По-бърз растеж на косата - Тема 10

  • 108 141
  • 1 017
  •   2
Отговори
# 60
  • Мнения: 38
Здравейте мами Hug Искам да попитам някоя от вас ползвала ли е ампулите на Виши деркос неогеник (лилавите) и шампоан за растеж на косата и какви са отзивите? Аз преди няколко години си спрях косопада с червения шампоан и ампулите на Виши за косопад и бях доволна. Сега съм решила да взема за разтеж, но никъде не намирам отзиви... 🙃

# 61
  • Мнения: 1 746
Може ли някой да сподели отзиви от ботокс терапия за коса?

# 62
  • Мнения: 136
Здравейте, някой ползвал ли е отвара от корен на репей? Simple Smile

# 63
  • Мнения: 1 600
Да,аз си правя с репей,коприва, розмарин,лайка,различни комбинации

# 64
  • Мнения: 477
И има ли ефект

# 65
  • Мнения: 1 600
Естествено, по-бързо расте косата. Hug но си трябва постоянство

# 66
  • Мнения: 218
Коя част от копривата се ползва за отварата?

# 67
  • Мнения: 844
Корени са от всичко мисля (коприва, репей)

# 68
  • Мнения: 410
Аз не мисля че корена на копривата се вари 😀 мисля че от листото се прави отвара.. поне до колкото аз знам.

# 69
  • Мнения: 844
Аз не мисля че корена на копривата се вари 😀 мисля че от листото се прави отвара.. поне до колкото аз знам.
За копривата съм сигурна, другите не съм ги варила

# 70
  • Мнения: 1 600
Аз лично варя листата от копривата, иначе от репея-корените

# 71
  • Мнения: 107
Здравейте! Включвам се към клуба на правещите си отвара от корен от репей. Гледах видеото на приятелката на Наум, която е с уникална коса и спомена, че тайната й е коремът от репей! Вие как го нанасяте? След измиване с шампоан ли?

# 72
  • Мнения: 1 918
Колкото повече я подстригваш, толкова повече ще расте. Много жени не се подстригват с години и се чудят защо косата им си е на едно и също ниво. Зимата бях с коса почти до кръста, на пролет подстригах до раменете на черта, лятото в жегата стигнах до там да скъся че чак вратът ми да е обръснат. Колкото повече подстригвам косата, толкова расте като луда. Преди няма и две седмици си обръснах врата, сега пак съм за фризьор. Подстригвайте се по-често, така расте косата. Мерц помагат за сгъстяване и косопад, също и слаби нокти. Тривитаминола също е за укрепване и в по-малка степен помага за растеж.
По-голяма глупост не бях чела в този подфорум

# 73
  • Мнения: 246
Здравейте! Включвам се към клуба на правещите си отвара от корен от репей. Гледах видеото на приятелката на Наум, която е с уникална коса и спомена, че тайната й е коремът от репей! Вие как го нанасяте? След измиване с шампоан ли?

И аз съм ѝ фенка на косата.... Страхотна е, но се съмнявам да е от репея, по-вероятно е да е ген!
Аз също ще пробвам корена.
Аз използвам шампоана на Nutriol. Имах строхотен косопад, който успях да стопирам и с този шампоан смея да твърдя, че косата ми се възстанови! Има и ампули, но са ми скъпички...

# 74
  • Мнения: 107
Здравейте! Включвам се към клуба на правещите си отвара от корен от репей. Гледах видеото на приятелката на Наум, която е с уникална коса и спомена, че тайната й е коремът от репей! Вие как го нанасяте? След измиване с шампоан ли?

И аз съм ѝ фенка на косата.... Страхотна е, но се съмнявам да е от репея, по-вероятно е да е ген!
Аз също ще пробвам корена.
Аз използвам шампоана на Nutriol. Имах строхотен косопад, който успях да стопирам и с този шампоан смея да твърдя, че косата ми се възстанови! Има и ампули, но са ми скъпички...

И според мен е ген, но със сигурност билките помагат. Аз съм се поливала с коприва и имаше ефект - нова коса! А репеят как ще го нанасяш?
ПС: шампоанът на Дюкре Анафас също е много хубав и помага. В аптеките има промоции - 400 мл, 20 лева!

Общи условия

Активация на акаунт