10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 533
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 2 768
Трябва да сме доволни, излегнати в удобна поза, с чашка в ръка, чакаме появата на някакъв си бутон.
Като си помисля преди седем години за записване в първи клас как не спахме цяла нощ и мм през час ходеше на някакви списъци да се отмята -тъкмо се върне у дома, полегне за малко и пак заминава към училището. И така от 19 ч. вечерта до 8 ч.сутринта...
е, ти пък, само една нощ сте "висяли".
За 133 СУ , Пушкин, ако не бъркам бяха две или три нощи подред. Е, аз отказах да вися и да отмятам, появих се късния следобед на официалния ден за прием, та затова не я приеха и щерката там. Много съм им благодарна  Laughing

# 556
  • Мнения: 815
А кой е виновен за този дъжд и студ? Удавихте ни това лято! Joy
Молбите и клетвите на седмокласните майки са нещо велико! Joy

# 557
  • Русе
  • Мнения: 154
А може ли да попитам къде ще излезе класирането? В самия сайт на МОН прием или като сме влезли в профила ще изпише къде е прието детето?

# 558
  • София
  • Мнения: 8 280
А кой е виновен за този дъжд и студ? Удавихте ни това лято! Joy
А нищо му няма на лятото Joy
Тъкмо повод да се замени бЕлото с червено Joy

https://images.app.goo.gl/WMBwYR1Vecbo7LcJ9

# 559
  • tardis
  • Мнения: 329
И при нас баловете съвпадат с моите сметки...
Успех, на всички !

Скрит текст:
Леле каква бързорастяща тема и колко алкохол Relaxed
Ще взема и аз да си с(и)пя тук в някое ъгълче Simple Smile

# 560
  • Мнения: 1 032
А може ли да попитам къде ще излезе класирането? В самия сайт на МОН прием или като сме влезли в профила ще изпише къде е прието детето?

Добър въпрос, и никога не съм си го задавала. Като с бременността - всичкият страх свършваше с раждането, без да знам, че истинския зор идва след това🤯

# 561
  • Мнения: 815
А може ли да попитам къде ще излезе класирането? В самия сайт на МОН прием или като сме влезли в профила ще изпише къде е прието детето?
В секция класиране, която липсва в момента.

# 562
  • София
  • Мнения: 2 298
То с тия рефреши току-виж и системата блокираме ...

А кой е виновен за този студ?
Сървърите смятат бала, трябва да се охлаждат.
А при толкова рефреши и фейк трафик и рутерите загряват.

# 563
  • у дома с любимите си хора
  • Мнения: 859
ММ каза, че все едно следя някакво световно първенство, така съм се държала Simple Smile
Joy
А на мен пък залозите за час на обявяване на резултатите ми приличаха на залози за конни надбягвания.

# 564
  • Мнения: 722
Момичета, не мисля, че някой написал коментар във връзка с децата със СОП е имал нещо лошо предвид или е бил нечовечен с безчувствена душа. Ето, аз разпитвах единствено с цел да се ориентирам дали и как е възможно здрави и недобронамерени хора да използват тази опция.
Всички вече са много изнервени и страхът, че дете положило много усилия,  за една бройка ще се размине с желаното училище е много напрягащ.
Пожелавам на всички най-доброто за децата им! Heart

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 22:38 от 6tiplio

# 565
  • София
  • Мнения: 478
В профила, когато се появи митичният бутон “класиране”

# 566
  • София
  • Мнения: 2 768
В профила, когато се появи митичният бутон “класиране”
аз пък се изхитрих и рифрешвам clas-а , безуспешно засега   Wink
Но ще се отдам на други удоволствия, че се изморих вече с това рифрешване и ще взема да отлабна.  Laughing То се е видяло, че днес няма да се случи нищо, и се оттеглям до утре от спорта.  Laughing

# 567
  • София
  • Мнения: 922
Ще взема да си сипя и аз. Не вярвам, че ще изкарат класиранията преди утре сутрин, но не отгатнах и за часа за днес Wink. Наздраве, момичета!

# 568
  • София
  • Мнения: 2 686
Вие се смеете, но аз баш на червено минах. ММ се сети, че има едно отворено недопито и хубаво и аз да не отиде зян, сега пия червено. А той Аперол
Класици сме ние.
Наздраве!

# 569
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 372
38 страници ... мислех, че вече има класиране, а то ... сменили сте бЕлото с червено.
Аз карам на студен газиран чай от хмел.

Един съвет към сегашните шестокласници и техните майки - класиране се чака по-леко край морето. Каквото и да има в чашата.

Общи условия

Активация на акаунт