На море в България 2019г! - 3

  • 38 073
  • 741
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 1 357
Блу Ориндж издребняват и с поставянето на гривните. Колко ще им изядеш и изпиеш за 1 час?!
Наистина това много дразни!
Като си спомня колко хубав и широк беше южният плаж на Несебър и как брутално го застроиха,
и ми се реве Sad
За Равда нямам добри отзиви. Преди години всяка вечер започваше да мирише навсякъде на изпражнения (бяхме отседнали към края на градчето в посока Несебър).

Последна редакция: вт, 23 юли 2019, 15:26 от Manique

# 346
  • Мнения: 639
Здравейте, има ли някой който скоро е бил в Бела Виста, за да ме ориентира с настаняването дали може към 12.00 часа. Анимацията на български ли е? . С тези хора просто няма свързване, нито имат сайт като хората нито фейсбук.... Странна работа

# 347
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Преди 2-3 години бяхме около обяд там, предложиха ни да си оставим багажа в една стаичка и ни пратиха да обядваме в ресторанта. Дали и сега е така - не знам, обикновено пристигаме към 14-15 часа.

Дори и да не Ви предложат обяд, на плажа има четири заведения, в които можете да хапнете. Поне багажа са длъжни да Ви приберат.

# 348
  • Мнения: 9 776
Блу Ориндж издребняват и с поставянето на гривните. Колко ще им изядеш и изпиеш за 1 час?!

Явно не е само там. В Бела Виста пристигнахме по обяд, 12  и нещо, и веднага ни настаниха, но за гривните отидохме на рецепция в 14.30.  Напускането трябва да стане до 11 часа, много рано. Но пък никой не ни дири докога сме стояли после.

# 349
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
E, и ето още една причина да харесвам Дюни - пристигаш в 10 ч. и ти слагат веднага гривната Laughing. Ползваш всичко, отиваш си на плаж, обядваш си и към 14-14,30 те настаняват. Последния ден си освобождаваш стаята и не ти махат гривната - можеш спокойно пак да си обядваш и после да си заминеш. Без тънки сметки Wink.

# 350
  • There I was on a July morning
  • Мнения: 4 574
Здравейте, има ли някой който скоро е бил в Бела Виста, за да ме ориентира с настаняването дали може към 12.00 часа. Анимацията на български ли е? . С тези хора просто няма свързване, нито имат сайт като хората нито фейсбук.... Странна работа
Ако ви е почистена стаята, предполагам ще ви настанят и в 12.00 часа. В противен случай трябва да изчакате, официално настаняването е от 15.00 ч. Миналата година отидохме в 13.00 ч и веднага ни настаниха, тази година към 14.30 и отново ни настаниха без да чакаме. Гривни ни дадоха веднага.
Като напуснете стаята в 11.00 часа, не махат гривната, а ви предлагат да останете и за обяд, но на нас не ни се чакаше, не бяхме и гладни. Пихме по едно кафе и си тръгнахме.
Що се касае до анимацията - тя е на български, английски и немски.

# 351
  • София
  • Мнения: 1 907
E, и ето още една причина да харесвам Дюни - пристигаш в 10 ч. и ти слагат веднага гривната Laughing. Ползваш всичко, отиваш си на плаж, обядваш си и към 14-14,30 те настаняват. Последния ден си освобождаваш стаята и не ти махат гривната - можеш спокойно пак да си обядваш и после да си заминеш. Без тънки сметки Wink.
В Сънрайз е по същия начин!

# 352
  • Мнения: 872
То за Дюни е ясно, там си е най добре, но все пак цената е почти двойна. На мен лично за момента ми е скъпо там. Били сме 2 години, но детето беше беше безплатно. Сега малко вдигнаха цените, и % който се плаща за дете от 6 до 12. Все пак рано или късно пак ще отидем.

# 353
  • Мнения: 1 613
Един минус за Алгара... В момента в Кранево вали, затвориха терасите на хотела за вечеря, а ресторанта не поема толкова туристи.В момента сме в режим " изчакване" за маси , за да седнем вътре... , което си е доста изнервящо в предвид опашката, която се събра.

# 354
  • Мнения: 35 109
А ако бяхте навън и ви валеше нямаше ли да се сърдите , че сте нямали избор и е трябвало да ядете навън на дъжда?

# 355
  • Мнения: 639
Много благодаря за отговорите, точно това ме интересува да ни настанят че сме с малко дете, храната не ни в проблем. Мерси!

# 356
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Действително ресторантът на Алгара не е достатъчно голям за да поеме гостите на хотела и при лошо време не е особена приятно да висиш на огромна опашка и в крайна сметка след снощната еуфория сега мога да кажа,че храната доста ми напомня на тази в Бела виста, общо взето не е вкусно, действително има заешко,агнешко, телешко,но не е приготвено добре, само на закуска беше по-добре,че имаше така обичаните палачинки,пържени филийки и т.н. 

# 357
  • В.Търново
  • Мнения: 6 684
Сега като пишете за малкия ресторант на Алгара и се сещам колко беше малък ресторанта и на Блу Ориндж.И при един дъжд става страшно.

# 358
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Друг минус,който мога да посоча е,че нашата стая има вътрешна врата към съседната, явно е била подготвяна за апартамент, та от другата страна са немци с малко дете, което непрестанно пищи и квичи, ни наобяд имаше почивка, ни нищо, престои да видим как ще е през нощта, но в момента се дере неистово, аз като човек с две деца буквално каталясах да слушам и това , а вината според мен е на хотела,не  е удобно да настаняват по този начин гости,които нямат общо помежду си и да се слушат...

# 359
  • Мнения: 35 109
Ние бяхме в две съседни стаи с врата помежду си , която не се отключваше в Албена

Общи условия

Активация на акаунт