10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 377
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 420
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
уф така се надявах днес да излезнат резултати

# 421
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 722
Предполагам, че последно ще приключи със София, която е най-голяма. Ще качат баловете й и ще отворят напълно системата. Има логика да го правят на порции, за да проследяват дали всичко е както трябва.

# 422
  • Мнения: 3 133
И аз така си мисля - че някои РУО-та отдавна са готови, но изчакват и другите да приключат. Щото нали пише, че балът ще се появи след класирането, явно е зададена такава поредност на операциите.
Кои градове останаха без качен бал?

# 423
  • Мнения: 1 812
За протокола, София област е с качени балове от преди час, племенника кандидатства в нея.

# 424
  • София
  • Мнения: 1 817
Е, как кои? София, разбира се. Тук ще е последно, сигурна съм.

# 425
  • София
  • Мнения: 6 175
И сега ако им изгърми хард диска...не знам Joy  След всичкото качване на ръка...

# 426
  • София
  • Мнения: 11 960
Качиха бал Благоевград .
А къде се проверяват списъците или минимален бал за дадена паралелка?

Няма списъци. Класирането на всяко дете излиза в неговия профил, а малко по-късно /в същия или на следващия ден/ в сайта на съответното РУО излиза справка за максималните и минималните балове за всички училища и паралелки.

# 427
  • Мнения: 815
Всяко РУО се джурка отделно. За Стара Загора класирането е приключило вчера. Има хора, които знаят къде са приети децата им. Когато всички РУО-та са готови, тогава ще излезе в системата.

# 428
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
...
Кои градове останаха без качен бал?

София я мъчат още, при мен все още няма нищо.

# 429
  • Мнения: 10 330
Ето къде са изчезналите места за Пловдив официално..

http://www.ruobg.com/news/read/id/1646

# 430
  • Мнения: 5 985
Сега изчетох темата от коментарите излиза че бал има в :Бургас, Благоевград, Видин, Габрово, Пазарджик, Пловдив, Плевен, Русе, София -област, а сега прочетох за Ст.Загора

# 431
  • Мнения: 815
Ето къде са изчезналите места за Пловдив официално..

http://www.ruobg.com/news/read/id/1646
4 места в МГ никак не са малко. Дано наистина няма злоупотреби!

# 432
  • Мнения: 79
София-град и Варна тях ли чакаме?

# 433
  • София
  • Мнения: 11 692
Всяко РУО се джурка отделно. За Стара Загора класирането е приключило вчера. Има хора, които знаят къде са приети децата им. Когато всички РУО-та са готови, тогава ще излезе в системата.

Интересно откъде знаят при положение,че класирането не е излезнало официално?Или въпросът ми е реторичен?

# 434
  • Мнения: 815
Всяко РУО се джурка отделно. За Стара Загора класирането е приключило вчера. Има хора, които знаят къде са приети децата им. Когато всички РУО-та са готови, тогава ще излезе в системата.

Интересно откъде знаят при положение,че класирането не е излезнало официално?Или въпросът ми е реторичен?
Явно, ако имаш подходящите "познати", научаваш новините първи. Както беше и с резултати.

Общи условия

Активация на акаунт