Февруарчето плажува и в морето плува, плува

  • 42 550
  • 750
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 228
Момичета, препоръчайте памперси. Досега ползвахме само Пуфис, но напоследък или малката много пишка или нещо ги развалиха, протичат й отстрани. Взех да пробвам Лупилу 5, но ми се струва, че са й малки, като го свалям са й чврвени гънките на краката. 6-ицата пък я дават 15+ и доста се обърках вече, не знам какви да купя.

# 151
  • София
  • Мнения: 10 642
Аз ползва Babylove 5 (dm-ските)

# 152
  • Мнения: 1 148
Аз съм на Молфикс гащи 5ца. Доволна съм!

# 153
  • Мнения: 6 222
Английските LA  или mamia.И от двата вида бях доволна,сега сме само на  памперс гащи LA,през деня е със слипчета,боксерки,преходни или гол.

# 154
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 705
И аз съм със същия памперс проблем на малкия. В момента е с мамиа 4+, но тече като река. Постоянно е или мокър или откачен от лепенките. Ще пробвам с Хелън Харпър и ще споделя ( ако забравя ме подсетете Simple Smile)

# 155
  • Мнения: 1 418
Личулу 5ца ползваме и ние, но е за 4-ка.Въпреки че уж са по-големи, не текат .Може да вземаш 6ца и да пробваш.Мамия, от къде поръчвате?Те са от Алди, нали?

# 156
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 705
На aldi са, а иначе памперс ги правят за тях като частна марка.
Поръчвам от олх.

# 157
  • Мнения: 366
Мама мече, може ли за мен снимка на чашата с твърд накрайник .


Ето това е чашата

# 158
  • Мнения: 1 406
Аз от мамиа съм супер доволна. Цена/качество - нямат аналог. Още сме на 4. Понякога им вземам и 4+. Пробвах им гащите. Те вече ми идват скъпи и мааалко неудобни, че са по-твърди някак си. Купувам си ги от града, в който живеем. Продават ги в два три гаража с турски стоки. 18,50 пакета без значение размера (104 бр, 84 бр, 78.... и там според размера, знаете). При майка ми също има един склад където ги продават и още два магазина. Но цената там е 19,90 пакет... Транспортни ми вика собственичката Joy.
Иначе скоро с още една мама на близнаци участвахме в проучване на пуфис. Ползвахме по един пакет.  Аз ...останах що годе доволна. Тънки, не се издуват много, но и почиват много по-малко. На следобеден сън ми протекоха и през нощта не ги слагах, че не ми се става посрЯд нощ да преобувам две чавета. Мойта приятелка супер недоволна. В нейния пакет 8 дефектни. Разлепени отзад и пухът излиза. Също се оплака че изпущат. Иначе трябваше да следим за проблеми с лепките.
Та Пуфис правят промени някакви. И ново лого ще имат може би.

# 159
  • София
  • Мнения: 10 642
Аз последно взех мамиа (да ги пробвам) от един детски магазин в Красно село (София) за 19,50

# 160
  • Мнения: 3 999
Мамиа не е ли като Памперс,все си мисля че са 1:1? Ползвам лупилу от както се обрина от Памперс зимата. На ДМ ползвах 1 пакет но нещо не ми хареса как попиват беше му мокро дупето. Др марки не съм взимала.

# 161
  • пловдив
  • Мнения: 1 094
Ние напоследък нощем ползваме само гащички на памперс, но от белите, не от стандартните,който са като пелените.
Последно нямаше избор и взех Пуфис и много съжалих, незнам как ще ги изхарчим. Преди ползвах Мамиа, но напоследък и се получи някакъв лек обрив и реших, че е от тях.
Като цяло в момента съм доволна най-много от памперс гащите, пелените също, както и лупилу.
Ползваме 4 размер още.
Иначе според мен си има разлика между Мамиа и Памперс и я усещам сега, когато е по-голяма и се мокри повече.

# 162
  • Сливен
  • Мнения: 245
И аз ползвам мамиа. Доволна съм не са ми протичали. Може би има значение момче или момиче гледате. С баткото преди бях се пощурила, пробвах всякакви марки и все протичаше през нощта. Тази пишка накъде се въртеше, все излизаше пиш навън. И понеже спеше при нас сменях - памперс, дрехи, чаршафи. при щерката го няма този проблем.

# 163
  • Мнения: 2 361
Ние ползваме Лупилу 5 и сме много доволни.Сега му взех Памперс,но се зачерви веднага и пропусна вече два пъти и пак ще се върнем на Лупилу

# 164
  • Мнения: 1 406
Е аз гледам и мъжки и женско. Мамиа не са ми изтървали нощем никога. Един единствен път изтърва, лапето беше на 3-4 месеца, 3-4 часа на разходка, а аз не го бях сменяла. И бързах за в къщи. Еми наака се ( от 3 -4 дни не беше акало милото) и понеже памперса беше мокър и а-то в добавка стана....манджа с грозде.
За мъжко най-съм доволна от Хъджис. Имаха си серия за момчета и момичета. Определено има разлика и си заслужава цената.

Общи условия

Активация на акаунт