10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 116 503
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 32
Как за ФЕГ бала е 399 като ние Сме с 413 и не сме приети?

Това вероятно е бал на последното прието момче във ФЕГ, а вашето дете сигурно е момиче.

# 1 111
  • София
  • Мнения: 11 971
Как за ФЕГ бала е 399 като ние Сме с 413 и не сме приети?

Да не би да сте с момиче? Това е минималният бал за момчета.

# 1 112
  • Мнения: 702
За  Пловдив дали има вече минимални балове?
Дъщеря ми е приета чак на 11-то желание- разочароанието е пълно, отиваме на второ класиране.

# 1 113
  • Пловдив
  • Мнения: 9 705
Как за ФЕГ бала е 399 като ние Сме с 413 и не сме приети?

Има ли квоти?

За  Пловдив дали има вече минимални балове?
Дъщеря ми е приета чак на 11-то желание- разочароанието е пълно, отиваме на второ класиране.

няма още, къде е приета? ако не е тайна

# 1 114
  • Мнения: 19
Здравейте, ние сме в 9ФЕГ (Фр+Ис) - 3-то желание - момиче - 438 бал.

# 1 115
# 1 116
  • Мнения: 1 812
Как за ФЕГ бала е 399 като ние Сме с 413 и не сме приети?

Няма разбивка младежи и девойки. Смея да предположа, че 399 е при младежите.
Познавам момиче с бал 433, не е приета във ФЕГ

# 1 117
  • Мнения: 1 807
На 31во не е верен бала. При вас наред ли е? Да се оплача на арменския поп?

Точно се питах дали има нещо грешно изчислени балове.
На мен ми се струва, че и на 2ра английска не е верен.

Чакам да видя, какво ще излезе като мин./макс. балове по паралелки.
Нещо не ми се връзват нещата.

# 1 118
  • София
  • Мнения: 98
Хайде и аз да си кажа - ние сме приети във 2 АЕГ София АЕ и ИЕ и се чудим дали да подаваме заявление за второ класиране, че първо желание поне на етап заявления ни беше 1 АЕГ със същите езици, т. е сме приети на второ желание. Трудно решение, но дано до утре знае вече какво иска. Всъщност и аз самата незнам къде е по-добре. Ще се радвам ако някой сподели мнение?

# 1 119
  • Мнения: 1 812
В София всички езикови гимназии имат квоти, затова този минимален бал не дава ориентация.

# 1 120
  • София
  • Мнения: 532
Всички ЕГ, но не всички паралелки в тях Joy Изобщо, чакаме минималните балове, хора. Спокойствие и само спокойствие Simple Smile

# 1 121
  • Мнения: 105
Сървърът умря.
За статистиката - София, момче, 420, Първа АЕГ с ФЕ+БЕЛ.

И дъщеря ми е приета в същата паралелка. За статистиката бал. 445.5
Не й е първо желание, но сега рязко я захаресва и може и да се откаже от второ класиране.

И моят синчец е тук с бал 430,50 по трето желание /Първа АЕГ - Мат, Френски/. Дала съм срок до 19,30 тази вечер да мисли дали да се записваме или да подавам заявление, за да се целим към паралелката с испански.

# 1 122
  • Мнения: 7 379
Хайде и аз да си кажа - ние сме приети във 2 АЕГ София АЕ и ИЕ и се чудим дали да подаваме заявление за второ класиране, че първо желание поне на етап заявления ни беше 1 АЕГ със същите езици, т. е сме приети на второ желание. Трудно решение, но дано до утре знае вече какво иска. Всъщност и аз самата незнам къде е по-добре. Ще се радвам ако някой сподели мнение?
             Голямата внучка ще бъде 11 клас във 2АЕГ и сме много доволни.Когато кандидатстваше самите учители от 1 АЕГ /ходеше на курсове там/ и препоръчаха да не е при тях.Балът и стигаше и за двете.Решението е ваше! Успех!
              Пропуснах фактора местоживеене и път до училището! Много важен особено зимата!Колкото по-близо до местоживеенето толкова по-добре за детето.

Последна редакция: чт, 11 юли 2019, 14:07 от Didia

# 1 123
# 1 124
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Има статистика за Пловдив.

Общи условия

Активация на акаунт