Молба за помощ - търся квартира в София

  • 2 064
  • 16
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 479
Взех да бъркам форума със сайтовете за квартири, но все си казвам, че човек не знае откъде може да изскочи нещо...
Та, все още търся квартира в София. Квартали - Надежда, Обеля, Толстой или в околностите им. Наем - до 250 лева. За предпочитане - необзаведена. Ако някой чуе или пък направо дава нещо ще съм му много благодарна ако пише!
От 10 дена живеем при майка ми (което не би било толкова ужасно ако апартаментът не беше маломерен двустаен Sad ) и снощи нервите ми не издържаха .. Отново.. На фона на всичко, там е и ужасно шумно и всичко ми действа много нервоубиващо..
Благодаря предварително!   bouquet

П.С. Току що звъннах на една новопоявила се обява за 150 Евро. И когато попитах агентката дали наемът подлежи на коментар, отговорът беше: "Не, разбира се. То няма накъде! "  #Crazy

Ще речеш, че са останали гладни на улицата... Тези хора изобщо имат ли идея какви са заплатите?!?!?!?

# 16
  • Мнения: 479
Все още търся квартира Sad Разширили сме периметъра до Люлин, но части, близо до метрото. Ако някой знае, чуе нещо, моля да ми пише на лични  Cry

Общи условия

Активация на акаунт