10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 625
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 134
Абсурд да е в 9,15 ч. Докато МОН-човците се замъкнат до работните си места и изпият по няколко кафета ще мине време.

Всъщност преди три години точно отидох на работа в 9 часа и излезе класирането, било е малко след 9, не помня точния час, защото беше голяма еуфория естествено.

Последна редакция: чт, 11 юли 2019, 08:15 от marinarina

# 676
  • София
  • Мнения: 18 039
Толерантност към децата с високи балове?
оокк..ей..

Щом така да го представяте, обявавам се толерантна към децата с високи оценки Simple Smile)
Изнервеността Ви личи. Толерантност и разбиране  трябва да проявяваме към всички деца - с високи,  със средни или с ниски резултати,  понеже са все деца.. Не мислете,  че и децата с високи балове си нямат своите драми и не страдат. Когато балът ти е висок,  но въпреки това те делят 3-4 точки от най-желаното място и смяташ приема в нежелано едва ли не като провал,  пак не ти е ОК,  понеже си положил много усилия и по детски изживяваш голямо разочарование - точно  както и децата с по-ниски резултати, които по една или друга причина в деня на изпита не са успели да покажат какво знаят.Та не делете така децата..

# 677
  • София
  • Мнения: 1 819
Добро утро!

За днешния ден имам асоциация като за Денят Х. Десетки хиляди деца и родители ще акостират на сайта на МОН като съюзническите сили в Нормандия. А МОН бранят и пазят класирането от нас...

Gavarit, това с толерантността към високите балове хич не го разбрах... Какво означава толерантност към децата с такива балове? И какво означава висок бал?

# 678
  • Мнения: 3 982
Похвално слово за Русалка
Русалката е дивна дама!
Със рими често ни дарява,
задачи тутакси решава,
граматика добре познава,
админ е тя на теми разни
и не допуска в тях съблазни,
а разпри, страсти и обиди
парира с думите си мили.
Русалката е много скромна!
Оценки ласкави тревожна
със плам горещ отрича,
ала - не щеш ли - си навлича
беда над своята глава -
часовник пада и така
тя в бъдеще неясно вижда
и час очакван ни предвижда.
И днес едва ще разберем
дали Русалчицата наша
освен със дарбите познати
и вещерските занаяти
познава или пък чрез нея
сама Съдбата ни говори.
Денят настъпва, вече утро
смени нощта и май е време
ний всички тук да разбереме
дали Meerjungfrau знае
и бъдещето да гадае! 

08.18 ч. - очакваме в посочения от Русалка час да се появи бутон "Класиране"!
На добър час и успех на всички!

# 679
  • Мнения: 31
Добро утро на всички!Кога ще се появи тоэи прословут бутон КЛАСИРАНЕ?!!!

# 680
  • Мнения: 5 160
Добро утро на всички!Кога ще се появи тоэи прословут бутон КЛАСИРАНЕ?!!!
Когато преценят, че всички РУО са готови и всичко е точно Hands Plus1

# 681
  • Мнения: 667
08.18 ч. - очакваме в посочения от Русалка час да се появи бутон "Класиране"!
8:18 по коя тайм зона?

# 682
  • Мнения: 10 384
Да си го бяха оставили по РУОта, голям праз някой ако не натисне главния бутон..

# 683
  • Мнения: 4 967
Аз събирам сили за догодина. Следя ви последния месец. Вълнувам се с вас! Чакам класирането заради детето на приятелка. Дори аз редих с тях желанията и подадох заявлението.
Относно децата със здравословни проблеми, искрено се надявам да не ви идва до главата. Дано хората наистина само от любопитство са питали, а не от злоба. Сестра ми е с ДЦП, има само двигателни проблеми, завърши Първа английска с пълно отличие. Влезе без изпити, поне този стрес си спестихме. Да са живи и здрави всички деца!
Искрено ви желая успех днес и по-рано да излезе пустото класиране! Ще се радвам да ви видя догодина в нашата тема да споделяте опит и препоръки!

# 684
  • Мнения: 315
Добро утро на всички!Кога ще се появи тоэи прословут бутон КЛАСИРАНЕ?!!!

Днес. Бобът с гъгриците каза около пладне 😜

# 685
  • София
  • Мнения: 2 768
Шарлотче, разкриваш ни неподозирани дарби, отличен ученик на Русалчицата си, поздравления! 🤗

# 686
  • София
  • Мнения: 922
Добро утро и от мен.  Най- после дочакахме заветния ден!
Успех на всички!
Шарлот, супер си!☺

# 687
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Добро утро на всички!Кога ще се появи тоэи прословут бутон КЛАСИРАНЕ?!!!

Добро да е ! Към момента е по-лесно да ви отговорим къде ще появи бутонът.

# 688
  • София
  • Мнения: 301
Шарлот,стахотно ти се е получило Hug
Вчера след толкова рефреш как можах да пропусна дамата със сините очи,търсих,търсих и не видях. Съвсем съм се сбъгясала. JoyJoyJoy

# 689
  • София
  • Мнения: 18 039
Шарлот, трогната съм, наистина Simple Smile

Но часовникът ми падна на главата в 11,14 вчера, не в 8,18. И спря да работи... Та го приех за знак, че в 11,14 времето днес "ще спре" и ще се види  дългоочакваното класиране.

Ааа, явно съм още подпийнала и недочела, 8,18 бил часът на публикация  на творбата ти Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт