10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 758
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 12 058
Triger, чудесен текст за трасформиращ преразказ - може от името на този на съседния прозорец Satisfied
JoyJoyJoy
А може и от името на медузата.

# 331
  • Мнения: 1 032
dundi73, едва ли дете със СОП няма да се възползва от предимство. За мен е редно тези бройки да са над регулярните, както за близнаците например. ако има предимства, те не трябва да ограничават останалите. на фона на многото деца и недостатъчното училища. защото за мен бузема примерно, никого не искам да засегна, не е реална опция. и върху друго разсъждавам - примерно паралелките в топ 5 училищата в софия - допускам, че децата, допуснати там, ще са по-скоро с физически ограничения(не помня точно как са формулирани), а не с интелектуални? и ако това е така, защо дете с равни интелектуални умения трябва да има предимство в такава ситуация? тук не става въпрос за интеграция на дете с аутизъм, както в детската градина примерно. дано успях да обясня.

# 332
  • Мнения: 81

                  Така е! Надявам се при вас да разбера преди щерката за класирането и ако се получи фал да защитавам внучето от първоначалния гняв. Yum

Ето такива самоотвержени баби са ни нужни. С гърди да предпазят внучетата от строгия, но справедлив гняв на изтерзаната майка Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 333
  • Мнения: 12
Уви, сигурно няма да излезе днес!

# 334
  • Мнения: 7 640
dundi73, едва ли дете със СОП няма да се възползва от предимство. За мен е редно тези бройки да са над регулярните, както за близнаците например. ако има предимства, те не трябва да ограничават останалите. на фона на многото деца и недостатъчното училища. защото за мен бузема примерно, никого не искам да засегна, не е реална опция. и върху друго разсъждавам - примерно паралелките в топ 5 училищата в софия - допускам, че децата, допуснати там, ще са по-скоро с физически ограничения(не помня точно как са формулирани), а не с интелектуални? и ако това е така, защо дете с равни интелектуални умения трябва да има предимство в такава ситуация? тук не става въпрос за интеграция на дете с аутизъм, както в детската градина примерно. дано успях да обясня.
Подкрепям, защото реално местата, за които се борят или класират децата по каналния ред са по-малко, а това не е без значение.
Не виждам защо се обявяват първоначално места като не можеш да се състезаваш за тях

# 335
  • Мнения: 81
От фейсбук групата "Кандидатстване след 7 клас" - една девойка се обаждала в МОН и били казали, че утре преди обед.

# 336
  • София
  • Мнения: 7 050
Синът ми постоянно ме информира за фалшиви постове във фейса с резултати от Добрич, Варна.

# 337
  • Мнения: 39 419
Петрич(Калифорния)- бал- няма. Секция Класиране- няма.

# 338
  • Мнения: 132
Съгласна съм напълно с mavamava! Има доста неясноти как става разпределянето на тези деца със СОП. Ами ако има няколко, които желаят място в 91 НЕГ? Според мен техният прием трябва да е надпланов и да не ощетява децата, които се борят за прием на общо основание.

# 339
  • софия
  • Мнения: 757
И аз мисля, че утре ще излезе класирането ... борим се за испанската

# 340
  • София
  • Мнения: 6 095
Triger, чудесен текст за трасформиращ преразказ ...
JoyJoyJoy
А може и от името на медузата.
УмрЕх и се вмирисАх.Joy

# 341
  • Мнения: 39
И аз мисля, че за утре ще остане класирането!
Всички който питаме се надяват или за френска или за испанска паралелка.

# 342
# 343
  • Русе, София
  • Мнения: 245
Да ви разсея малко от класирането - тази Христоматия ли купувате или ще препоръчате нещо друго

https://www.book.store.bg/p208753/hristomatia-po-literatura-za-8 … -marin-ginev.html

# 344
  • София
  • Мнения: 12 058
Скрит текст:
Triger, чудесен текст за трасформиращ преразказ ...
JoyJoyJoy
А може и от името на медузата.
УмрЕх и се вмирисАх.Joy
[/quote]

Ами, тя, завалийката, най го е отнесла. Според мен има много какво да каже. Joy

Общи условия

Активация на акаунт