10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 401
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 990
  • Мнения: 1 776
И родителя и ученика ли трябва да отидат да подадат за второ класиране?

# 991
  • София
  • Мнения: 2 686
Благодаря, момичета, за подкрепата.

sanaka, далеч е, не мога да я гушна, надявам се баба и и леля ми да се погрижат Simple Smile
Също мисля, че Френската е ок и че сега явно емоцията надделява и при двете. Поживьом увидим.

Ако не стигнем до Испанската с Rady и Etomira ще се запознаем на някоя родителска среща, което мен искрено ме радва.

# 992
  • София
  • Мнения: 3 849
Последното дете от немската паралелка на СМГ е с бал 490,5. Иначе ми казаха за прието външно дете с бал 489. Така излиза, че долната граница е малко по-ниско.

Това са някакви инсинуации, тъй като в нашия клас има дете с 490 и дете с 489, които не са приети в СМГ с немски език.

Последна редакция: чт, 11 юли 2019, 12:02 от bubanka

# 993
  • Мнения: 27
Ее,аз имах предвид,че иска да учи в училището,което е писала като второ желание,но е приета по първо.Значи няма такъв шанс?

# 994
  • Мнения: 2 310
Цитат
Здравейте ,

с какъв бал В НПМГ ?


desimira, едното ти момче не иска ли с брат си в СМГ?

Редактирам се, бях написала бала за езиковата, за НПМГ е 446.500!

Последна редакция: чт, 11 юли 2019, 11:52 от Киф

# 995
  • София
  • Мнения: 11 961
Моника, нали сте редили желания вече. Сега сте приети по някакво желание. Ако искате да се качите евентуално нагоре, отивате в училището, където сте приети в момента, и подавате заявление, че ще участвате в джуркане за второ класиране. На второ класиране или ще минете нагоре, или ще останете в паралелката, в която сте в момента. Ако до понеделник не отидете за записване/заявяване на участие на второ, губите и това, което имате в момента.

Малко да минат първоначалните емоции и Дидева да го тури това в онзи ярко-цикламено-пулсиращо-мигащ шрифт. С главни букви. Simple Smile

Или, я по-добре не. Иначе ще взема да загубя залагането за най-често задаван въпрос. Joy

Последна редакция: чт, 11 юли 2019, 11:52 от sanaka

# 996
  • София, в момента в любимото ми село Железница
  • Мнения: 1 670
Ее,аз имах предвид,че иска да учи в училището,което е писала като второ желание,но е приета по първо.Значи няма такъв шанс?
Да няма шанс надолу

# 997
  • София
  • Мнения: 418
Ее,аз имах предвид,че иска да учи в училището,което е писала като второ желание,но е приета по първо.Значи няма такъв шанс?

Не, няма, ако не се запишете, отпадате от класирането и чакате свободни бройки след третото записване. А тогава вероятно няма да имате шанс нито за сегашното първо, нито за сегашното второ желание.

# 998
  • Мнения: 205
Синът ми е приет в Испанската гимназия на второ желание испански и португалски с бал 442. Ще чакаме второ класиране за испански и английски.

# 999
  • Мнения: 27
А след като сме подали за две области,в едната област не е класирана,а в другата приета по първо,то ако участваме във второ класиране,независим че са различни области ,ако пак не бъде приета във въпросната област,то в тази която сега сме приети по първо си остава?Понеже не говорим за една област

# 1 000
  • Мнения: 12
На пресконференция в РУО-София ще бъдат представени резултатите от първото класиране за гимназиите
11 Юли 2019 | 10:58 | Агенция "Фокус"
София. 11 юли 2019 г., в 12.00 часа в сградата на РУО - София - град, ще се проведе пресконференция, на която ще се представят резултатите от първото класиране за гимназиите. Това съобщиха от пресцентъра на МОН.

# 1 001
  • Мнения: 2 229
Първо желание НЕГ Бургас с Биология
Много се чудихме между немската и математическата. В крайна сметка решихме да учи език, балът й стига и за всички паралелки в математическата. Много се гордея с детенцето си. Успех на всички!

# 1 002
  • София
  • Мнения: 478
Честито на удовлетворение от класирането! На останалите много здраво стискам палци, пък Господ си знае работата! Моят образ : 91 НЕГ , бал 476 , момче.

# 1 003
  • Мнения: 336
Момче, Пловдив - приет по първо желание в Системно програмиране, МГ "Акад. К. Попов"! Бал 476.
Много, много сме щастливи! Blush Heart Eyes Hug
Поздравявам всички, приети на желаното място и решили да се запишат!
Пожелавам успех на тези, които ще чакат второ класиране!

# 1 004
  • Варна
  • Мнения: 436
Варна, 1 желание МГ Системно програмиране, бал 488

Общи условия

Активация на акаунт