10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 115 901
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 7 362
Аз си спомням, че някой даде акъл да се запали и угаси кибритена клечка в пръстта на саксията, но дали е имало ефект ще каже Сънчо 😜


                 Има ефект....дъщерята запали и остави цигара в пръстта на саксията,която се оказа торф и на сутринта - саксията стопена,декоративната дървена решетка полуизгоряла и остава ....... детето да влезе в желаната паралелка. Yum

# 301
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Цяла България рефрешва - съсипаха я тая държава!



Хиля се на глас. Работата не е на добре. Ако пуснат класирането утре - тази нощ ще будувам , да знаете!
Няма да си сама.

# 302
  • Мнения: 5
И в ТУЕС обявените места за план - прием започнаха да намаляват, досега с 3 .  Явно се "работи".

# 303
  • Мнения: 722
Шарлот е напълно права. Тук се отслабва най - добре!
А пък при мен нервата ме избива на ядене  Embarassed Sad
Добре сте си вие, фиданки  Hug

Ох, добре че има и други като мен, че направо се притесних, че само аз се тъпча от нерви Simple Smile
Много сме, силни сме...

# 304
  • Мнения: 1
Айде, стига сте се тръшкали! Има и 4-то класиране. В "БУЗЕМА" винаги остават свободни места - детенце ще кара трактор на чист въздух, птички ще му пеят . . .

# 305
  • Мнения: 1
И ние имаме бал от Шумен значи трябва да има класиране ще се поболея вече

# 306
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Шарлот е напълно права. Тук се отслабва най - добре!
А пък при мен нервата ме избива на ядене  Embarassed Sad
Добре сте си вие, фиданки  Hug

Ох, добре че има и други като мен, че направо се притесних, че само аз се тъпча от нерви Simple Smile
Много сме, силни сме...

Направоооо каквото видях... изядох. Озъртам се като попско чедо на Задушница.
Нямат милост тези от МОН... море ме чака.

# 307
  • София
  • Мнения: 1 210
Ей го, пак заваля. Да излиза това класиране, че лятото да почва. Уморихме ги тия хора от дъжд и студ. Те какво са ни виновни?  Joy Joy

# 308
  • Мнения: 41
Аз си спомням, че някой даде акъл да се запали и угаси кибритена клечка в пръстта на саксията, но дали е имало ефект ще каже Сънчо 😜


                 Има ефект....дъщерята запали и остави цигара в пръстта на саксията,която се оказа торф и на сутринта - саксията стопена,декоративната дървена решетка полуизгоряла и остава ....... детето да влезе в желаната паралелка. Yum

Дъщеря ти пуши, или не съм разбрала ?

# 309
  • София
  • Мнения: 565
Малко бисери от матурите за сваляне на напрежението. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 310
  • София
  • Мнения: 6 148
Дъщеря ти пуши, или не съм разбрала ?
Не се стряскай! В картинката има и внуче.

# 311
  • Мнения: 1 031
Проблем с домашния интернет. Модемът ми е умрял. Но съм на линия вече.
По въпроса за насочването на ученици по документи. По адресатите на това писмо в София може да се ориентирате.


така де, ама кой определя колко деца със СОП или другите изредени предимства се приемат в паралелка? и въобще - не е ли редно тези места да са ясни в началото, да знаем, че се редим за още по-малко?

# 312
  • София
  • Мнения: 11 848
Скрит текст:
Шарлот е напълно права. Тук се отслабва най - добре!
А пък при мен нервата ме избива на ядене  Embarassed Sad
Добре сте си вие, фиданки  Hug
Ох, добре че има и други като мен, че направо се притесних, че само аз се тъпча от нерви Simple Smile

А, има още да догонвате. Белинда миналата година по 2-3 кила череши опраскваше на нервна почва. Joy

# 313
  • Мнения: 7 362

Дъщеря ти пуши, или не съм разбрала ?
                    Електронна цигара,но от стреса за внука по грешка запали обикновена и като установи това я бодна в саксията. Smiling Imp Не отдадох голямо значение и....за резултата писах. Дъщеря ми е на 30+ и мисля,че не мога да и казвам все още какво да прави! Yum

# 314
  • Мнения: 41
Дъщеря ти пуши, или не съм разбрала ?
Не се стряскай! В картинката има и внуче.

Не мога да разбера, моля някой да ми обясни какво става

Общи условия

Активация на акаунт