Февруарчето плажува и в морето плува, плува

  • 42 477
  • 750
  •   1
Отговори
# 105
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
Gordi, а тази имунизация на 18м. задължителна или препоръчителна е ?Интересно как я слагат няколко месеца след другата, а у нас след 11 години. ...
Нищо не е задължително тук, но ако детето не е имунизирано, шансът да бъде записано на детска градина/училище е нулев. Също така никаква социална помощ. Ние сме в щатът с най-нисък процент ваксинирани - 90% , сега се говори, че ще започнат да глобяват ако се откаже имунизация. Почти всеки ден дават за деца с болести, за които има ваксини. Има доста случай на магарешка кашлица, морбили и т.н. онзи ден едно момченце на 2.5г почина от грип, колко деца си отидоха от усложнения, ужасен грипен сезон при нас. Да минава тази зима вече ..

# 106
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704

Отбивам се само да почерпя, че съм юбилярка... Влизам и в клуба на 3-ките...хубав слънчев ден на всички февруарчета и мами, а за вечеря да пиете по едно за мое здраве :*

# 107
  • Мнения: 6 219
Честит рожден ден,да си жива и здрава 🤗.Добре дошла в клуба на 30 + 😁

# 108
  • Мнения: 1 406

Отбивам се само да почерпя, че съм юбилярка... Влизам и в клуба на 3-ките...хубав слънчев ден на всички февруарчета и мами, а за вечеря да пиете по едно за мое здраве :*
Жива и здрава бъди! Добре дошла в клуба SunglassesСбъдвай мечтите си и се радвай на всеки миг щастие със семейството си. Хубав празник от нас!
Ако това е тортата, паля колата и идвам да се почерпя да едно по-голямо парче за трима ни:joy:...децата ще им дам да опитат само...виж колко сме икономични Joy

# 109
  • Down Under
  • Мнения: 1 129
Честит Рожден Ден! С пожелание за много здраве и безброй поводи за усмивки!

# 110
  • Мнения: 3 998
Скк, честита да си! 🍹🎉🎂 Бъди здрава!
И аз от миналата година съм в клуба на 30+ нищо страшно няма 😄 🤗

# 111
  • Мнения: 16 871
Честито! Жива и здрава!

# 112
  • Мнения: 228
Честит рожден ден! Здраве, щастие и късмет!

# 113
  • пловдив
  • Мнения: 1 093
Skk, Честит празник и от мен! Да си жива и здрава! 🙂 Flowers Hibiscus

# 114
  • Мнения: 610
Честит рожден ден !
Много здраве и щастие 🎂🎁🎈.

P.S  Една зодия сме .

# 115
  • Мнения: 353
Skk, Честит празник!🎉 Все така мотивирана и заредена  с положителни емоции бъди!🌹

# 116
  • Мнения: X
Skk, честит рожден ден на патерици! Много здраве и семейно щастие Simple Smile

# 117
  • Мнения: 3 998
Много сте тихи момичета 🤗
Аз да повдигна пак темата за чашите . Моя дребчо от известно време отказва да пие от шишето със сламка. От обикновена чаша и дума да не става. Търси си само шишетата с биберон и пие водата само легнал , ще ми се да взема чаша с твърд накрайник, но се чудя дали много тече от тях?  През ноща се задави пиейки вода,за пръв път му се случи, бая се стреснах. Вие през ноща от какво им давате да пият вода

# 118
  • Мнения: X
От нашата чаша с твърд накрайник доста течеше, но може да не е била сполучлива, така и не я използвахме, за да разбера. Нощем не пие вода. За легналото положение си знаеш, че е опасно, така че тренирайте друг вариант лека полека.

# 119
  • Мнения: 228
Дъщеря ми все още пие от чашка с мек накрайник. Опитахме с твърд, но не може още да се научи дс дърпа от него, смуче си го като биберон. През нощта не пие вода.

Общи условия

Активация на акаунт