DARK ... Въпросът не е Къде, а Кога

  • 9 838
  • 741
  •   1
Отговори
# 585
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Я виж това:

Скрит текст:
Тука се вкарва код и май тръгва реклама. Трябва да се изчака колко-там секунди.

Не ти се отваря прозорец на плейър, а се отварят допълнителни прозорци, които трябва да затвориш, щото са реклами.

Ако го пробваш сега от телефона, сигурно няма да стане. На лаптопа пробвай после пак.

Споко, ще намерим. Няма как да не намерим.

Последна редакция: чт, 08 авг 2019, 06:34 от Eleonora_27

# 586
  • Мнения: 11 329
Mного благодаря за последния линк - тук проработи. Рекламите не ме притесняват.
Сега остава да се зарибя и с него.

# 587
  • Мнения: 14 979
Имаайте милост Joy
Аз от темите изгледах сериала за Джипси Роуз, Истински детективи, Забравена, Чернобил, обаче за Дарк направо се вмумиясах. Не ща други. Има ли наистина по-добър.
Искам си тука да си бръмкаме по сюжета на Дарк. И да ви чета, естестено. Heart Eyes

# 588
  • Мнения: 36 877
Още го гледаме Дарк - аз мисля пак да гледам и първи сезон Simple Smile

# 589
  • Мнения: 48 124
И аз ще гледам пак
И чакам всякакви теории Simple Smile

# 590
  • Мнения: 14 979
Хайде да го гледаме едновременно. Blush
Аз сега съм във ваканция, мога пак да го почна. Наистина темата ми е много приятна, аз тука се опитвам да го рекламирам на сестра ми и разни приятелки, които със сигурност ще го харесат, ама как да обясня колко е сложен. Като кажеш- за пътуване във времето и викат, аха. А то е и
философия, и физика, и психология , и загадка. Ае як си е този сериал и това си е !

# 591
  • Вестерос
  • Мнения: 38 373
Aз имам да наваксвам със стари Grinning Ще ви чета само

# 592
  • Мнения: 36 877
Ами, аз още не съм завършила втори сезон, защото не можах да гледам тази седмица (обикновено вечер си го пускам), но мога да прекъсна за сега и да си пусна първи Simple Smile

# 593
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Имаайте милост Joy
Аз от темите изгледах сериала за Джипси Роуз, Истински детективи, Забравена, Чернобил, обаче за Дарк направо се вмумиясах. Не ща други. Има ли наистина по-добър.
Искам си тука да си бръмкаме по сюжета на Дарк. И да ви чета, естестено. Heart Eyes

Не е по-добър, а достатъчно добър.

То нЕма кой знае какви други сериали.

Моите за всички времена са:

Човекът във Високия Замък
Бойна Звезда Галактика (благодарение на Петя)
Останалите (The Leftovers)
ДарК
Западен Свят
Изгубени (Lost)
GoT

Не се сещам за други, дето мога да кажа задължително, че трябва да се гледат.

Дали не забравих нещо?

Не че няма и други добри сериали. Има, но не са толкова зашеметяващи.

P. S. И аз ще ви чакам.

Забравих Туин Пийкс, 1-ви сезон.

Това са сериали, който могат да се гледат по много пъти с кеф. Може би с изключение на Изгубени. Него не съм си го пускала никога втори път.

# 594
  • Вестерос
  • Мнения: 38 373
Fringe е много добър Simple Smile

# 595
  • Мнения: 14 979
То до новия сезон има време.
Аз се чудя с кого да го гледам и да му обръщам внимание на щекотливите моменти.Joy

# 596
  • Вестерос
  • Мнения: 38 373
Хахах и аз така правя

# 597
  • Мнения: 36 877
Аз сега си взех болничен от няколко дни - мога още утре да започна отначало първи сезон на Дарк Simple Smile

Ели, първи сезон на Герои е изключително добър. За съжаление - останалите не стават. Но пък той е със затворен край, така че може да се изгледа самостоятелно.

# 598
  • Мнения: 11 329
Оооокей!
След 1 епизод на ЗС съм запленена отвсякъде!
Идеята ме кефи тотално, нямам търпение да изгледам останалите, но ще го правя бавно, с наслада.
Сега си пускам Дарк за трети път отначало.
Искам да погледна нещата, които последно дискутирахте - за семейната снимка на Канавалд.
Аз се дразнех от самото начало на Инес - твърде обсебваща, безскрупулна и егоистична ми идваше, после и на Хана.  Те затова двете не можеха да мелят брашно - всяка една от двете беше някакъв огледален образ на другата.

# 599
  • Мнения: 36 877
Ето ги темите на ЗС - ако искате да ги прегледате; едната е доста стара:
https://www.bg-mamma.com/?topic=1042285 - актуална
https://www.bg-mamma.com/?topic=944499 - първа тема (затворена)

Общи условия

Активация на акаунт