. Когато отиваш с нагласа за нещо хубаво като преживяване и в един момент всичко отива по дяволите е гадно. И после и нападки по личните пощи и глупости и писаници, че не правели монтажи всичко стана още по - голяма подигравка. А мразя да има такива неща. Или е черно или е бяло средно положение няма.
С мъжа снощи говорихме и следобеда докато спи детето ще пиша на Господарите да и пратя клипчетата и писмата общо взето да ги светна. Предполагам, че е тъпо даже се чудя дали си струва. Ама нищо няма да ми стане за 15 мин. После вече им теглих една родна българска и сматам да  се отдам на мойте си занимания. Ще си донаправя сайта и това е.
Точно така Peace

# 23
  • Мнения: 7 640
Въобще не се чуди, ами бегом към Господари на ефира. Те както се обичат с бат Къцо, веднага ще го схрускат  smile3521
чакаме да им видим сеира!!! newsm48

# 24
  • Мнения: 128
Явно на народа му се гледа сеир, но това, което беше изрязано от предаването не беше толкова зрелищно и се отнасяше повече към водещия, отколкото към участниците, ако желаеш Сесана, ще ти изпратя материала да го гледаш, разбира се като не си толкова афектирана и ще видиш, че дамата не подсказва на мъжа си , а се разправя с водещия по един доста нецивилизован начин! Не виждам за какво се палиш толкова?

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 5 642
Честно казано ми мина вече. Да се разправя с когото си иска. Ама що излъгахте, че няма да го изрязвате? Реших че няма нужда да се разправяме още 100 страници за едно и също минало нещо. В първия момент настина полудях ама вече все тая.
иначе се кефя защото изглеждахме добре с мъжа  Mr. Green
Абе подсказка си беше ама карай.
Приятна ваканция Иве и със здраве. Ако ти се праща прати го или пък направо си го пусни тук за теглене. /Струва ми се обаче, че няма да стане/АЗ така и не се реших да пусна моето, звука му не е качествен, а не ми се занимава да го чистя.  Grinning Пък и всяко от клипчетата е по 10 МБ и докато ги обработя на компютърчето ми ще се скапе машинката.
Честит рожден ден на Геро. Да е жив и здрав и да има много успехи.   bouquet

Последна редакция: ср, 12 юли 2006, 10:21 от Sesana

# 26
  • Мнения: 8 769
Щом е предаване на Къцко, не ми го хвали!  Naughty
Гледала съм го 1-2 пъти, жалко предаванийце е. И аз като някои тук се чудя що за хора му се връзват на тоя смешник. Ето че виждам и резултатите-хич не им е било купон даже.
Аман от тоя,бе, няма ли да му отрежат достъпа до телевизиите най-сетне? #2gunfire Или да го пратят в Скат, или някоя подобна-най-много му отива, да си е заедно с другия болен-проф. Вучков Joy

# 27
  • Мнения: 296
Цитат
Публикувана от: Madeline 
Вмъкни Цитат
Аз едно не мога да разбера- защо участвате в подобни предававия? 

ами защото се печели! Надали за 30 минути с мъж ми  можехме да изкараме 240 лв, парички за миялна и уикенд за 2 ма в добър хотел на друго място! Дори само заради 240лв си струва. И при нас имаше подсказващи си! Единия мъж е получавал смс и докато са били в тъмната стаичка и докато на 1 кръг нищо не позна, после се оказа, че сме на дузпи с тях, ама ги бихме Simple Smile

Та така, ако мога пак ще ида. Грам не ми дреме кой ме гледа!

# 28
  • home!sweet home!
  • Мнения: 506
Ние участвахме в Горчиво още миналата година.Накрая имахме  равен резултат с още едно семейство.Стигна се до дуспи.Е ние спечелихме.Много пъти съм гледала предаването, харесва ми, забавно е и нито един път не съм видяла нищо нагласено.При нас също не е имало нищо нагласено.Мисля че просто сте извадили лош късмет.
Не се ядосвай повече.Забрави го и гледай напред.

и при нас беше същото!

# 29
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Работата е там, че със сигурност те не са единствените разочаровани. За да няма още тя може да направи каквото и е по силите за да ги очерни. Най-лесно е да си каже човек "майната му" обаче заради това "майната му" ни правят на маймуни такива като Къцко. Я се вземи в ръце и направи каквото можеш! Не може все така да се изплъзват- не е чесно! Не се предавай!
И аз съм на същото мнение.
Давай с теб сме!

Общи условия

Активация на акаунт