10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 117 044
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 1 215
  • София
  • Мнения: 3 065
Здравейте! Ние не сме приети но сме посочили само едно желание има ли начин да се подадат документи за второ класиране с по вече желания.

Извинявай, но много ти се ядосах! Как може такава отчайваща безотговорност!
Човек ще рече, че информацията за начина, по който се случват нещата е строго секретна и малцина са се добрали до нея...

Сега чинно си чакате трето класиране, преглеждате къде какви свободни места са останали и си редите желанията. ЖЕЛАНИЯТА! НЕ ЖЕЛАНИЕТО!!!


А всъщност не участват ли първо във второ класиране?
Може да имат късмет и да се класират по единственото желание.

Последна редакция: чт, 11 юли 2019, 16:06 от Eiger

# 1 216
  • София
  • Мнения: 75
И сина ми е приет по второ желание( в същност е първо) в 133то РЕ/АЕ.
Не иска да се бори за 1АГ - АЕ/РЕ,което писахме като първо желание- още като го писахме се беше отказал
Така че реално е приет на първо желание!!!
Детето е доволно,а аз може да пийна вече една водка
Честито на всички успели- на останалите стискам палци и продължавам да ви чета
Какъв бал?

# 1 217
  • София
  • Мнения: 1 210
Не стига за НЕГ и за физика в НПМГ.  Mr. Green Скокът там тази година е уау!
Сега като те прочетох го погледнах. Наистина физиката е скочила много.


И химията е скочила. Въобще за навсякъде всичко е скочило. Много умен този нечетен набор. Joy

Последна редакция: чт, 11 юли 2019, 15:59 от jenap

# 1 218
  • Пловдив
  • Мнения: 9 721
За покачването на баловете в Пловдив
Има голям скок за МГ с АЕ и с НЕ при момчетата, при момичетата с НЕ има спад, но мен лично ме шокира разликата за ФЕГ с ФЕ - при мин. бал 2018 г. от 266 т./258 на второ, тази година е 331,00 т., което + 66. В Пловдив във ФЕГ няма квоти.
Има лек спад на баловете в търговската гимназия, но са незначими, според мен.
Затова ми е трудно да предвидя с колко ще паднат баловете във ФЕГ или Патр. Евтимий, но там винаги има раздвижване на второ класиране в зависимост от профила. За второто паралелките са с различно балообразуване в зависимост от профила. Миналата година е било максимум 10 т.

# 1 219
  • София
  • Мнения: 532
Скрит текст:
Здравейте! Ние не сме приети но сме посочили само едно желание има ли начин да се подадат документи за второ класиране с по вече желания.

Извинявай, но много ти се ядосах! Как може такава отчайваща безотговорност!
Човек ще рече, че информацията за начина, по който се случват нещата е строго секретна и малцина са се добрали до нея...

Сега чинно си чакате трето класиране, преглеждате къде какви свободни места са останали и си редите желанията. ЖЕЛАНИЯТА! НЕ ЖЕЛАНИЕТО!!!


А всъщност не участват първо ли във второ класиране?
Може да имат късмет и да се класират по единственото желание.
Некласираните на първо класиране участват автоматично във второ. Аз това си спомням.
Но много рисковано от ваша страна да пишете само 1 желание. А просто недоумявам как са могли да ви посъветват по този начин Anguished

# 1 220
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Скрит текст:
Здравейте! Ние не сме приети но сме посочили само едно желание има ли начин да се подадат документи за второ класиране с по вече желания.

Извинявай, но много ти се ядосах! Как може такава отчайваща безотговорност!
Човек ще рече, че информацията за начина, по който се случват нещата е строго секретна и малцина са се добрали до нея...

Сега чинно си чакате трето класиране, преглеждате къде какви свободни места са останали и си редите желанията. ЖЕЛАНИЯТА! НЕ ЖЕЛАНИЕТО!!!




А всъщност не участват първо ли във второ класиране?
Може да имат късмет и да се класират по единственото желание.

Всъщност да, автоматично отива на второ класиране. Дано влезе детето, пожелавам го! Иначе следват големи бакии....

# 1 221
  • София
  • Мнения: 6 180
И химията е скочила. Въобще за навсякъде всичко е скочило. Joy
В интерес на истината химията не съм я гледала. Сина ми ходи на състезанието им, но не искаше да учи химия и я сбута за пълнеж в края след другите НПМГ паралелки и няколко езикови.

# 1 222
  • София
  • Мнения: 6 102
  Моля някоя добра душа да пусне софийския бал в ексел. Няма да се справя през телефона, а не успявам да отворя файла на Дидева.

# 1 223
  • София - Младост 1А
  • Мнения: 2 384
Не стига за НЕГ и за физика в НПМГ.  Mr. Green Скокът там тази година е уау!
Сега като те прочетох го погледнах. Наистина физиката е скочила много.


Честито jd!

Наистина физиката е скочила много. Уви предполагах, че има достатъчен резерв детето, но чак такъв скок не съм очаквала. Съмнявам се да падне много бала на второ класиране, но ще дерзаем до края.

# 1 224
  • софия
  • Мнения: 25 560
  Моля някоя добра душа да пусне софийския бал в ексел. Няма да се справя през телефона, а не успявам да отворя файла на Дидева.
https://gofile.io/?c=hdeKJa
Тук става ли?

# 1 225
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 416
Може ли някой да ми каже как се балообразува за паралелка    Природни науки - АЕ Х Б в НПМГ? Ако детето не е ходило на състезанието по Химия, което беше юни месец, може ли да кандидатства за тази паралелка?

# 1 226
  • Мнения: 5 160
Не можеш ако на второ класиране се преместиш на по-предно желание, да се запишеш с желанието от първо класиране.
А защо е така?
Защото твоето място от първо класиране вече е дадено на друг, след като ти си се преместил на по-горно (предно) желание от твоя списък (станало е свободно за друг желаещ).

# 1 227
  • София
  • Мнения: 12 076
Може ли някой да ми каже как се балообразува за паралелка    Природни науки - АЕ Х Б в НПМГ? Ако детето не е ходило на състезанието по Химия, което беше юни месец, може ли да кандидатства за тази паралелка?
Може, но ако и на олимпиада не е ходило - няма да го приемат.

# 1 228
  • София
  • Мнения: 1 210
Може ли някой да ми каже как се балообразува за паралелка    Природни науки - АЕ Х Б в НПМГ? Ако детето не е ходило на състезанието по Химия, което беше юни месец, може ли да кандидатства за тази паралелка?

Izida, може, но няма никакъв шанс за прием. Удвоява се оценката от състезанието по химия или олимпиадата + 1път МАТ + 1път БЕЛ от НВО. Взимат се оценките от химия и биология в училище

# 1 229
  • София
  • Мнения: 7 201
А какво се случва, ако наистина някой е писал само 1-2 желания, и не бъде приет и на трето класиране?
Между класиранията не могат да се разместват и допълват желания, нали така?

Общи условия

Активация на акаунт