Изпитани сайтове за парфюми - 17

  • 63 762
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 3 872
Това за колко мл. е било?

Няма такива цени. Може да са объркали нещо, и за да не си развалят доверието в потребителите от тук, понеже знаят, че ги следим и те нас, са дали "гювеч".

Влез в сайта на Шанел и виж цените. 85 $ ти е 50 мл., 107 $ 100 мл. EDT.

Аз не бих си и помислял да купувам на такива цени.
От намаление до намаление, реално изпилено и "съмнително", има разлика.

Не мога да разбера написаното. Смятате, че 68 лв за 50 мл Шанел е реално намаление или е невъзможно? В Парфимо имаше повече от 10 броя, не ми се вярва да са решили, да са чак толкова коректни към пишещите в тази тема, че да са продавали с такава голяма загуба Smiley .
Пазарувам от всякакви сайтове от повече от 10 години и никога не съм виждала нито Шанел, нито Том Форд с повече от 35%. Миналият Черен петък купих Том Форд Grey vetiver edt с 30%, който е спрян официално от лятото на 2018 година и го нямаше в нито един физически магазин (Бутик на ЕЛ, Дъглас, Сефора, дори го търсих в Хародс, Селфриджис и т.н.) и в нито един западен сайт, който е с международно реноме. Та чудно защо, в този известен английски магазин не чистеха въпросния парфюм с повече от 30%, за да се оттърват от него.

Последна редакция: сб, 28 сеп 2019, 20:03 от veka

# 721
  • Мнения: 5 083
И все пак е странно - разчистване се прави на безинтиресни стоки, а не на бестселъри на под себестойност.
Честити нови придобивки на всички!

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 5 950
Sun, може ли да кажеш няколко думи за Francesca Dell’Oro - OneMore? Може и в другата тема.

# 723
  • Мнения: 1 247
Ако четат и от другите сайтове, моля, взимайте пример Grinning Печалба се прави много добре от количество продажби, а бгмама е сила. Всичко ще се изкупи Grinning Особено за пропусналите от Парфимо Grinning

Кажете, че се усеща роза в TM Noir-а, за да не ме е яд  Mr. Green Mr. Green

# 724
  • София
  • Мнения: 3 872
Ако четат и от другите сайтове, моля, взимайте пример Grinning Печалба се прави много добре от количество продажби, а бгмама е сила. Всичко ще се изкупи Grinning Особено за пропусналите от Парфимо Grinning

Кажете, че се усеща роза в TM Noir-а, за да не ме е яд  Mr. Green Mr. Green

Няма изявена или отчетлива роза в този Том Форд, поне при мен.

Колкото до печалбата от 10 или 20 бройки, със сигурност трябва да са го взели поне на 25 лв парчето, че все пак има ДДС, има корпоративен данък и други разходи, и пак се съмнявам, че са изкарали много Smiley  Надали е до силата на bg-mamma, но всеки е свободен да вярва във всичко Wink

# 725
  • Мнения: 1 247
Благодаря, veka.
Пошегувах се, не ме интересува печалбата им, а това да имат изгодни предложения за нас.  Grinning

# 726
  • Мнения: 2 478
От есенната им разпродажба си купих:
TF Noir Pour Femme, 30 ml., 48 лв.
Francesca Dell’Oro - OneMore, 100 ml., 85-87 лв., при положение, че в сайта са по над 300 кинта.

Видях Chanel Coco EDT за 68 лв. Какво е значението какви са милилитрите при цена 68 лв.?!? Grinning
Jul e Mad - Belladonna, 50 мл. за 80 и някакъв лев имаше също, и това видях.

Харесала съм си Francesca - Lullaby, който в момента е 138 лв. и някакви стотинки, в сайта се продава за над 320 лева, а в официалния сайт на дизайнерката е 148€, доставка не съм включила.

Не смятам, че Парфимо са се объркали. Или разчистват складови наличности, или са решили да ни дадат малко аванта, защото достатъчно често сме изразявали недоволството си от политиката им със скачане и сваляне на цени.

Потрошила съм доста пари в този сайт, защото главно от него пазарувам. Никога не са ме разочаровали или пращали ментета, надявам се и да не започнат. Hands Ok Hand

Tова е. Hands Ok Hand

Не очаквайте да се повтори всеки случай.

Е, ти, ако не напълниш кошницата, кой друг, "Сънче"...
Mr. Green

Последна редакция: сб, 28 сеп 2019, 18:46 от FragranceFanatic

# 727
  • Мнения: 2 246
Ноар ТФ ми е 100% оригинал,не мисля,че цената е сгрешена,просто политика на онлайн магазина.Ако беше някой неизвестен сайт,не бих поръчала,но от Парфимо съм винаги доволна!

# 728
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
lili_78, аз още като го взех и го разносих през деня, чаках го и не се бях напръскала с друг парфюм. Bowtie Написах и в другата тема, ако не го намериш, пиши ми. Simple Smile))
Скрит текст:
днес пак ще го разнасям

Фанатик, всъщност това беше повторението. Преди година и нещо имаше подобна разпродажба и не мислех, че ще видя 2-ри път таквози чудо, ама ето, видяхме. Grin

Не я напълних само аз. Grinning

# 729
  • Мнения: 551
Много напълнихме кошниците, но някои още си чакаме доставка. 😀 Поръчка от 19.09 - ни звук, ни стон от Парфимо или Спиди.

# 730
  • Бургас
  • Мнения: 9 402
Аз пък нищо не си купих този път от Парфимо,не харесвам никак всеобщия любимец Том Форд.Нестле, не съжалявай за Noir Pour Femme никой около мен не го харесва и не е изобщо за слепи покупки за мен.

# 731
  • Мнения: 31 294
Ноар е много секси парфюм, направо си е за съжаление при тази цена.
И аз нищо не купих, на друга парфюмна вълна съм.

# 732
  • Мнения: 2 478
Като коментирате Noir, a пробвали ли сте мъжкия Noir Extremе, вие да го носите, като жени. Според мен даже е още по-секси Mr. Green. Гурме отвсякъде.


Veka, мисля, че на "ти" си говорим отдавна Wink.
Имах предвид, че 50% надолу е прекалено, реално цената "би трябвало" да е около 100-115 с лекото намаление, не 60, ама явно могло. Както и да е, единичен случай е, както Сънчето спомена и миналата година имало такова, не помня, е тя е "слончето" в случая Wink.

Атти
, разбира се, че всичко е сметки и калкулации, маркетинг, това е бизнес все пак. Правилно разсъждаваш. Hands Ok Hand

Последна редакция: сб, 28 сеп 2019, 21:00 от FragranceFanatic

# 733
  • София
  • Мнения: 5 658
Много напълнихме кошниците, но някои още си чакаме доставка. 😀 Поръчка от 19.09 - ни звук, ни стон от Парфимо или Спиди.
В понеделник ще получиш най-вероятно. Моята поръчка от 18.09. пристигна вчера.

По повод дискусията може или не може да се продават бестселъри на цена под себестойност - колко ще им е загубата от 10 бр. Коко и още 10 бр. Ноар ТФ? При положение, че получиха стотици поръчки, всяка от тях за стотици лева и покрай "далаверите" се напоръчаха още маса неща? Ако се сравни стойността на "загубата" със стойността на една масирана реклама на есенната им кампания, едва ли са на минус.

# 734
  • До сърцето...
  • Мнения: 5 220
И аз харесвам мъжкия повече. Дамския хич не е моята бира, и слава богу!
Чакам намаление и в Нотино аз!

Общи условия

Активация на акаунт