10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 115 905
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 395
Отмъщават ни! Гледат ни отстрани сайра и докъде  ще ни издържат нервите! Предлагам да замълчим и да почетем.......

# 796
  • Мнения: 671
В момента темата е чудесно място за реклама Grinning

# 797
  • Мнения: 78
Гледам във фейсбук групата една майка се е похвалила с класиране. Не й издържали нервите и си звънила в училището. Там вече имало списъци и й потвърдили.
Ами да се върнем на разлепване на хартиени списъци по училищата. По-бързо ще ми е да ги обиколя с колата, отколкото да рефрешвам до припадък.

# 798
  • Мнения: 21 436
В групата във ФБ вече една майка се е похвалила!!

Цитирам:
Приети сме... 1во желание системно програмиране пг Джон Атанасов. Звъннах в училището понеже нямам нерви вече имаха списъци при тях и ме зарадваха. 💕
С уточнението, че този " Джон Атанасов" не е онзи " Джон Атанасов".
В по-малките области със сигурност отдавна са готови.

# 799
  • Мнения: 1 032
дидева, ама как в малките области са готови, а в големите не? нали пускат софтуера да се джурка и така? те с отделни софтуери ли са? не вярвам на парче да ги изджурква?

# 800
  • Мнения: 1 915
Мама от класа ни се е обаждала вчера на мончовци, казали са й най-рано на обяд.
Аз залагам на 13:13.

# 801
  • Мнения: 1 766
Трябва да си изпият кафето в МОН,че тогава. И аз си мисля към 14 часа.

# 802
  • София
  • Мнения: 532
Викаш, сутрешното кафе преминава неусетно в обедна почивка Joy

# 803
  • Мнения: 7 640
Е където и да е, пак не е нормално. Връзки и телефони много хора имат, правилата нали са други.
И да е така, тука човекът го сърби да се похвали, май.
И маслото е огъня за закаляване, както беше писано преди

# 804
  • София
  • Мнения: 1 520
Хора, децата без училище няма да останат, но ние без работа- все по-вероятно!
Simple Smile
Това дано не ни се случва, но наистина покрай оценки и класиране отиват по 2 р.дни нищоправене Simple Smile
Аз ви изпуснах сериозно от последните 10ина стр на предишната тема и изцяло новата, нямате наваксване от вчера. HugНадникнах само на 2 пъти да не би да изпусна класиране. Вчера ми мина под знака на изписване на племенника ми. Колко е сладко да си леля Heart Eyes Мъничето се появи в събота вечер и определно се оказа едно много приятно разсейване.
Спокойствие на мамите желая, успех на всички деца, а по-късно ще гледам да ви изчета. И само докато пишех 5 нови отговора...

# 805
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 654
Мама от класа ни се е обаждала вчера на мончовци, казали са й най-рано на обяд.
Аз залагам на 13:13.
тогава си местя залагането от 14.34 на 10.07 на 14.34 на 11.07

# 806
  • София
  • Мнения: 2 356
В групата във ФБ вече една майка се е похвалила!!

Цитирам:
Приети сме... 1во желание системно програмиране пг Джон Атанасов. Звъннах в училището понеже нямам нерви вече имаха списъци при тях и ме зарадваха. 💕

Ами вместо входящи номера на децата, да ни бяха раздали по един телефон, а връзка.
Следваща стъпка - импулсен, щом всички рефрешват нон-стоп, представяте ли си и излишък в бюджета ще се сформира

Ми като имам 10 желания преди реалистичните 3 на кое училище да звънна?

# 807
  • непостоянно
  • Мнения: 981
Jiema, честит ти племенник! Наистина е много гот да си леля 😘

# 808
  • София
  • Мнения: 1 520
дидева, ама как в малките области са готови, а в големите не? нали пускат софтуера да се джурка и така? те с отделни софтуери ли са? не вярвам на парче да ги изджурква?
Мисля си, че всяко РУО го "джуркат" поотделно. Не пречи да вървят едно след друго в рамките на минути, но знае ли човек...

# 809
  • София
  • Мнения: 189
Аз мислейки за предстоящия концерт на Slayer си представям следната картинка:
Цялото бг-мама войнство на националния стадион. Кой размахва бутилка от бело (по-скоро празна отколкото пълна на половина), кой от бира (галон поне) и коктейлни чаши с маслинки и черешки на шарени клечки. С по два три фаса в уста едновремнно чака основната група.
Излизат олд бичис бенд (с най-добри чувства към миналите през седемокласната истерия стари кучета:) )- Дидева, Санака, Слънчева, Русалката и викват:
РЪЦЕТЕ ГОРЕЕЕЕЕ! ДА ВИ ВИДИМ! СИНХОРНИЗИРАТЕ ЛИ?!? КЛАСИРАТЕ ЛИ?!? ИЗТРЕЩЯВАТЕ ЛИ! ДА ПОЛУДЕЕЕЕЕЕЕМ.
публиката ревва: YEEE!
И ВСИЧКИ ДРУЖНО ОТКРИВАМЕ С ВЪРВИ НАРОДЕ ВЪЗРОДЕНИ!
пс. Генерален спонсор на концерта: МОН. Рекламодатели: всички частни школи за кандидат гимназисти...

Общи условия

Активация на акаунт