10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 115 912
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 1 305
  • София
  • Мнения: 2 300
Секунди след като го написах се редактирах- много сте бързи!
Бърз или мъртъв Smile И аз докато си коригирам поста и вече имаше десетина след моя, в които бях цитирана 😄 А като за капак ми обясниха, че не мога да чета с разбиране, та и децата ми и те...

# 1 306
  • Пловдив
  • Мнения: 9 679
Няма никакво значение дали и с колко ще падне балът на второ класиране, за да подаде те заявление за участие в него. Нищо не губите. Може само да, спечелите предвижване напред. Е, и още седмица чакане. Но може и да си заслужава чакането.

# 1 307
  • София
  • Мнения: 1 052
buni,
Естествено, че стратегията е уговорена със синковеца, а той дори по-хард и от мен го играе.
Още веднъж - нека всички деца на което и да е класиране бъдат доволни.

# 1 308
  • софия
  • Мнения: 88
Добре, сега да попитам още нещо...ако при второ класиране се придвижим напред в желанията си, но попадаме в паралелка, която вече не искаме ...можем ли да се върнем към паралелката от първо класиране и да се запишем там?

# 1 309
  • Мнения: 7 362
Добре, сега да попитам още нещо...ако при второ класиране се придвижим напред в желанията си, но попадаме в паралелка, която вече не искаме ...можем ли да се върнем към паралелката от първо класиране и да се запишем там?
                  Не може ! Вече друг е класиран там.

# 1 310
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 366
За покачването на баловете в Пловдив
Има голям скок за МГ с АЕ и с НЕ при момчетата, при момичетата с НЕ има спад, но мен лично ме шокира разликата за ФЕГ с ФЕ - при мин. бал 2018 г. от 266 т./258 на второ, тази година е 331,00 т., което + 66. В Пловдив във ФЕГ няма квоти.

Физиката в НПМГ е +96, за първо класиране. До този момент - печелят по ръст, не съм видяла по-голямо покачване.

# 1 311
  • София
  • Мнения: 7 028
Добре, сега да попитам още нещо...ако при второ класиране се придвижим напред в желанията си, но попадаме в паралелка, която вече не искаме ...можем ли да се върнем към паралелката от първо класиране и да се запишем там?
Да, ако има свободни места в нея на 3то или 4то класиране, и се класирате отново! Wink

# 1 312
  • Мнения: 3 915
Не може. Движите се като топ в шах -  само напред.

# 1 313
  • София
  • Мнения: 2 356
Няма никакво значение дали и с колко ще падне балът на второ класиране, за да подаде те заявление за участие в него. Нищо не губите. Може само да, спечелите предвижване напред. Е, и още седмица чакане. Но може и да си заслужава чакането.

Има, защото моята заяви, че не иска АЕГ и ако мръдне напред и попадне в едната ще се сърди..
Разликата ни от всички предни е 25+ точки, а от 1 желание 40т

# 1 314
  • Мнения: 21 436
Скрит текст:
Балът на трето класиране може да е по-висок, отколкото на второ! Няма гаранция, че ще пада, защото има пренареждане наново.

Ето за Пловдив от миналата година свободните места за всички училища, които участват за трето класиране.

http://www.ruobg.com/messages/file_messages_students_16/svmesta_za_3_kls_2018.pdf

Предполагам, че и за София и други градове ще е полезно, ако някой качи, за да няма пренавиване за класирания и драстично падане на балове ...
За София в таблицата съм качила баловете от трето класиране за миналата година. Свободните места ги има на страницата на Регалия,  към която има линк в първия пост от темата.

Допълвам се. Помня, че едно училище миналата година качи списъци на приетите по входящ номер. И тази година са го направили.
Първо класиране в 133 СУ „А. С. Пушкин“

Последна редакция: чт, 11 юли 2019, 18:30 от Дидева

# 1 315
  • Пловдив
  • Мнения: 9 679
Дъщерята на Мистрал, значи не сте си подредили добре желанията.

# 1 316
  • Мнения: 432
Може ли някой да качи таблицата на Дидева на първа страница? Дидева,огромни благодарности за труда и вниманието Flowers HibiscusFlowers HibiscusFlowers Hibiscus

# 1 317
  • Мнения: 32
За покачването на баловете в Пловдив
Има голям скок за МГ с АЕ и с НЕ при момчетата, при момичетата с НЕ има спад, но мен лично ме шокира разликата за ФЕГ с ФЕ - при мин. бал 2018 г. от 266 т./258 на второ, тази година е 331,00 т., което + 66. В Пловдив във ФЕГ няма квоти.

Физиката в НПМГ е +96, за първо класиране. До този момент - печелят по ръст, не съм видяла по-голямо покачване.

С бала в НПМГ нещата са по-особени - преди няколко години близко дете кандидатстваше с биология и за малко не му стигна, въпреки че имаше много по-висок бал отколкото беше бала предната година. Оказа се, че тогава много деца са изкарали максимален и близо до максималния брой точки от олимпиада и заради това балът беше скочил рязко.

# 1 318
  • София
  • Мнения: 920
Здравейте, честито на всички приети по първо желание! Hug
Бях на път към Банско, когато приятелка ми се обади да ми каже, че е излязло класирането и учудена ме пита защо не съм й се обадила Flushed. Беше доста смешно - обикновено аз я информирам първа, но този път тя ме изпревари.
За протокола - приет младеж по 5-то желание НПМГ АЕ М ф - 410,166. Ще подадем заявление и ще чакаме второ класиране с идеята да се запишем в чисто математическа паралелка. Ако не, и това не е лош вариант. Младежът е сконфузен, защото очакваше , или по-скоро се надяваше да го приемат в СМГ с АЕ, ама бала му е 446.5. И на второ няма да му стигне. Но виж за немската математическа на НПМГ има шанс.

# 1 319
  • Пловдив
  • Мнения: 61
Да писахме само едно защото от училището което бяхме ни казаха че гарантират че ще приемат децата и ни накараха само едно да пишем защото те качиха документите на сайта.
Ако не е тайна, кое е това училище?
Не е тайна училището СОУ Димитър Матевски Пловдив

Общи условия

Активация на акаунт