Да отида ли до Атина?

  • 11 221
  • 294
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: X
Catcher, извинявай, ако съм засегнал чувствата ти. Харесвам мненията ти и няма нужда да се излагаш с епитети и грубости.
На другите не им разбирам драмата, честно.

# 211
  • Мнения: 4 490
Не може винаги да сме на едно мнение Simple Smile
Става дума за нещо повече от мнение, а за стил и уважение към събеседника.
Различно мнение може да се изразява по безброй по-елегантни начини, още повече и че не бързаш и имаш време да го направиш. Разбира се, за да имаме стил, не само време е нужно, нали?!

# 212
  • Мнения: 17 414
Въобще не визирах колегата -  грък, ненужно си се загрижила за чуждата съдба, и себеуважение.

# 213
  • Мнения: 160
https://Момичета майтапа настрана жената трябва вече да е в Атина и остава да чакаме развръзка ще пълни ли буйката с пари и или как Имало ли е нещо по така или не Доктор ли е или санитар

# 214
  • София
  • Мнения: 17 900
Catcher, извинявай, ако съм засегнал чувствата ти. Харесвам мненията ти и няма нужда да се излагаш с епитети и грубости.
На другите не им разбирам драмата, честно.
Не си засегнал лично мои чувства, но като на жена ми звучат ужасно подигравателните ти постове за розички и изнасилвания. Не се подигравай за такива неща, гадно е.

В 21 век сме много свободни, но и доста по- застрашени от всякакви престъпления и измамници, а такива, дето все са неврохитурзи, по интернета много ги има. И подмамват отчсяни и/или наивни жени и момичета. Няма значение дали са на 18 или на 38.

# 215
  • Мнения: 4 490
Въобще не визирах колегата -  грък, ненужно си се загрижила за чуждата съдба, и себеуважение.

Знам, че нямаше предвид него и коментарът ми визраше само твоя избор, как ще третираш събеседника.

# 216
  • Мнения: X
Catcher, извинявай, ако съм засегнал чувствата ти. Харесвам мненията ти и няма нужда да се излагаш с епитети и грубости.
На другите не им разбирам драмата, честно.
Ами то  не е и нужно...

# 217
  • Мнения: 17 414
Та чак обърна смисъла на думите ми, за да коментираш факти, дето хич не са ти работа.

Въобще не визирах колегата -  грък, ненужно си се загрижила за чуждата съдба, и себеуважение.

Знам, че нямаше предвид него и коментарът ми визраше само твоя избор, как ще третираш събеседника.

# 218
  • Мнения: 160
Много грозен коментар прочетох по темата не мисля че мога да добавя нещо

# 219
  • Мнения: X
Аз лично съм ходила с приятелки в чужбина на разходка, за мен не е чудо нечувано.

Не ставаше въпрос да ходиш на разходка с приятелки, а да вземеш приятелка, за да ходиш при някакъв, когото не познаваш. Ако става на въпрос, ходила съм сама до другия край на света, по работа.

# 220
  • София
  • Мнения: 13 653
Точно за това става дума - да отиде на екскурзия с приятелка, пък ако успее да отдели време за него и да се запознаят. Не да му ходи специално на крака.

# 221
  • Сф
  • Мнения: 10 749
И защо да се набутва?Някой много хубаво беше споменал предишните и постове.И аз ги видях.Изглежда има и фин.затруднения.Та , по добре да помисли за работа навън, вместо да чака принца от Badoo.Като че ли иска някой да и реши всичко накуп.Гръцки лекар- фантасмагория е това.Барем да се вдигне да дойде- лято е.

# 222
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Точно за това става дума - да отиде на екскурзия с приятелка, пък ако успее да отдели време за него и да се запознаят. Не да му ходи специално на крака.
По-добре е ако ще ходи на екскурзия да не е там и да остави кавалерът да си свърши работата... ако реши.

# 223
  • Мнения: X
Как ще ходиш в Атина, не, категорично съм против.

Запознанство в интернет с лекар, бррр, що ли съм с резерви.

# 224
  • Мнения: X
Как ще ходиш в Атина, не, категорично съм против.

Запознанство в интернет с лекар, бррр, що ли съм с резерви.
Защото си е ЗА резерви.....   Smiley
Богат гръцки лекар, на стабилна възраст, свободен, заобиколен от кохорти жени-лекарки, мед. сестри, пациентки, туристки и т.н., седнАл да си губи времето в чатене и да си търси жена в интернет.... Laughing
Че то звучи като виц, как да приема, че изобщо може някой да се върже на подобна глупост....

Общи условия

Активация на акаунт