10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 569
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 855
  • София
  • Мнения: 3 853
Успех на всички дечица! Flowers Hibiscus
Ние сме приети в първото ни желание СМГ с НЕ (бал 493,5) , така че продължаваме в същото училище, и сме много щастливи.

# 856
  • Мнения: 667

Първо класиране, Първо желание.
Благодаря ви за споделените мигове.

# 857
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 499
 Дали може още днес да отида и да подам документите за записване,защото е прието детето от първото си желание?

# 858
  • Мнения: 32
В РУО-то където е приет, трябва да го запиша и да чакам второ класиране в РУО-то, което той иска. Така ли?
В различни области са.

В училището, където е приет.

Ако в РУО-то, където той иска, изобщо не е класиран - не трябва да правите нищо, а да изчакате второ класиране. НО ако е приет на някое желание - второ, пето... - трябва да отидете в съответното училище и да подадете заявление за второ класиране.

# 859
  • Варна
  • Мнения: 3 235
Първа ЕГ Варна Ае-Не-М-ИТ - първо желание.

# 860
  • у нас
  • Мнения: 5 715
За Бургас - излязоха баловете.

# 861
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
И при нас не е първото желание -  приет е в 9 ФЕГ. Ще чакаме второто класиране.

Честито на всички деца!

# 862
  • Мнения: 8
Излязоха

# 863
  • София
  • Мнения: 2 298
И това е подвеждаща информация, че ако няма прикачено медицинско желанията отпадат.
Няма такова нещо, току-що излезе класирането, и не само, че желанието изискващо медицинско (неприкачено от нас) не е отпаднало, ами дори сме класирани за прием точно по това желание. Допълвам се: току-що звънях в училището и подсетиха да носим за записването оригинал на медицинското.
Детето е на седмото небе с този Интериорен дизайн. Ужаса от чакането за нас приключи !!!


Относно медицинските и прикачането им в системата при заявяване на желанието: излезе съобщение в самата система, че ако не се прикачи в момента, оригинала се представя при записването, и ако не се представи, се губи мястото от класирането.
Т.е. класирането следва да се направи и без прикачено медицинско.
Тук на първа страница се твърди друго !
Някой наясно ли е с тези медицински ?Ние не сме прикачили предвид съобщението в системата, сега остава да не ни класират за тези желания ...
Да, тези желания отпадат. За съжаление явно не сте получили обаждане от РИО. На мен на 03.07 следобед ми звъннаха да ми съобщят, че ако до 05.07 не прикача медеицинско свидтелство, това желание отпада автоматично. Също съм на мнение, че от съобщението, което излиза в системата това не става ясно. Попитах ги защо. Отговорът беше, че го пишело в наредба 10....

Последна редакция: чт, 11 юли 2019, 13:25 от nati_nat

# 864
  • София
  • Мнения: 9 972

Първо класиране, Първо желание.
Благодаря ви за споделените мигове.
Много странно, при нас за същото училище е "неявил се"

ПП Току що стана "незаписал се" Joy

# 865
  • Бургас
  • Мнения: 25
Приети сме в АЕГ с профил Немски, където искаше.

# 866
  • там край реката
  • Мнения: 153
В РУО-то където е приет, трябва да го запиша и да чакам второ класиране в РУО-то, което той иска. Така ли?
В различни области са.

В училището, където е приет.

Ако в РУО-то, където той иска, изобщо не е класиран - не трябва да правите нищо, а да изчакате второ класиране. НО ако е приет на някое желание - второ, пето... - трябва да отидете в съответното училище и да подадете заявление за второ класиране.
Да, това ми е ясно. Неяснотата ми беше дали задължително трябва да го запиша в училището в РУО-Пз, където е приет. Simple Smile

# 867
# 868
  • Мнения: 39 316
Приети сме първо желание. Успех на всички с класирането.

# 869
  • Мнения: 815
Приети първо желание-Стара Загора! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт