Къде в Пловдив??? - 81

  • 30 515
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 876
Благодаря за темичката!🌹🌹🌹
Изключително ми е полезна!👍
И,тъй като сме на медицинска вълна,моля препоръчайте ми детски очен лекар,който наистина си разбира от работата.
Винаги препоръчвам д-р Минева като много добър диагностик.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
Момичета, мнение за у-ще П.Евтимий на ул.Ив.Вазов?
За близка искам да разпитам...

# 32
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Благодаря за темата Heart
На въпроса за басейна - не е лично мое впечатлението,но близки приятели ходиха на аквапарка до Асеновград и са се забавлявали много. Заслужава си.

# 33
  • Мнения: X
Момичета, мнение за у-ще П.Евтимий на ул.Ив.Вазов?
За близка искам да разпитам...
Синът ми учи там в горен курс. Доволни сме. Случи на класна, която ги държи изкъсо и нямат сериозни проблеми с дисциплината. И учат много- естествено тези на които им се учи.
В този ред на мисли- имам за подаряване почти пълен комплект учебници за 8 клас за Патриарх-а. Ако има някой новоприет, може да ми пишете на ЛС, да се разберем как да ги вземе.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
Момичета, мнение за у-ще П.Евтимий на ул.Ив.Вазов?
За близка искам да разпитам...
Синът ми учи там в горен курс. Доволни сме. Случи на класна, която ги държи изкъсо и нямат сериозни проблеми с дисциплината. И учат много- естествено тези на които им се учи.
В този ред на мисли- имам за подаряване почти пълен комплект учебници за 8 клас за Патриарх-а. Ако има някой новоприет, може да ми пишете на ЛС, да се разберем как да ги вземе.
 това известната "Лиляна" ли е?

# 35
  • Мнения: X
Е, Лиляна-та е.....сега колко е известна, не знам. Но, както казах- доволни сме от дисциплината и от преподавателите. Другото си зависи от ученика.

# 36
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 757
Благодаря. Направих корекции. Ако има още нещо, казвайте.

Момичета, интересувам се къде в Пловдив има добре зареден ХРАНИТЕЛЕН магазин, който да работи поне до 24 часа. Снощи, извънредно ни се наложи да пазаруваме след 22 часа и с голяма мъка намерихме едно магазинче в Тракия, но нямаше избор. Предпочитани квартали - Тракия, Каменица, Център.
Малко ти идва далеч, но денонощен хранителен магазин има на ул. Стефан и Обрейко Обрейкови. На пешеходния светофар между двете колела, след Панаира, ако идваш от центъра, свиваш в дясно, на 250 метра надолу по улицата.
Върши ми работа, благодаря. Далече е от Тракия,  но на връщане от работа ми е почти по път. Ако се прибираме от вилата, също. Не знаех, че там има, иначе сме минали близо миналия ден. Останала съм с впечатление, че тази улица е в Кючука. Flushed

# 37
  • Мнения: 2 957
Трябва да купя слънцезащитни кремове за 4 човека - бихте ли препоръчали някоя аптека с по-добри цени за тези продукти?

# 38
  • Мнения: X
В СоФармаси, имат промоция на всички слънцезащитни, до края на месеца, както и много намалени.

# 39
  • Мнения: 6 206
Момичета, мнение за у-ще П.Евтимий на ул.Ив.Вазов?
За близка искам да разпитам...

Училището е супер
По сметки тази година 1ви клас трябва да поеме г-жа Йоновска /една от госпожите/
Думите са малко да опишат какъв невероятен учител и човек е тази жена. Децата я обожават, а резултатите им са без никакъв коментар. Децата, които спечелиха олимпиадата в Китай преди 2 години от 7, 4 бяха от предишния й випуск.
От випуска на сина ми от 23 деца, 20 влезнаха в специализираните паралелки.
И пак зависи от детето, примерно моето беше едно от тези 3, въпреки моите и нейните усилия.
Но не бих я сменила за никой друг.
Щастливи ще бъдат и децата и родителите, които имат шанса да поеме децата им.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 40 763
Благодаря!

Слънцезащитни къпувам от ДМ, тяхната марка.

# 41
  • Мнения: 1 979
Благодаря за новата тема Flowers Hibiscus

https://sanita.bg/komplekti/vishi-kt-kapital-soley-multizashtitn … ilk-100-ml-20506/ този комплект ползваме тази година, но слънцезащитния е 300 мл.Преди месец го поръчах от сайта на Санита, но предполагам, че го има и в аптеките им.

# 42
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537

С този комплект изкарахме ваканцията фамилно. Достатъчен е за 4 човека, а лосионът за след слънце мирише разкошно!

# 43
  • Мнения: 1 210
Моля препоръчайте ми добър ендокринолог

# 44
  • Мнения: X
Моля препоръчайте ми добър ендокринолог
Майка ми е с отстранена щитовидна и с диабет, доволна е от д-р Мечкаров.

Общи условия

Активация на акаунт