10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 573
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 11 998
Дидева сложи червената точка.  Сега хората съвсем няма да могат да мигнат - ще решат, че подсказваш вътрешна информация. Joy

# 601
  • Мнения: 21 455
То и във форума се повтарят въпросите, но сякаш е по- умерено. Simple Smile
Не е само това. Не ми допадат високомерни изказвания, саркастично нападащи хората, които проверяват за резултати.

Дидева сложи червената точка.  Сега хората съвсем няма да могат да мигнат - ще решат, че подсказваш вътрешна информация. Joy
Не е точка, де. Бутон е. Simple Smile))

# 602
  • София
  • Мнения: 11 998
Еее, не, отивам да се регистрирам във ФБ! Много обичам да нападам саркастично хора, които нападат саркастично. Joy

# 603
  • София
  • Мнения: 8 280
 Triger, ти милост нямаш ли? Joy Скоро не се бях смяла така през сълзи...Hug Сигурно 10тина пъти губих реда, който чета Joy

Последна редакция: ср, 10 юли 2019, 23:01 от Desem

# 604
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 373
Оф, много непознати думи използвате! Frowning1 Таман свърших да проверявам в Гугъл какво са "рептили" и "кемтрейлс", сега пък - "скинос".  Rolling Eyes За вас нормални питиета няма ли, бе - Лагавулин, Талискер, Бургаска мускатова? Joy

 Кой каквото иска - наздраве!



П.П. Моят бутон в повече си е само на моя компютър, не го търсете при вас.

# 605
  • София
  • Мнения: 6 182
Много избързахме с новата тема Направи си 50 стр. барманска Wink

Когато беше сагата с черновите и допълнителните листове, бях написала един дълъг пост, в който употребявах ту листове, ту листи, ту листа...много артистично ми се струваше и с по-малко повторения Joy Но преди да го публикувам си викам: туй нещо не ще да е много граматически правилно. Не може да има 3 различни форми на мн. ч на "лист", та си направих справката и се коригирах Simple Smile

# 606
  • София
  • Мнения: 11 703
Дидева страхотна профилна снимка. Laughing
Предполагам я слагаш някъде по това време на годината,а досега и малко по-рано.

# 607
  • Мнения: 3 976
Добре - обобщението е: не са нанесени пълните балове - липсват тези за училищата с проверка на способности. Значи - бегом по леглата. Серията свърши на интересно място. Продължението -утре!

# 608
  • София
  • Мнения: 2 300
Добре - обобщението е: не са нанесени пълните балове - липсват тези за училищата с проверка на способности. Значи - бегом по леглата. Серията свърши на интересно място. Продължението -утре!
В профила на моята дъщеря има всички балове, включително този с изпит за проверка на способностите.

# 609
  • Мнения: 21 455
Дидева страхотна профилна снимка. Laughing
Предполагам я слагаш някъде по това време на годината,а досега и малко по-рано.
Не съвсем. Тази беше за второ класиране миналата година. Joy
Обикновено министерствам по това време на годината, но с вашия набор излязох от рамката. Моника Чипровска ми хареса повече от министър.

# 610
  • Мнения: 64
Дидева страхотна профилна снимка. Laughing
Предполагам я слагаш някъде по това време на годината,а досега и малко по-рано.
Тя и още е дна профилна снимка слага по това време - дето стряска и предизвиква кошмари...
Ей, Дидева, 'айде таз година да пропуснеш, а Wink

# 611
  • Мнения: 15
Добре - обобщението е: не са нанесени пълните балове - липсват тези за училищата с проверка на способности. Значи - бегом по леглата. Серията свърши на интересно място. Продължението -утре!
Е, не! Тъкмо си открих говорящ коктейл( уиски със сода: за първи път за 11 години в България пиша трети пост в бг мама без да се извинявам за грешки! 🤣🤣)  Няма ла лягам! 😳😳😳  😁😁

# 612
  • Мнения: 7 640
.... Моника Чипровска ми хареса повече от министър.

Играта на думи е един път  Hands Plus1

# 613
  • София
  • Мнения: 18 034
Мамите, ах мамите....

Червено вече пият,
сами ще се затрият.
И прасковки нагъват -
докат' се напъват
F5 рифреш да правят
и все  да се надяват,
че нейде още свети
и МОН-ските "атлети"
там балове въвеждат,
класиране подреждат.
Тез' вярващи в блаженство
такова съвършенство
от МОН да не очакват
и без да се оплакват
удобно да си легнат
и силите да впрегнат
не в нервнички диспути,
в рифреш на две минути,
не в запой безкраен
със ефект незнаен,
не в папкане от нерви,
натрупващо резерви,
а в сън със край прекрасен
хор в който многоглесен
мамите скрепява,
отчетливо припява:
По първо сме приети,
време е за диети! Simple Smile
Стига вече вино,
спирай се дружино..















# 614
  • Мнения: 1 812
Хайде с тази проверка на способностите от две области блокирахме МОН, хич да не я бяхме писали тази паралелка Grinning Съученичката на дъщеря ми си има бал за паралелката с рисуване, а дъщеря ми не. И двете имат адрес София област, от един клас са, дадоха и на двете входящ номер за изпит в София град, в едно училище държаха този изпит. Едната има бал за 51 - во в София, другата не! Expressionless

Общи условия

Активация на акаунт