Февруарчето плажува и в морето плува, плува

  • 42 564
  • 750
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 16 872
Моят вкъщи по къс ръкав. Навън с тънка блуза, дебело яке, долнище спортно и маратонки.
Едниствен беше в парка.
Радвам се, че се стърпях и не го изнежих като мен.

Последна редакция: пт, 01 ное 2019, 20:58 от ver4eto_sv

# 496
  • София
  • Мнения: 10 642

Стъклото няма нужда да се държи в хладилник. На него се търсят яйца от паразити (глисти)
Задължително условие е тиксото да е прозрачно, че сме имали проба с бяло тиксо на розови сърчица 🤣

# 497
  • Мнения: X
Ver4e, ако не си ги пуснала вече само да вметна, че в Рамус има специален пакет Детска ясла, който включва и Васермана за родител и излиза най-изгодно. И стават за 3 дни. Дано сега не ме изтрият, ама не е реклама, а собствен опит Grinning
За тиксото, прозрачно, да. Няма нужда да стои, залепваш и веднага отлепваш. НЕ трябва да е правен тоалет - това по данни от педиатърката, лабораторията и две приятелки, че и аз се бях ошашкала.
За акото, потърси в аптеката има специални контейнерчета с гребалки са си вътре Joy
За урината, ние много трудно взехме и се бяхме отчаяли, че ще ни върнат, но се оказа, че и минимално количество е достатъчно.

# 498
  • Мнения: 16 872
Ех, на прозрачно тиксо ми е , обаче не го направих както е на картинката, че той много се гърчеше. Дължината на тиксото по дължина на дупето,  натиснах и отлепих. Дано стане работата и да не съм го прецакала. Не съм мила дупето,  звънях в лабораторията да питам изрично.

# 499
  • София
  • Мнения: 10 642
Ех, на прозрачно тиксо ми е , обаче не го направих както е на картинката, че той много се гърчеше. Дължината на тиксото по дължина на дупето,  натиснах и отлепих. Дано стане работата и да не съм го прецакала. Не съм мила дупето,  звънях в лабораторията да питам изрично.

Няма значение на къде е дължината. На картинка е така за да се вижда по-добре иначе слагаж тиксото с гладката страна на палеца и взимаш отпечатък от ануса.

Последна редакция: нд, 03 ное 2019, 15:05 от Nandin

# 500
  • Мнения: 228
Момичета, на колко градуса спят дечицата и съответно как ги завивате и обличате за сън. Аз миналата година ползвах чувалче, но сега мисля, че е вече е голяма. Още от бебе ми е трудно да преценя, тъй като аз съм по- топлолюбива и от както застудя от няколко дни поддържам 22/23 градуса. През деня е по къс ръкав защото само тича и се изпотява, но вечер слагам боди потник и тънка пижамка. Каквото и одеяло да сложа го изритва и спи отвита по цяла нощ. Как е при вас? Прекалявам ли с температурата или облеклото?

# 501
  • Мнения: 16 872
21градуса. Боди, пижама, спи отвит.

# 502
  • София
  • Мнения: 10 642
20-21 градуса, спи с ромпър и чувалче. Под ромпъра има само памперс.  Изобщо не мисля че е голям за чувалче, щом не може сам да се завива.

Последна редакция: вт, 05 ное 2019, 00:28 от Nandin

# 503
  • Мнения: 1 148
Когато е по-топло, като тази седмица е по боди и пижама и чувал, че много се отвива. Като е по-студено отгоре бодито слагам и блуза и пак с чувал

# 504
  • Мнения: 6 222
Спи с тънка пижама от две части,отдолу потник и памперс на 20-21 градуса.Не търпи завивки.За на зима съм купила по дебели пижамки и така ще карам тази зима.Миналата също не искаше завивка,предполагам в някакъв момент ще се научи.

# 505
  • Мнения: 16 872
И моят син е така - без завивак от миналата година, и зима и лято. Откакто почна да се върти.

# 506
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 706
21 градуса е климатика в стаята, а малкия си спи в кошарата, което в близо до пода, т.е. спи на около 19 градуса. Облечен е с пижама, чорапи, боди и памперс. Научил се е да се завива и отвива... Идея си нямам през нощта отвит или завит е , но щом чуя че се мята нервно одеялото, ставам да го наглася и завия.
Също така, продължава да пие мляко нощем. Вашите февруарчета пият ли още мляко нощем?

# 507
  • Мнения: 228
За млякото- вечер преди лягане пие понякога и сутрин като стане задължително.

# 508
  • Мнения: 1 148
От 1 месец не пием мляко😊

# 509
  • Мнения: 6 222
Пие по един два пъти нощем, денем го спря сам.Когато е готов ще махне и него.

Общи условия

Активация на акаунт