10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 671
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 1 485
  • София
  • Мнения: 2 768
За нас също сагата приключва. Снощи взехме трудно решение, но се надявам след време да го оценим като положителен ход. Успех на всички, които ще очакват второ класиране!

# 1 486
  • Мнения: 39
За инфо - Втора английска работят от 8.00 ч. до 18.30 ч. днес, в понеделник и вторник.
Някакъв документ за заявление за второ класиране носи ли се, може би служебната бележка с входящия номер

# 1 487
  • Мнения: 1 032
За инфо - Втора английска работят от 8.00 ч. до 18.30 ч. днес, в понеделник и вторник.
Някакъв документ за заявление за второ класиране носи ли се, може би служебната бележка с входящия номер

аз съм взела бележката, бележника и свидетелството. а - и акта за раждане. детето не е тук и затова мисля да ги обсипя с документи, ако това ги убеди. план В, ако искат и детето, е или сцена с плач, или скандал - още не съм решила. или може да търся познато дете на що-годе същата възраст

# 1 488
  • София
  • Мнения: 5 362
anisuny, миналата година са мръднали доста баловете за същото училище на второ класиране. То вярно, че при теб се получава много голяма разлика, но пък училището не е в топ 10, така че не вярвам да има кой знае какъв наплив.Ако ти е в първите желания искрено се надявам да влезе детето ти в това училище.

# 1 489
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 539
Здравейте! Колкото повече чета, толкова повече ми става неудобно да пиша. Определено балът на дъщеря ми не е на нивото на вашите деца...но мързела не мори - той мъчи. Та....все пак колкото и да ме е срам имам един такъв въпрос: Балът ни за училището, което най-много искаме (съответно паралелката) е 229, а на първо класиране най-ниския бал е 290т.Та..имаме ли някакъв шанс, според вас, на второ класиране?

Аз не бих се надявала с такава голяма разлика.
Вижте статистиката за първо и второ класиране за миналата година във вашия град, за евентуално движение на баловете.

# 1 490
  • Бургас
  • Мнения: 25
Записах го вече моя синковец. Довиждане момичета. Бяхте ми много полезни. Успех на децата кандидатстващи второ и трето класиране.
Нека всички деца да са доволни и щастливи на новото място.

# 1 491
  • Варна
  • Мнения: 483
Здравейте, ние сме приети в 5 ЕГ Варна с френски език Simple Smile но приятелско дете се разминава с 9 точки за желаната 4 ЕГ също с френски , дали ще падне толкова бала на второ класиране? При нас във Варна няма квоти за момичета и момчета! Те ще подадат за второ класиране и много се надяват Simple Smile Аз нямам опит с второто класиране как минава във Варна, ако някои може да каже ?!


Това, което гледах е, че миналата година почти не е мръднал бала между  първо и второ класиране. Има го в сайта на Руо Варна. Четвърта е доста желана последните години. Имаме приятелско дете от Търговище, което ще идва да учи там. Може и други кандидати да има от околните градове,  които обаче да не се запишат. Въпрос на късмет.

# 1 492
  • Мнения: 13
Здравейте, тази сутрин подадох заявление за второ класиране, взеха го, записаха в една тетрадка и толкова, не ми дадоха никакъв документ. И при вас ли е така?

# 1 493
  • Мнения: 5
Игривата слива, благодаря за всичко! Дано...много иска да учи норвежки. Яд ме е, че не помисли затова през годината, когато трябваше да седи и да учи. Пожелавам успех на всички на второто класиране! И Честито на вече записалите се!

# 1 494
  • Мнения: 49
Здравейте, тази сутрин подадох заявление за второ класиране, взеха го, записаха в една тетрадка и толкова, не ми дадоха никакъв документ. И при вас ли е така?
Заявлението на място ли се попълва и искат ли някакъв документ?

# 1 495
  • Мнения: 293
Кой ще хвърли боб за падане на баловете за второ класиране в Пловдив Grinning

Мисля, че ще падне бала на паралелките с много места, просто защото има много ученици - в английската и руската например, както и френската. Вероятно и хуманитарната ще смъкне леко.

# 1 496
  • Мнения: 7 640


не само, че не работят през уикенда, ами като звъннах за днес да питам  - от 9 до 17ч. все едно ние за тях работим...

Значи освен неудобно, ще бъде и продължително.
Опашки през миналата година имало ли е?
не е за учудване, че от 5те дни два почивни, от край време обявените от МОН ваканции включват и събота и неделя  Confused

# 1 497
  • Мнения: 7 127
Днес срещнах мой познат, чийто син е приет в 91 НЕГ,  а балът му няма 450 т., честитих му, но сега виждам, че миималният бал за момче там е 458.  Бащата е на висока позиция, така че всичко е възможно явно.

# 1 498
  • Мнения: 13
Здравейте, тази сутрин подадох заявление за второ класиране, взеха го, записаха в една тетрадка и толкова, не ми дадоха никакъв документ. И при вас ли е така?
Заявлението на място ли се попълва и искат ли някакъв документ?
Дават го в училището, не искат нищо, бях без детето - не е проблем

# 1 499
  • София
  • Мнения: 5 362
Ще ходя до СГСАГ да подам заявление за второ класиране. Гледах сайта на училището и не видях дали искат други документи. Смятам да нося служебната бележка и свидетелството. Чуденката ми е за последните два?
И другото, което не ми дава мира/ то е ясно, че само с боб ще стане/ гледам за Френската бала на момчетата 399 мин. за тази година. Миналата за паралелката с испански е паднал с 10. Дали има шанс тази година да падне поне с 5?

Общи условия

Активация на акаунт