На море в Гърция 2019 - IV

  • 45 858
  • 763
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 2 849
Ние бяхме преди месец на Амулиани, чадърите бяха срещу консумация на минимум 1 напитка на човек. Най - много посещавахме таверна Ammelliti Home made food, бяхме и в Гларус - говорят на български, но порциите и цените не бяха добре.

# 271
  • Мнения: 163
Здравейте,
някой да предложи добро заведение за храна в Никити?

# 272
  • Мнения: 19 294
Много ми е странно това питане за заведения на места, където има десетки такива. После само в едно заведение ли ходите през цялата почивка?
От седмица сме в Никити, но за съжаление не съм обръщала внимание на имената на ресторантите.

# 273
  • София
  • Мнения: 1 247
Здравейте,
някой да предложи добро заведение за храна в Никити?
Арсанас, на крайбрежната

# 274
  • София
  • Мнения: 2 849
Дъждец, да, ако ни хареса едно заведение, само там сядаме, без значение колко други има. 😊

# 275
  • Мнения: 50
Здравейте!
Някой може ли да ме посъветва за прилични, но не много посещавани плажове около Неа Перамос?
Ходили сме много пъти през годините, но сега съм бременна, а ми се иска да влизам във водата и се чудя дали мога да избегна навалицата.
Благодаря предварително. Blush

# 276
  • София
  • Мнения: 14 660
Здравейте!
Някой може ли да ме посъветва за прилични, но не много посещавани плажове около Неа Перамос?
Ходили сме много пъти през годините, но сега съм бременна, а ми се иска да влизам във водата и се чудя дали мога да избегна навалицата.
Благодаря предварително. Blush

Само най-накрая на пътя през лозята, той свършва при детския лагер и къмпинга. Но, няма бийч бар или кантина, трябва да си носите чадър, вода и др.

# 277
  • Мнения: 17
Ние бяхме преди месец на Амулиани, чадърите бяха срещу консумация на минимум 1 напитка на човек. Най - много посещавахме таверна Ammelliti Home made food, бяхме и в Гларус - говорят на български, но порциите и цените не бяха добре.
Благодаря ви

# 278
  • Мнения: 9 166
Няма празно място, вече е претъпкано от юни до средата на септември така е последните две години Sad  За сметка на това от другата страна на Кавала има много хубава чиста празна плажна ивица с фин жълт пясък, плитко море и места за паркиране и много празно място. Определено е по изгодно като локация да се спи в Кавала.

# 279
  • Мнения: 19 294
Здравейте!
Някой може ли да ме посъветва за прилични, но не много посещавани плажове около Неа Перамос?
Ходили сме много пъти през годините, но сега съм бременна, а ми се иска да влизам във водата и се чудя дали мога да избегна навалицата.
Благодаря предварително. Blush
Плажовете на Ираклица. Особено ако сте от тази страна на Неа Перамос, ще ви е много по-близо от Амолофи. След Лидл има свободен плаж в една отбивка вдясно, черен път е.
Няколко стотин метра след това е хотел Вурнелис. Той има бийч бар, който не е много претъпкан.

Последна редакция: пт, 19 юли 2019, 20:20 от Дъждец

# 280
  • Мнения: 3 638
Плажът на Неа Потидея какво представлява и чисто ли е? Срещнах мнения из форума, че е много каменист, на снимките обаче виждам дълга и широка пясъчна ивица, на някои снимки видях пясък с тук там обли камъни.

# 281
  • Мнения: 193
Графика на фериботите от и до Елафонисос за юли,август и септември по дати.

# 282
  • Мнения: 209
Графика на фериботите от и до Елафонисос за юли,август и септември по дати.





Здравей, супер информация! А каква е цената за двама души+стандартен автомобил?

# 283
  • София
  • Мнения: 1 247
Ако правилно помня беше около 13 евро за двама души и кола в посока.

# 284
  • Мнения: 193
Графика на фериботите от и до Елафонисос за юли,август и септември по дати.





Здравей, супер информация! А каква е цената за двама души+стандартен автомобил?
Ако правилно помня беше около 13 евро за двама души и кола в посока.
Да,би трябвало да е толкова.Ние платихме 15 в посока с 2 големи деца. Първия път влизането на заден ход във ферито ни стресира малко,но се справихме....следващите пъти вече бяхме профи😊Страхотен е Симос,но си гледайте прогнозата за времето,за силата на вятъра.Няколкото дни,в които ходихме,ги подбрахме по този фактор и беше супер....защото имаше дни с пориви до 50км/ч.

Общи условия

Активация на акаунт