Изпитани сайтове за парфюми - 17

  • 63 726
  • 754
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 1 860
Хе-хе, здрасти, здрасти, Veka: ). Може, много ясно  thumbsup.

Готин пост Simple Smile. Добавям, че има доста прилики измежду всички, които коментирахме последните 5-7 поста, а именно на Dior - Miss Dior, Poison вариациите, които по спомени ми идваха адски захарни, Chanel Allure, Chance, Mon Guerlain. Просто са си от един "ешалон".

Права си, че сякаш размислите ми бяха за парфюмната тема, но не съм чак толкова "в нарушение", поне така си мисля Wink, но не я следя, че няма насмогване, а и нямам време.

По повод мъжа ти и лимоните се сещам за два парфюма, които така или иначе не ги купих през годините, сякаш защото от цитрусите предпочитам мандарина и портокал Simple Smile. Та, парфюмите са Mancera Lemon Line и Edition Blаnche на Chanel Simple Smile, който го развалиха с EDP. Старият EDT Concentree беше пирамидален, доста по-хубав и траен.

Я да се върна на сайтовете. Отдавна не е имало отзиви, а и аз не съм поръчвал скоро от Parfum-bg.com. Как са, всичко наред ли е? Още ли поръчки до 11.00 ги доставят същия ден, коректното отношение и т.н.?

Аз не съм доволен от парфюма купен от тях.
Изключително нетраен е и изработката на шишето му е като на менте.
Повече с тях няма да се занимавам.

# 361
  • Мнения: 3 732
Versace_Dreamer,кой парфюм?

# 362
  • Мнения: 2 478
Отдавна сме казали, че всеки такъв коментар е безсмислен без снимки, за да видим и ние, + комуникация с търговеца за връщане и/или изясняване на ситуацията. Как пък за толкова години едно негативно мнение не видях/чух за тях, Така че, Версаче_Дриймър, чакаме снимките - шише отдолу, в анфас Grinning, кутия, бач кодове и т.н. Wink

# 363
  • Филибето
  • Мнения: 1 036
Записвам се с първа поръчка от Brasty. Поръчан във вторник по обед, в събота беше в офис на Спиди. Доволна съм, парфюма е оригинален, добре опакован. Пак бих пазарувала от тях. Поръчах Essence No. 1 Rose Elie Saab.

# 364
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 780
Записвам се с Mancera Musky Garden от Елинор. Всичко е наред - аромат, обслужване, опаковка!

# 365
  • Мнения: 249
Boucheron Quatre en rouge от елфрагранс доставен бързо и всичко е точно. Flowers Hibiscus

# 366
  • София
  • Мнения: 12 374
Следобед в магазин Конкорд на Янко Сакъзов на едната ръка пръснах A*men, на другата Angel. Взех мъжкия, но той се изгуби на фона на Ангела. Докато разхождах песката и детето в Заимов, имах чувството, че целият парк ухае на мен. В крайна сметка не издържах, върнах се, доплатих и го смених с 50-тица Angel Heart
http://sylvester.snimka.bg/other/misc.5141341.39099098

# 367
  • Пловдив
  • Мнения: 5 944
Аз също получих днес Boucheron Quatre en rouge от елфрагранс. Поръчах в петък и днес пратката беше при мен. Парфюмът беше опакован страхотно. Може би това е най-качествената опаковка от всичките ми  поръчки от различни сайтове досега - стегнато и стилно, личи си, че са отделили време и желание, а не просто да го сложат в балончета.
Комуникацията също беше на ниво - учтиви, любезни хора, на които им личи, че работят с удоволствие.
Това беше първата ми поръчка от сайта, но няма да е последната.

# 368
  • Мнения: 3 732
Следобед в магазин Конкорд на Янко Сакъзов на едната ръка пръснах A*men, на другата Angel. Взех мъжкия, но той се изгуби на фона на Ангела. Докато разхождах песката и детето в Заимов, имах чувството, че целият парк ухае на мен. В крайна сметка не издържах, върнах се, доплатих и го смених с 50-тица Angel Heart
http://sylvester.snimka.bg/other/misc.5141341.39099098

Каква му е цената там? Имаше преди и такъв онлайн магазин,поръчвала съм,дали има още?

# 369
  • София
  • Мнения: 12 374
Следобед в магазин Конкорд на Янко Сакъзов на едната ръка пръснах A*men, на другата Angel. Взех мъжкия, но той се изгуби на фона на Ангела. Докато разхождах песката и детето в Заимов, имах чувството, че целият парк ухае на мен. В крайна сметка не издържах, върнах се, доплатих и го смених с 50-тица Angel Heart
http://sylvester.snimka.bg/other/misc.5141341.39099098

Каква му е цената там? Имаше преди и такъв онлайн магазин,поръчвала съм,дали има още?
141 лв. за 50 мл.
И аз мисля, че имат, май съм поръчвала от тях (освен ако не ги бъркам с друг онлайн Smile ). Мога да мина довечера и да попитам, ако искаш, и без това всяка вечер вися в Заимов. Цените им обаче май не са от най-ниските.

Ангелът все още се усеща на китката. Пръснах вчера към шест и половина. Респект за Мюглер.

# 370
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Заповядайте, момичета.
И двата май са техни:
Аз от първия някакви козметики си бях пазарувала, парфюми не.

http://www.parfum.bg/e-shop/infos.php?type=contact - Това е Конкорд.

https://www.perli.bg/

# 371
  • Мнения: 1 379
Аз също вчера тествах Angel и Angel Croisier и страшно много ми харесаха. Само мириша блотерите, изобщо не са изветряли от вчера. ММ също много ги хареса и каза да си взема един от тях, а миналата седмица ми каза да престана с парфюмите, защото за последния месец имам 4 нови Simple Smile та ще се купува, но дано излезе в някой от сайтовете на по - добра цена. Така че ако някой го види някъде на оферта, моля да пише Simple Smile

# 372
  • Мнения: 2 478
Потвърждавам за сайта на Конкорд. Този е, който Sunattraction е постнала Wink.

Знам, че ако не са първи, са от първите търговци в БГ. Познат бранд е от много години, не знам, може би 15 и повече.
През годините не пазарувам от тях, поради завишените цени Simple Smile.

Хахах, cvetinkka, еми страст и краста са си парфюмите, хоби и удоволствие, ко да праиш. Бих го разбрал мъжа ти, ако рефлектира на времето и вниманието един към друг, един вид, ако си обсебена, и разбира се, ако се "накърнява" бюджета. Иначе, ако сама си покриваш всичко, няма право да ти се меша Wink. Нали вече е модерно всеки да се издържа и да има "фонд и аз съм човек" Satisfied .

# 373
  • Мнения: 3 732
Таис,Сънатракшън!Блаагодя ! Те и преди не им бяха ниски цените, имаха някои неща,които другаде ги няма.
Бях ги забравила,сигурно преди 10 години съм поръчвала от тях...

# 374
  • Мнения: 249
Аз също получих днес Boucheron Quatre en rouge от елфрагранс. Поръчах в петък и днес пратката беше при мен. Парфюмът беше опакован страхотно. Може би това е най-качествената опаковка от всичките ми  поръчки от различни сайтове досега - стегнато и стилно, личи си, че са отделили време и желание, а не просто да го сложат в балончета.
Комуникацията също беше на ниво - учтиви, любезни хора, на които им личи, че работят с удоволствие.
Това беше първата ми поръчка от сайта, но няма да е последната.
Аз пък точно към опаковката имам забележка, бабъл фолио, вярно стегнато залепено, но сложен пакета в найлонов спедиторски плик, а не в картонена кутия.В резултат на което единия ъгъл от опаковката на парфюма беше леко  подбит, не го правя на въпрос, но ако беше за подарък, щеше да ми е неприятно. Ако се коригира това, ще е чудесно, все пак картонената кутия е по надеждна и професионална опаковка. Иначе поздравления елфрагранс Flowers Four Leaf Clover

Общи условия

Активация на акаунт