Всички дружно на море, а после тук с чертички две - Бебеправим -Тема 355

  • 18 249
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 024
Прекрасна нова тема! Нека да се напълни с положителни тестове.
Аз нямам какво да кажа-чувствам се добре, но бързата умора ще ми види сметчицата. Лека-полека започвам да стягам багажа за морето и ми е малко притеснено, но и това ще мине.

# 16
  • Мнения: 1 890
Да ни е честита новата тема !!
 След някой друг ден очаквам последната менструация,на която ще се радвам 😄😄 и подновяваме опитите от август

# 17
  • Мнения: 3 218
Записвам се и аз Simple Smile
Flowers Four Leaf Clover дано да ми е на късмет ранното записване в темата, както и на всички пишещи и четящи.

# 18
  • Мнения: X
Сега тука спокойно да те поздравя, Меги, за страхотната нова тема!
Благодарим за усилието и оценяваме труда ти! Пожелавам ти от сърце това да е Месецът! Revolving Hearts
Хайде, момичета, да напълним тази цветна тема с две черти! Някоя от забременелите от раз да се появи и да наръси яко, моля Smile
Друго да спомена - вълшебното списъче е точно под темата Simple Smile Пишете, ако има промяна Simple Smile

П.С за себе си да спомена накратко - 1 биохимична и 1 мисед (пети цикъл след него съм в момента). Горе-долу оттогава съм в темата, а опитваме от миналия месец. Simple Smile С поликистоза и тромбофилия съм

# 19
  • Мнения: 2 024
Освен да ви наръся обилно? Още не знам дали с розово, или синьо, но това е без значение.Blue Heart Gift Heart

# 20
  • Мнения: 1 740
Не е дошла още лелката , но имам усещане , че наближава , дано се спъне по пътя някъде тая досадница пууууу Joy

# 21
  • Мнения: 1 781
Меги айде данооо, аз чакам Ц сряда, но просто нищичко не чуствам. Първия път като забременях веднага усетих, че нещо се случва малко преди имплантацията. Досега трябваше да има вече имплантация, но нищо... обаче една с една Б няма затова си чакам да мине време. 🤷🏼♀

# 22
  • Мнения: 182
Ами и аз не знам какво ръся,ама да има! Ръс,ръс!:D
Супер е темата и благодаря за пожеланията!
Много бебета да има в темата!
Тези,които сте на почивка-басейн,море-топнете се и за нас,дето не можем!То бива,бива...
Да ви разсмея малко,ако изобщо е смешно,де.Носят ми храни и аз благодаря нали,обаче допълвам-Толкова се радвам на храната,че чак не ми става достатъчно неудобно.хах
Прегръдки!

# 23
  • Мнения: 1 044
Здравейте, момичета. И аз е време да споделя, че отдавна чета темата, но не бях сигурна дали имам право да се включа. И все още не съм сигурна. Ще се радвам вие да ми помогнете в този избор, тъй като не мога да говоря с близките си, без да ги притесня.
През тези месеци обаче, заживях и с вашите съдби и познавам вашите истории и имена и се радвам за всяка щастлива новина. Прави сте, че вие не познавата хората, които изведнъж се включат, за да се похвалят, но те вас ви познават Simple Smile. Аз поправям моя пропуск и се включвам с моята история.
На 38 години съм, имам две деца на 11 и 7 години, а самата аз съм трето дете в семейството. Цял живот съм искала и моето собствено семейство да бъде с три деца. За съжаление, поредица от докторски грешки при второто ми раждане, ми отнеха тази възможност. Или поне така смятах и сякаш се бях отказала от тази мечта. Няма да изпадам в подробности за това какво се обърка, за да не стряскам бременните мами и тези, на които им предстои това невероятно изживяване. За да ви поискам съвет само ще кажа, че моят живот беше в опасност и най-близките ми смятаха, че ще ме загубят. Минаха години, аз се възстанових, а дефектът в матката, който ми оставиха за спомен, до този момент не е създавал проблеми. Докторът ми един път на шега каза "добре изглеждат нещата, може и още едно дете да родиш". Тази шега аз веднага я грабнах и разпитах дали наистина има такъв шанс. Според доктора можем да пробваме и да видим матката как ще реагира, като ще трябва да съм с ясната идея, че може да се наложи да прекъснат евентуална бременност. Загубата на бебе, както много от вас знаят, се преживява тежко, независимо в кой етап е загубата. От друга страна всички мои близки ще изпаднат в ужас, ако тръгна по този път, няма да срещна насърчаване и радост. Мъжът ми иска още деца и ме подкрепя. Аз, да си призная, съм обсебена от тази мисъл и го искам с цялото си сърце, въпреки ада, през който минах. Но и ме е страх.
Момичета, знам, че някои от вас се борят за първо детенце и може моята дилема да ви се струва смешна, но желанието за дете може да е еднакво силно, независимо от броя на децата.
Моля ви, дайте ми вашите съвети за това дали да тръгна по този път на риск и борба!

Последна редакция: пн, 08 юли 2019, 16:38 от tickles

# 24
  • Мнения: X
Сънче, да се спъне за 9 месеца и да не се вясва! Revolving Hearts Вярвам в теб!
tickles, добре дошла при нас и бърз успех ти пожелавам!
Досещам се сега какво още имах да споделя. Тази сутрин алармата ме събуди след доста странен сън, но като прочетох в съновник, се успокоих. - означавало, че скоро някой ще зачене. Сънят беше: Щъркел кацна на терасата ми, взе ме за слушател и ми разказваше неща, повечето от които не помня. Помня, че ми каза, че има жена и 2 деца - момче и момиче Smile Smile Smile Силно се надявам да е за хубаво!

Последна редакция: пн, 08 юли 2019, 17:12 от Анонимен

# 25
  • Мнения: 2 516
tickles, точно за тук си.
Твоята смелост ни дава кураж и на нас.
Имай вяра, че ще имаш още едно дете. 💜

# 26
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Цоп и аз в новата тема! Много бебеносна да е! Heart

# 27
  • Мнения: 377
Заемам нисък старт и аз! !! Меги ,  Благодаря за прекрасната темичка! Аз съм в периода на старт на дългото двуседмично чакане!  Добре дошли на новите момичета!

# 28
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Тикълс, добре дошла! Аз също винаги съм искала три деца, вероятно е трудно, но със сигурност си заслужава!
Дани, четеш ли? Отдавна не си писала в темичката. И аз не бях редовна напоследък, но само си чета, нямам какво ново да споделя.
Меги, дано продължиш серията от темаправещи, които записват две чертички и да предадеш щафетата! Та, и ние така покрай вас. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 29
  • Мнения: 3 218
Мъжът ми иска още деца и ме подкрепя. Аз, да си призная, съм обсебена от тази мисъл и го искам с цялото си сърце, въпреки ада, през който минах. Но и ме е страх.
Момичета, знам, че някои от вас се борят за първо детенце и може моята дилема да ви се струва смешна, но желанието за дете може да е еднакво силно, независимо от броя на децата.
Моля ви, дайте ми вашите съвети за това дали да тръгна по този път на риск и борба!

Тикълс щом питаш в тази тема предполагам съзнателно или не искаш да чуеш съвети в полза на 3то дете Simple Smile
Ама за всеки случай и аз да питам - застрашава ли те, ако забременееш, или просто си се напатила ?

Общи условия

Активация на акаунт