Какво ще правите като се пенсионирате?

  • 5 303
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ще ни изплатят партидите от доброволния пенсионен фонд и ще си направим околосветско пътешествие. Като се върнем ще си купим къща, той ще коси моравата, а аз ще гледам рози.

А, забравих - няма да гледам внуци. Който си има деца, да си ги гледа Crossing Arms

# 16
  • Стара Загора
  • Мнения: 330
отиваме на село с мъжо, Mr. Greenще копаме,ще гледаме пилета,прасета за внуците и пра внуците дай боже Praynig
ще помагаме на младите с каквото можем Hug

# 17
  • Мнения: 3 447
Еееех, бе мюриель, тъкмо щях да те поканя в Хавана да си изкараме старините по този начин



и ти ми казваш, че имаш други планове Sad

# 18
  • Мнения: 25 610
Ще тормозя снахата! smile3508 smile3521

# 19
  • Мнения: 6 472
Надявам се да можем да си джиткаме с дядото всяко лято на почивка, а през останалото време да живеем в малка спретната къщурка със сателитна телевизия и интернет, някъде далеч от софия. Ще караме едно малко хубаво джипче и внуците и децата ще ни идват на гости през уикендите да се попляцикат в басейна на двора Grinning
Истината, обаче е че на моменти ме обземат съмнение, че с този начин на живот изобщо ще стигнем до пенсионни години Sad

# 20
  • Мнения: 1 629
А, Доне, кви планове? Хавана звучи съвсем планово Grinning

# 21
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
В Хавана ли? Там има ли нет на плажа? И аз ще дойда, докато ми изкарат розите Joy

# 22
  • София
  • Мнения: 2 901
Ще стана писателка, ама ще пиша на лаптоп. Май дотук съм единствената дето смята да поработи и след това  Mr. Green

С парите от продажбите на книги ще си правим 2 пъти в годината екскурзии с дядото. Ще имам време да готвя и да гледам внуци и да им чета мноооого приказки!

# 23
  • Мнения: 7 914
Ще спя до обяд
ще ходя на разходки
ще клюкаря с когото ми падне
ще си търся подходящ форум hahaha
ще си гледам филмчета ..
 и задължително следобяд ще съм под някоя палма на брега на океана за тен! ooooh!


 Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 1 481
Ако доживея до пенсия... ще съм татуирано бабе с пиърсинги, сигурно с няколко лифтинга и силикон... ще ходя на фитнес или йога, ще пътувам, ще тормозя дядката, ще чета книги в градината, ще слушам същата музика...ще гледам внуци, надявам се... ще се заглеждам по младежи на 55 години, ей такива работи  Mr. Green Но това ми се струва в много далечно бъдеще, а освен това много ме е стах от старостта  Shocked

Последна редакция: вт, 11 юли 2006, 11:47 от kiselina

# 25
  • София
  • Мнения: 4 867
ще чета, ще плувам, ще ходя на кино и на театър, ще говоря спокойно с хората...
все неща, за които сега не остава време.
колко остана до пенсия  newsm78

# 26
  • Мнения: 1 531
засега не правя такива планове. тайничко се надявам да доживея до пенсия.

# 27
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Пенсионерка викаш....хм....  newsm78, абе май няма да стана такава  Thinking

# 28
  • Мнения: 1 629
Гледам, заформи се хавански културен клуб на пенсионера Grinning Да не пропусна и певческите си ангажименти с Небесна КрасТавица в клуба за стари градски песни 'Листопад на спомените'.

# 29
  • София
  • Мнения: 1 244
Имам подозренията, че ще съм най-обикновена бабка  Flutter
Ще плета, ще готвя и ще ходя често на гости на децета и внуците, понеже ще ми е скучно самичка само с дядото  Twisted Evil
Апропо, как стои въпросът с либидото на бабите? Дали ще ми се иска... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт