Септемврийски бебета 2018 - Тема 4

  • 39 038
  • 390
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 794
Ами аз от отлагане, ще кръщава каката на 8г. Не, че е задължително, но ще съчетаем празниците и мисля, че ще се получи добре Simple Smile

# 16
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 848
Ми мъчение не е, ма що да си причинявам ред съзли и сополи, при условие че след някоя друга година има шанс дори да му хареса, защото ще го усети като специален празник и ще му е интересно.
Всеки си го разбира по негов начин. И аз имах идеи за това лято всъщност, ама нещо нямам муза.

# 17
  • Мнения: 2 124
Това си е църковен ритуал, без кръщене човек не може да стане християнин според нашият поп.

И още куп теории ми беше казал, когато правихме 40-ия ден, та ме убеди.

Сълзите и сополите що са, не разбрах?

# 18
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 848
Ми аз дете на тази възраст, което да приема без драма ритуала, не съм виждала. Една приятелка кръщава на 5 месеца и да, там ритуала се възприе много добре, ама пък после за празненство не беше особено щастлив.

Най-вярващият човек покрай мен, майка ми, не е кръщавана. Живот и здраве, може и заедно да ги кръстим.BlushНо религията ми е дълбока тема и доста неща не възприемам от канона аз като цяло. Ако го почувствам, може и по-рано, ама за сега не.

# 19
  • Мнения: 2 124
А, моята мадама приема с голяма драма и смяната на памперс, та хич не се впечатлявам от драми Grinning

# 20
  • Мнения: 1 598
Водата се харесва и на нашата мадама. Засега стъпва но е нестабилна държим я за ръце нагоре. Прави бойкот на количката.
Батковците ги кръщавах рано на год и десет месеца. Големия не, но малкия плака от водата. Сега ще видим. 

# 21
  • Мнения: 3 794
Аз просто не искам да отлагам повече , затова ще ги съчетаем. Не върви сега каката само да кръстя,  после кой знае кога друго кръщене 🤪 Мен ме кръстиха на 20+г. Не ми е фикс идея, то ако беше - до сега да бях кръстила голямата дъщеря 😂 Просто решихме да го направим Simple Smile Ритуалът е 30мин. Ясно, че ще се разплаче, ама тя и иначе плаче от време на време. Като я разсеем , ще за забрави Simple Smile
ММ пък не ще и да чуе за море с баба (то, не че на мен ми би хрумнало). Лесно, трудно - това е положението Simple Smile Иначе да идват вкъщи - ОК. И двете работят и не се случва често - може би на 2 месеца за уикенд 🤪

# 22
  • Мнения: 319
Когато има организация и на 2 и на 20 год  би се получило супер кръщене. За отлагане, няма да е по - късно от 2год възраст. Ние пак отиваме към морето, там ни чака едната и баба и съм сууупер доволна. Blush

# 23
  • Мнения: 162
Здравейте! Не съм писала отдавна. Ние сме на 10 месеца, 6500 кг, вече стои стабилно седнала, но само това. Личната ни беше посъветвала за рехабилитатор, не че имала проблем ами просто да я раздвижват. Ходихме един пэт и малката много плака, аз се стресирах много и реших да не я водя повече, ами да си правим упражнения вкъщи.
Имаме също обеци(не плака много).
Ще правим кръщене на рожденния ден. Запазили сме всичко, остава всичко останало, нищо не сме купували, не съм избрала торти и украси, ама ще стане и това.
На море още не сме ходили, но се очертава и нямам търпение!

# 24
  • Мнения: 131
И ние ходихме на Рехабилитации, три пъти. Беше АД! Малката крещеше и крещеше и после по 1 час съм я успокоявала. Отказахме се. Не съм правила след това упражнения, защото св прибрахме в България. Там посетихме Ортопед и той каза, че всичко е наред. Просто явно по късно се случват нещата. Само седи за сега, изправя се в кошарата, но не прави крачки. Не смятам да я мъча, когато е готова сама ще тръгне 😊

# 25
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 848
При нас свекървата е близко и се разбираме, и като цяло си го гледа супер, пу пу. В смисъл, съобразява се изцяло с мен, не дава акъл, не натрапва мнение, нямам забележки. Та поне веднъж в седмицата излизаме с приятели. Обмислям скоро да го оставим за уикенд, че още не сме, ама да видим.
Та и морето с баба, зависи от бабата. Grinning Аз пред море с майка ми, май предпочитам да си го гледаме ние Grinning

# 26
  • Мнения: 2 124
При нас бабите са страхотни, само дето още работят, майка ми е в Германия, но се прибира от време на време, че не издържа без да я вижда.

Свекито също работи по цял ден, но е супер печена и сме приятелки, обожава малкото и когато е свободна идва да я вижда.

Последна редакция: сб, 06 юли 2019, 19:20 от Mn.nikol

# 27
  • Мнения: 3 794
Нашите баби също са супер Simple Smile Мъжът ми през март беше в командировка в Америка и майка му дойде - ами страхотно си изкарахме Simple Smile В момента сме на гости при майка ми - пак ми е супер. Просто на море не ми се ходи с тях, защото си имаме наш ритъм. С радост бих ги пратила някой път с децата 😂

# 28
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 848
Нашите баби също са супер Simple Smile Мъжът ми през март беше в командировка в Америка и майка му дойде - ами страхотно си изкарахме Simple Smile В момента сме на гости при майка ми - пак ми е супер. Просто на море не ми се ходи с тях, защото си имаме наш ритъм. С радост бих ги пратила някой път с децата 😂

То това е най-добрата схема GrinningBowtie

# 29
  • Мнения: 2 124
Аз не съм я оставяла засега на никого.
Даже като я оставя на баща й да отида до магазина примерно и ми е някак неестествено без нея, а пък тя очевидно няма проблем не плаче Grinning

Общи условия

Активация на акаунт