10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 117 640
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 4 081
Презареди след дълго мислене - явно има промяна!

# 751
  • София
  • Мнения: 75
Да, не се зарежда...
Успех на всички!
Дай Боже само сбъднати мечти!

# 752
  • София
  • Мнения: 1 214
Днес се замислих колко мозъчни клетки са ми умрели от притеснение при тази НВО кампания. Първо преди изпитите, после по време на, в чакане на резултати, в чакане на класиране... А ми предстои и още една след 5години. Ужас.

Не зарежда бързо, нормално. Представяте ли си колко човека са в момента на F5?

Последна редакция: чт, 11 юли 2019, 09:49 от jenap

# 753
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 758
Сайтът на МОН заби... дано е добър знак Hands Plus1
... или просто е защото стотици хора го рифрешват всяка секунда  Simple Smile
Да аз не мога да влезна. и изписва Грешка, сайтът не е достъпен и друга невалиден входящ номер ...

# 754
  • В Голямото село
  • Мнения: 560

# 755
  • София
  • Мнения: 190
Здравейте, мацки,
Много работа се събра напоследък, та нямам време да пиша, но попрочитам нещо в темата. Много е забавно Simple Smile
Котката хайманосва по вътрешните дворове и ни синхорнизира, ни класира, въобще ударила го е на уволнение Smiling Imp
Милото ми чадо и то Simple Smile Готви се за концерт на Slayer довечера и с настървение вчера си правеше записки по автобиографичната им книга, редеше песни и т.н. А аз - и сам войнът е войн Rage Чакам класирането и пия... Сутрин- кола, по обяд - бира, следобяд - пак кола, вечер - пак бира. И мъжът ми вика кола-бира, кола-бира - гледай да не колабираш по някое време Laughing

Последна редакция: чт, 11 юли 2019, 10:02 от Vienna

# 756
  • Мнения: 40
И при мен заби, но след рефреш се възстанови, но няма класиране.

# 757
  • София
  • Мнения: 3 101
Днес се замислих колко мозъчни клетки са ми умрели от притеснение при тази НВО кампания. Първо преди изпитите, после по време на, в чакане на резултати, в чакане на класиране... А ме чака и още една след 5години. Ужас.
А аз преди малко си мислех ... колко е хубаво, че чакаме класирането, а не сме в началото на годината или в дните на изпитите!

# 758
  • Мнения: 41
При мен няма такива работи, всичко си зарежда, но все още го няма прослувутото класиране

# 759
  • София
  • Мнения: 552
Можем да определим само един от нас да рефрешва сайта, да не забива JoyJoy

# 760
  • Мнения: 338
Знаете ли горе долу колко време след излизане на класирането, РУО вадят статистиката с минималните балове по паралелки след 1-во класиране?

# 761
  • София
  • Мнения: 3 101
Можем да определим само един от нас да рефрешва сайта, да не забива JoyJoy
А останалите 900 човека в темата само да чакат сигнал. Wink

# 762
  • Мнения: 1 844
От както Jenq Cv. написа за бурята си затананиках "Ти си бурята в сърцето миии....". Значи освен, че се пропих, уличиха ме в употреба на наркотични вещества "пия наркоман", сега го ударих и на чалга. И за да се уверя, че не съм чак толкова зле реших да развия тезата "Ти си бурята в сърцето миии", ама се спрях още на това , че не можах да определя коя е бурята, т.е. лирическия герой ми убягва. Може да е МОН, може да е класирането, може да е желаното училище, или онази тайната дама Луизианата и се спрях. Явно ще продължа с рефреш на бутончето и ще се надявам да свърша някоя работа най-после в работата Relaxed

# 763
  • Варна
  • Мнения: 43
Можем да определим само един от нас да рефрешва сайта, да не забива JoyJoy
А останалите 900 човека в темата само да чакат сигнал. Wink

Точно Simple Smile аз само тук чета ,въобще не рефрешвам .

# 764
  • В Голямото село
  • Мнения: 560
Днес никоя майка на седмокласник няма да може да свърши нещо смислено в работата си Laughing

Общи условия

Активация на акаунт