10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 115 907
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 532
Като сме на подтема "учебници": от къде купувате стари? От книжна борса? Коя? Онлай има ли?

# 76
  • Мнения: 5 160
Не, нашите бяха първи по новата програма. Вие ще може да купувате втора употреба.
Не, преди нашите (2003) са първите по новата програма Stuck Out Tongue

# 77
  • Plovdiv
  • Мнения: 545
Край, останах си forever на бутон refresh днес. JoyJoyJoy

# 78
  • Мнения: 293
Класиране има, но не го качват. Заради гафа от миналата година обръщат специално внимание на графата с баловете. Може и на око да проверяват даже.

# 79
  • София
  • Мнения: 2 768
е то класиране е имало , невидимо от нас, още в деня, в който затвориха системата за попълване на желания. Според мен.. Един бутон и е готово класирането, какво толкова..

# 80
  • Мнения: 722
И аз смятам, че има класиране, просто не е визуализирано за нас.
Звездица, не е имало веднага класиране,защото не са били качени всички оценки.

# 81
  • София
  • Мнения: 83
При нашите желания във всяко училище балът е различен, дори в едно училище в паралелки с различна насоченост балът е различен. На мен лично колонката ми е полезна и се радвам, че я има.

Според мен един screenshot ще е доста любопитен. Ако може някой от вас с попълнена колонка "бал" да сподели...

# 82
  • София
  • Мнения: 11 854
Не, нашите бяха първи по новата програма. Вие ще може да купувате втора употреба.
Не, преди нашите (2003) са първите по новата програма Stuck Out Tongue

Те са първите с два гимназиални етапа и с програмите за чужди езици, но мисля, че точно при нашите се получи това странно застъпване на учебното съдържание по бел и мат - до 7-ми клас по старата програма, а от 8-ми по новата и съответно повтаряне на част от материала от 7-ми клас в 8-ми. Но може и да греша. Така или иначе, бъдещите осмокласници няма да са по нова програма и ще могат да ползват учебници втора ръка, в зависимост от избора на конкретното училище.

# 83
  • Мнения: 308
Аз, доколкото помня, имаше бутон класиране, който изчезна. Предполагам, че когато пак се появи, вече ще има класиране. И при нас колонката с бала е празна.

# 84
  • Мнения: 2 307
Ние сме с желания в две области, няма попълнен бал.

# 85
  • Мнения: 21 436
Бъркаш, sanaka. Наборът преди вас мина точно по същия път.

# 86
  • Мнения: 98
Пуснали са бала!

# 87
  • Мнения: 3 915

Добре де, защо не се кротнат с тези учебници най-накрая. Мислих, че програмите вече са напаснати.
[/quote]

Само си мислиш! За историята (НГДЕК) като библиография бяха посочени всички издадени учебници за 7-ми клас. Ти да видиш разминавания. Според едни царевичът, водещ една от армиите в Руско-Турската война е Александр Александрович, според други - Николай Николаевич, различни дати за едно и също събитие, фактологически грешки - датата на отразена в учебника битка в Р-Т война следхожда подписването на мирния договор и т.н. Накрая хванах помагало за студенти, захвърлих книжките с картинки и решихме проблема!

# 88
  • София
  • Мнения: 1 210
Ако може някой от вас с попълнена колонка "бал" да сподели...

Само ако не е твърде висок обаче. Hug

# 89
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 439
Това просто не го разбирам. Наистина. Нито се откриват нови физични закони, химични елементи, биологични видове и процеси, математически формули и т.н. А история е история - има факти, дати и документи.

Общи условия

Активация на акаунт