Да отида ли до Атина?

  • 11 167
  • 294
  •   1
Отговори
# 270
  • София
  • Мнения: 19 249
Къде отиде темата...
Признавам, че лекарите са прави, когато казват, че народът за телевизор/телефон ще даде хиляди и бърз кредит ще вземе, но за лечение - не ще. Или ще бутне рушвет някой лекар с неговия манталитет да го пробута по ЗК.

# 271
  • Мнения: 17 407
Нормално е да не ще, при положение, че излиза от кабинета с две рецепти, заплашен, че ако не ги изпълни, едва ли не ще умре. Той пак ще си умре, де, докато чака някой да му навърже  всичките оплаквания, и да му каже, аджеба - кво точно му има.
Правилната дума е превенция, не лечение, но такова е положението, и няма да се оправи.

# 272
  • Мнения: X
Темата стана ужасно досадна Imp

Въобще не вярвам, че умиращ от любов гръцки лекар, ще седне да си кореспондира с някаква си от нета, била тя и българка. Тия имат опашки след тях.

Пък, авторката, като не й харесват отговорите, да си троши главата. И парите.

# 273
  • София
  • Мнения: 19 249
Дренке, нали знаеш приказката "Като ти предпишат лекарство, хората питат за странични действия, а българинът пита дали може да пие  с него алкохол".
Говоря, че не иска да си прави изследвания, докато не стане късно. И че не си обръща внимание или избира все евтини специалисти със съмнителни качества

За превенцията - вече съм склонна да обвинявам лекарите.
Днес говорих с един колега за инсулинова резистентност, на него му казали: "Щом КЗ ти е под 6, бъди спокоен и никакви хапчета." Ама нещо инсулин да измерят, ама диета и спорт - защо, нека му стане 10 и тогава да дойде да го лекуват от диабет.

# 274
  • Мнения: 17 407
И е така, и не е така. Пациентите питат само за алкохол, щот не е тяхна грижа да знаят междулекарствените взаимодействия, които никак не се вземат предвид, а могат нсистина да убиват.
Сложно е, не е за тук разговора ни Simple Smile

П.п - в България просто алкохолът е евтин Simple Smile

# 275
  • Мнения: X

Сложно е, не е за тук разговора ни Simple Smile

Най после се сети Bowtie

# 276
  • Мнения: 17 407
Много отдавна не сме по темата, макар от време на време да се прокрадва поредният шедьовър - гръцки лекар няма как да хареса българка Wink

# 277
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Много отдавна не сме по темата Wink

Кандидат - женихът на авторката е предполагаем лекар, точно по темата сме. Grinning

# 278
  • Мнения: 18 530
Много си права Simple Smile Навремето и на мен най-известния психиатър на региона ми изписа някакви лекарства. Не стига, че бяха силни, ами и не се съчетаваха с бяло вино. На втория ден ги изхвърлих. Но не станах алкохоличка напук на неговите прогнози Simple Smile Той ми обеща мрачни бъднини, ако не ги пия.

# 279
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Не ти ли хрумна да изхвърлиш бялото вино и да бракуваш психиатъра?

# 280
  • Мнения: 18 530
Психиатъра го шкартирах, но не и бялото вино Simple Smile Това беше преди 7-8 години Simple Smile

# 281
  • Мнения: X
Че какво му е на виното? 1000 болести лекува... Simple Smile  Хаповете фърлям, ама виното си не давам. Кат не знаят кВо ми има "Спри виното!"... Ама ха! Simple Smile

# 282
  • София
  • Мнения: 19 249
Че какво му е на виното? 1000 болести лекува... Simple Smile  Хаповете фърлям, ама виното си не давам. Кат не знаят кВо ми има "Спри виното!"... Ама ха! Simple Smile
Точно, в един линк от темата за ИР авторът препоръчваше ако изобщо се пие алкохол, да е бяло вино.
Ние тук още критикуваме съсловието, а може при авторката да е: Сго-дих-ме-се
https://makeagif.com/i/4u3Rav

Последна редакция: пт, 19 юли 2019, 11:28 от Cuckoo

# 283
  • Мнения: 467
Понеже авторката вече е в Атина, а темата смени няколко теми, да питам и аз -  в кой сайт/апликация намерихте вие своите половинки? Дайте отвизи Simple Smile Или ме изпратете в такава тема, ако има вече.
Иначе, моето мнение е, че жената може да отиде на вакакция и с тази нагласа - ей го къде е Атина. Даже и до морето ще стигне да топне бутчета, ако и се иска. А мъжът дали е лекар и ако е, защо е сам и търси невеста от нашите  -кой знае...  авторката не е дала изчерпателна информация, за да коментирам.

# 284
  • Down south
  • Мнения: 7 681
Моята познатa, тази с индийската връзка и аржентино гаджето, която споменах по-напред, ползва eHarmony.com

Общи условия

Активация на акаунт