10.07 - 16.07.2019 СЕДМИ КЛАС. Първо класиране

  • 117 734
  • 2 335
  •   1
Отговори
# 2 190
  • София
  • Мнения: 1 069

За втори път минах през цялата Монската въртележка, гледах да не се напрягам много, но на моменти ми дойде в повече, сигурно е от ЕГН-то. Радвам се,че не ме чака трети път, за внуци е още далече, живот и здраве. Пожелавам на всички, оставащи на следващите етапи успех и придвижване напред до най-желаното място.


И аз така. Радвам се, че няма да минавам трети път. С №2 допълнително трябваше да съчетаваме и активна спортна дейност, тренировки и състезания .... Догодина ни предстоят кандидатстудентски вълнения, които ще са ми за сефте, но грам не се вълнувам (поне за момента Simple Smile )

Днес записахме девойката в НТБГ. Приятно съм изненадана от организацията на това училище. В деня на излизането на първото класиране на сайта беше публикувана цялата информация, свързана със записването. Днес ни посрещнаха на вратата, в една стая ставаше административното записване, а в други две - мерене и закупуване на зимна и лятна униформа. Имаше пробни кабини, в които да могат децата спокойно да мерят униформите. Записаха ни в тетрадка, дадоха входящ номер и до края на работния ден всичко беше отразено в ел.система.

Весело лято на всички. Ние вече изкарахме едно 5-дневно море веднага след матурите и сега още едно 10-дневно. Аз съм вече на тръстиката, девойката почива и тази седмица и от другата възобновява тренировките.

# 2 191
  • Бургас
  • Мнения: 10 835
И ние подадохме за второ класиране.Статусът вече е "Заявил участие".Нямаме изходящ номер,но не се притеснявам.
Ивончето какъв профил сте приети?

# 2 192
  • Мнения: 817
Не искаме надпланов прием. Девойката е честен играч.

# 2 193
  • Мнения: 5 160
За да се премести (при наличие на свободно място) нямаше ли изискване и балът да не е по-нисък от бала на последния приет?

# 2 194
  • Мнения: X
За да се премести (при наличие на свободно място) нямаше ли изискване и балът да не е по-нисък от бала на последния приет?
Не. Това е за надплановия прием.

Не искаме надпланов прием. Девойката е честен играч.
Тогава за какво ви е д-р Кастрева?
Надплановият прием не е непременно нечестен, между другото.

# 2 195
  • Мнения: 815
Не искаме надпланов прием. Девойката е честен играч.
Стискам палци " да изпадне" нещо след 2 класиране, което да и е по вкуса. Ако не, мислете и следете за преместване пи- нататък. Рисково, но сте се хванали на хорото! Blush Така или иначе усилията, които е положила и ще полага занапред, са ключът към успеха!

Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 20:56 от petenka1983

# 2 196
  • Мнения: 817
Д-р Кастрева е най-наясно за учебните планове. Уважавам дълбоко мненията във форума, но водата от извора е най-бистра. Девойката иска приравнителни.

# 2 197
  • Мнения: X
JoyJoyJoy
Успех с д-р Кастрева. Аз повече няма да се обаждам. Не искам да ти размътвам извора.
Мисля, че имаш сериозен проблем с четенето с разбиране. За да има приравнителни, трябва да има разлики в учебния план. За да има разлики в учебния план, трябва поне да е започнат осми клас. Ако под приравнителни имаш предвид нещо като ново явяване на НВО, няма такъв филм.

# 2 198
  • София
  • Мнения: 7 088
Д-р Кастрева е най-наясно за учебните планове. Уважавам дълбоко мненията във форума, но водата от извора е най-бистра. Девойката иска приравнителни.
JoyJoyJoy
Получи ти се!

# 2 199
  • Мнения: 817
Нямам представа. С промяната на начина на изучаване на езика може би няма много алтернативи. А и НПМГ е доста широко понятие.
Питах за училища с еднакъв уч. план. Отговорът беше " Нямам представа"??

# 2 200
  • Мнения: 2 182
Може ли някой, който знае сроковете наизуст,  да провери дали е верен графика на 1-ва страница? На 29.07. не излиза ли 3-то класиране? Струва ми се, че има някаква грешка...

Редактирам се, липсват тези дати:

Обявяване на записалите се ученици и броя на незаетите места след втори етап на класиране   23 юли 2019 г.
Подаване на документи за участие в трети етап на класиране   24 - 25 юли 2019 г. вкл.
Обявяване на списъците с приетите ученици на трети етап на класиране   29 юли 2019 г. вкл.
Записване на приетите ученици на трети етап на класиране   31 юли 2019 г. вкл.
Обявяване на записалите се ученици и броя на незаетите места след трети етап на класиране   01 август 2019 г.
Попълване на незаетите места след трети етап на класиране и записване   определя се от директора
до 10 септември 2019 г. вкл.

Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 21:15 от Warwick

# 2 201
  • Мнения: 815
Слънчевата, липсваше! На Санака явно още малко и трябва. Дидева, колкото и да не иска, все си е тук. Kissing Heart Привързах се към вас и успех на всички, независимо кой какви тактики гради! Късметът ( съдбата), понякога помагат!

# 2 202
  • Мнения: 253
Може ли някой, който знае сроковете наизуст,  да провери дали е верен графика на 1-ва страница? На 29.07. не излиза ли 3-то класиране? Струва ми се, че има някаква грешка...

Обявяване на списъците с приетите ученици на трети етап на класиране   29 юли 2019 г. вкл.

# 2 203
  • Мнения: X
Нямам представа. С промяната на начина на изучаване на езика може би няма много алтернативи. А и НПМГ е доста широко понятие.
Питах за училища с еднакъв уч. план. Отговорът беше " Нямам представа"??
Сигурно за десети път ти го пиша. Вземи да почетеш малко. Не чакай някой да ти снесе отговора наготово. Отвори държавния план-прием и намери паралелка със същите профилиращи предмети и начин на изучаване на езика. Не е толкова трудно.

Може ли някой, който знае сроковете наизуст,  да провери дали е верен графика на 1-ва страница? На 29.07. не излиза ли 3-то класиране? Струва ми се, че има някаква грешка...
Да, трето излиза тогава.

# 2 204
  • София
  • Мнения: 18 249
Слънчева, май ти беше тази, дето класираше лафове  в низходящ ред от тази кампания. Мисля, че изреченият днес за  заплануван досег с бистрия извор на информация в морскосин нюанс заслужава безапелационно приза на призовете.. Simple Smile

Skulpture, най-добронамерен съвет - забрави за синеочка, независимо дали дъщеря ти е честен или нечестен играч, седнете заедно да четете, намерете парaлелки, които пасват на интересите на детето, молете се за тях да има свободни места след второ класиране и дерзайте на трето/четвърто.

Последна редакция: пн, 15 юли 2019, 22:10 от пенсионирана русалка

Общи условия

Активация на акаунт