Защо плачете?

  • 2 178
  • 59
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 825
Айде още една ревла да се обади  Simple Smile
И аз плача често и за всичко - от мъка, от радост, от болка, от безсилие ... на филми, на книги, на истории
И както е казала Звездичка, като съм в ПМС направо е ужас - сълзите са ми постоянно на очите  Tired

# 16
  • Мнения: 2 427
Плача за банални неща, покрай бременността, явно е вина на хормонален дисбаланс.
За сериозните и ужасните неща в живота не ми останаха сълзи.За тях не плача.Само се измъчвам.Сънувам ги вечер,мисля ги през целия ден,Като ръждив гвоздей в съзнанието са.Много е подтискащо и болезнено.Ако можех да поплача щеше да ми олекне.Сълзите пречистват.

# 17
  • Мнения: 2 292
ако имах време да се вредя и аз да си поплача ...  Laughing ама не, бебето има изисквания  Wink

# 18
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Най-често плача от мъка за родителите ми и за живота ми в България.Може би ако някога стане чудо и свикна тук ще плача за друго нещо, но аз съм зодия рак.Никога не знам какво искам и винаги причините за рев при мен са много.

# 19
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
пла4а си....!за вси4ко, което разбуди душата ми и 4есто само така намирам покой или съпри4астие.но не ме харесват като пла4а и си пла4а сама!

# 20
  • Мнения: 1 465
Аз ли съм най-голямото "дърво" тук, че почти не плача. Случвало ми се е много рядко на филм да се просълзя.

# 21
  • Мнения: 6 167
не плача много. но пък горчиво.
от хормони, от чуства,  от филми, от болка ( мн. мразя да ме боли нещо и веднага се разплаквам)
понякога се чуствам сама. понякога ми липсва мама. и плача за нея.
вчера мъжа ми каза, че излиза до счетоводителя си, след 2 часа аз избухнах в рев, къде е.
понеже сме свикнали вече да сме все заедно след обяд.. и така. почуствах се супер зле.
оказа се, че 3 магазина обиколил да търси за кученцето ни играчка.

# 22
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Аз ли съм най-голямото "дърво" тук, че почти не плача. Случвало ми се е много рядко на филм да се просълзя.

Поле,блазе ти  Rolling Eyes И аз съм от хиперревлите,за Щяло и не Щяло,но предпо4итам да го правя,когато съм сами4ка. Embarassed

# 23
  • Мнения: 1 128
     Ооооо,много си поплаквам аз,натъжавам се бързо.
     Но си имам две мой теми които със сигурност ме разплакват винаги като ми дойдат на главата.Като си спомня за дядо,дори когато го сънувам пак пла4а.И като си помисля 4е някои ден мога да загубя брат ми(не е болен,само дето много го оби4ам).
     Последно плаках в4ера при ветеринаря,когато видях как цяло едно семейство обляни в сълзи изнасяха умрялото си ку4е.
     И сега пак пла4а като ви 4ета и  се замислям за тези неща.

# 24
  • Мнения: 1 465
Но е хубаво човек да поплаче, когато това би го разтоварило. Thinking

# 25
  • Мнения: 7 914
Аз ли съм най-голямото "дърво" тук, че почти не плача. Случвало ми се е много рядко на филм да се просълзя.

Поле,блазе ти  Rolling Eyes И аз съм от хиперревлите,за Щяло и не Щяло,но предпо4итам да го правя,когато съм сами4ка. Embarassed
Аз като се разплача и ако някой ме види...все нещо ми има я прах от улицата ( Joy ), я се извръщам...последно обвиних изкуствените сълзи, дето си ги нося в чанатата Whistling

# 26
  • Мнения: 11 315

Аз като се разплача и ако някой ме види...все нещо ми има я прах от улицата ( Joy ), я се извръщам...последно обвиних изкуствените сълзи, дето си ги нося в чанатата Whistling
Aз пък не се крия изобщо. Пускам ги свободно да текат. Проблем има само, ако ме видят децата, че се почват едни въпроси и докато измисля какво да отговоря, ми става смешно.
Та - още една "Ревла на общо основание" hahaha

# 27
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Преди плачех много: от безсилие и отчаяние.Реки от сълзи съм пропяла. След това ми бе дарено щастие. И почти не плача.

Иначе плача, когато някой близък  се държи ужасно с мен. Или съм обвинявана погрешно. Плача и на филми / но нямам време да гледам/, както и на едно предаване тук. А сега, ако се замисля за моето прекрасно Райско кътче и отчаянието с него, ако разгледам 2 снимки от там в Интернет...и съм готова със сълзите в очите. Тогава са толкова тежки тези сълзи.....

# 28
  • Мнения: 1 100
Пла4а, когато съм тъжна; пла4а, когато се 4увствам самотна и неразбрана. Пла4а и се ядосвам на разстоянието, което ме дели от близките. Пла4а, когато си мисля за загубата, преживяна в семейството ни преди години...
Сега поплаквам и от хормоните, понякога и без повод...

Не пла4а никога на филми и сладникави истории с хубав завърШек, не пла4а 4етейки романти4ни истории и на някакви безумни предавания от сорта на : "Имате поЩа" Sick

Пла4ът при мен винаги е провокиран от гор4ивина и болка, понякога от безсилие и малко самосъжаление Embarassed

# 29
 Аз плача по всякакъв повод  Crazy Защото така си разпускам напрежението. Плача, когато не мога да променя нещо, което искам да променя. Плача когато се чувствам самотна. Плача и когато съм щастлива. хехе много си плача ..... Blush

Общи условия

Активация на акаунт