10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 713
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 7 063
Да, Санака ме върна да чета какво сме писали вечерта, преди класирането. Смея се с глас и сълзи!
После... толкова смях ни излезе през носа.

# 406
  • Мнения: 725
Благодаря Звездица, все си мислех, че "има нещо гнило в Дания"... но не ми се четеше..
Разочарована съм ... твърдо вярвах, че най-късно днес ще имаме класиране.
Хем не съм от тези, които са най-притеснени, направо не знам какво ви е...
Хайде, сладко опиянение...Да минат по-неусетно последните часове до заветното   класиране.

# 407
  • София
  • Мнения: 12 038
Чакайте да ви покажа, какви рими е творила Санака, в навечерието на класирането:
Скрит текст:
"Да пуска МОНю вече листа,
че на мамата й писна
всичко русо стана бЕло,
а бЕлото е прозрачнело.
Всеки иска да узнае
що съдбата му вещае -
Волдемор дали ще учи
или в БУЗЕМА ще сполучи,
или цели 5 години
ще сплита в плитка конски гриви.

Успех на бъдещите поколения в разчитането! Joy "
Санака, която не се прекръсти на Инфанта Stuck Out Tongue Winking Eye

Ох, бе! Joy Към този момент всички бяхме станали поети, освен че се бяхме пропили. Тези тук са още в много ранна фаза, но има време - ЕйчБиОу-то на никой не прощава. Joy

# 408
  • София
  • Мнения: 33
Не знам точно как се извършва насочването от съответното РУО, дете със СОП къде да кандидатства за прием,но знам, че за да вземе документ съответното дете, че е със СОП преминава през 2 комииси с доста по-голяма численост екип от лекари и др. експерти.
По-нагоре някой беше питал, защо не са наравно с нашите деца. Според мен и от страничния поглед, който имам над такива деца не може и да става дума за равен старт. Тъй като тези деца,не са банворазвиващи се, те са деца със специални образователни потребности и но тях им отнема повече време за усвоване на материала. Назначава им се ресорен учител, за да могат да се справят по-лесно и да догонват нивото на съучениците си, и не виждам причина да не бъдат сред нашите деца.
При сираците/децата от домовете също не виждам как ще се случат нещата, когато няма кой да влага грижи, упорство, та дори и средства за уроци и учители, а сред тях наистина има много умни деца.
Вратички винаги е имало и ще има и то за всичко, въпроса е дали и на каква цена биха ги използвали хората.
Жегнаха ме тези коментари,моля да ме извините. Продължавам да ви чета!

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 18:29 от puhhhche

# 409
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Седя и си мисля, дали спряха системата да джурка? Защото ако си джурка, без надзор на предани калинки, не се знае докъде ще стигне. И ако я спрат системата, тя може ли да продължи, откъдето са я спряли, или утре наново и така пак и пак, докато снесе Златното класиране?Подозирам сериозно алгоритмично постижение за този многочасов труд, може да влезе в учебниците.

# 410
  • burgas
  • Мнения: 486
Седя и си мисля, дали спряха системата да джурка? Защото ако си джурка, без надзор на предани калинки, не се знае докъде ще стигне. И ако я спрат системата, тя може ли да продължи, откъдето са я спряли, или утре наново и така пак и пак, докато снесе Златното класиране?
Според мен още изобщо не е почнала да ги джурка ,след като има градове в които бала не е въведен!

# 411
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Според мен системата си джурка и има дежурни калинки, които я следят зорко. Толкоз женоря вперили погледи в монитори и телефони... смеят ли да я оставят без надзор.
Имам си студено бЕло и отивам да си сипя.

# 412
  • София
  • Мнения: 2 356
Седя и си мисля, дали спряха системата да джурка? Защото ако си джурка, без надзор на предани калинки, не се знае докъде ще стигне. И ако я спрат системата, тя може ли да продължи, откъдето са я спряли, или утре наново и така пак и пак, докато снесе Златното класиране?
Според мен още изобщо не е почнала да ги джурка ,след като има градове в които бала не е въведен!

Каква е тая система ако бала се вкарва на ръка

# 413
  • Мнения: 12
Графа балове е вече попълнена.
Smile
И сега? Има ли/Ще има ли списъци някъде онлайн?

# 414
  • Мнения: 1 722
Качиха бал Благоевград .

# 415
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 830
Възможно е системата да е спряла с джуркането за съответно РУО, когато се появят баловете.

# 416
  • Варна
  • Мнения: 2 036
А, има джуркане в реално време според мен, по области. Нали директор писа тук, че вижда класиране, без поредност на желанията.Сега дали на ръка въвеждат баловете, не ми се мисли докъде могат да се оплетат, там е друга работа. И дали ще чакат едновременно да ги пуснат класиранията в различните области

# 417
  • Мнения: 24
Варна спи. Никакво движение.

# 418
  • Мнения: 12
Качиха бал Благоевград .
А къде се проверяват списъците или минимален бал за дадена паралелка?

# 419
  • София
  • Мнения: 11 715
Доколкото ми е известно едновременно пускат класирането в цяла България.

Общи условия

Активация на акаунт