Да отида ли до Атина?

  • 11 215
  • 294
  •   1
Отговори
# 60
  • Sofia
  • Мнения: 15 592
И вие, като почнете да фантазирате... Никъде не е казано, че човекът я "иска" или е лудо влюбен в нея. И съвсем нормално – просто са си писали известно време, без ангажименти. Сега е дошъл моментът да се запознаят на живо и да задълбочат контакта си.
Реално, авторката дори не споменава да е получила романтична заявка от въпросния – просто е била поканена на гости.
Такива високопарни фрази прочетох по-назад, че вече се чудя дали четем една и съща тема. Laughing

# 61
  • Мнения: 25 836
То и аз съм силно авантюристична натура, но като чуя грък, дърт и сам и ми светват радарите.
Авторката се скри, може би е решила да отиде все пак. Лощо няма. Дано си е взела пари, ако нещо се случи непредвидено.

# 62
  • Мнения: 7 434
Колко да е дърт? Той на 45, тя на 42. Има много двойки, запознали се така, нищо ново. Още малко и роман ще напишат някой хора. В наше време да отидеш до Атина е нещо съвсем обикновено.

# 63
  • Сф
  • Мнения: 10 725
Ама да идеш на екскурзия в Атина или направо на гости у гърка, или на хотел самостоятелно? Наистина ли
одобрявате подобен старт на връзка и то сериозна , каквато иска жената? Гърците ни имат за втора ръка + това.И гръцкия лекар , точно до нашенка на 42 го докарал???Без да има впечатления на живо?
На английски ли си пишат? А тя какво знае за него? Само от нета?Може и да има нормални в мрежата, но също така е пълно с прикриващи се комплексари, первезници и  хора с дефицити, които ползват анонимността и се възползват нечисто.Да се окаже че доктор е титла, като при арабите, ще и е най малкия проблем!Никой не го знае тоя кой е всъщност и какви са му подбудите.Ако толкова е харесал жената, много по правилно е той да отскочи.То разстоянието е същото и за него Joy
Как ще се виждат там като е толкова зает, хм? Прилича на " Ела Кумчо, изяж ме".
Ама щом и се пътува на жената , има време и пари за губене, да се разходи с някоя приятелка да пият по кафе в Атина.И какви ли общи теми ще намерят да говорят с доктора..ако се появи..

# 64
  • Мнения: 7 006
Ама да идеш на екскурзия в Атина или направо на гости у гърка, или на хотел самостоятелно? Наистина ли
одобрявате подобен старт на връзка и то сериозна , каквато иска жената? Гърците ни имат за втора ръка + това.И гръцкия лекар , точно до нашенка на 42 го докарал???.
Що за глупост?!?
Или "нашенките" са няква трета категория жени та е невероятно някой да търси комуникация с тях?

Отива си,плаща си хотел,запознават се лично,ако ѝ се понрави,продължават,ако не,чао и кой от където е дошъл..
Егати драмите,егати чудото..

# 65
  • Мнения: X
Направо да му носи и букет с рози на първата среща, както и да не забрави да се обръсне...

# 66
  • Мнения: 2 220
Той ако е грък, пак добре, да не излезе някой арабин, че е пълно с тях. Внимавай.

# 67
  • Мнения: 128
Не знаех,че на 45 си дърт. От 6 години съм в Атина,женена за грък. Но е факт,че тук наистина не се славим с добро име.Трудно се преодолява недоверието към нас.

# 68
  • Мнения: 1 043

Или "нашенките" са няква трета категория жени та е невероятно някой да търси комуникация с тях?


Напротив! Нашенките са си топ категория жени (без никаква куртоазия към аудиторията), обаче някои продължават да проявяват изумителна наивност и затова имат имиджа на леки и евтини жени, които се раздават напълно, ако отсрещната страна е чужденец. Това е и причината, поради която мъжете, особено от Южните Балкани и Ориента, търсят комуникация с тях. Моля, никой да не го приема лично, това не е моя констатация, а мнение на самите чужденци.
Скрит текст:
За отбелязване е, че и като цяло надорът ни има имидж на евтин и овчедушен. Сигурно сме си го заслужили.
Чудя се, в този форум постоянно се настоява за себеуважение на жената, а в същото време се дават съвети нашата героиня да отиде на крака на новогръцкия Аполон (опс... Хипократис е по-уместно), докато той не благоволява да си мръдне задника от Атина, в очакване на поредната 123-тата любителка на силни усещания, сакън да не изтърве някое евро от поредния пациент.
Ако този държеше поне малко на авторката, щеше да направи минимално усилие да се придвижи към нея. Ако не в България, поне в Солун можеше да се видят. Така всички рискове и негативи остават за нея, а позитивите за него. Аааа, забравих за "забавлението" Simple Smile Само че една 42-годишна жена няма никакъв проблем да си намери в интернет атрактивен партньор в широк възрастов диапазон за авантюра и без да бъхти 1600 км в двете посоки.
Всъщност, не разбрах дали гъркът не поема разходите по пътуването, но пък тогава олекването става още по-пълно.
Един пример за сравнение.
Скрит текст:
Имам приятел. Необвъзран. Много тежка гемия. Не можеш да го накараш без предварителна уговорка и на 200 метра от тях да излезе за по бира. В същото време постоянно зарибява жени по сайтовете, но обикновено и в отношенията с тях не си разваля спокойствието. Десетки такива случаи имаше.
Обаче като се запозна с чужденка, на която наистина държеше, пропътува няколко хиляди километра, за да се срещнат в трета страна, като това със сигурност му струваше много повече от едно посещение от страна на гърка в България (не само като финанси).
Та, ако човек държи на жената....

# 69
  • Мнения: 17 410
Няколко жени тук, противно на закостенелостите от сорта на “той да дойде, щом държи”, вече обяснихме. Това може да се окаже измамно, защото, точно кскто с арабите - на своя територия са коренно различни. Мъж трудно се опознава на чужда или индиферентна територия, когато иде реч за решения - като смяна на местожителство и брак.

# 70
  • Мнения: 5 913
Не знаех,че на 45 си дърт. От 6 години съм в Атина,женена за грък.
Е, как да не си дърт? На 42 хващаш последния влак, на 45 слизаш от него директно на гробището.
А ти хубаво си помисли, наистина ли си женена за грък! Хубавичко го огледай да не е арабин. Щото арабите ядат хора 😳.

# 71
  • Мнения: 3 159
Аз не бих отишла - пъзня съм, какви ли не страхотии ми минават през ума. С непознат дори и в родния ме град не бих отишла на непознато място.
Ако нещо в случая може да ти изграе лоша услуга, то това е твоето собствето отчаяние, желанието нещо да се случи на всяка цена и това, че си като удавник за сламка.

# 72
  • Мнения: 18 837
Аз съм същата, мега страхлива съм. Това мъж да ида при него, без да съм го виждала ... няма начин. Освен това наоколо винаги също има навити мъже, защо да се ходи чак в чужбина. Ако жена иска да е активната страна, по-лесно ще й е с мъжете в нейния град и регион.

# 73
  • Мнения: 17 410
Навити мъже има навсякъде. Масата жени избират по основен критерий - да е наблизичко, за да не си развалят рахата и да не си мръднат гъза, а други си преценяват по човека, и тогава вземат решения.

# 74
  • Мнения: 18 837
Така е, не бих си развалила аз рахата за никой мъж. Баба ми казваше: "Който те търси, ще те намери. Не го търси,  не се занимавай ти". Мисля, че права е била. И сега след толкова години съм още по-съгласна с нея.

Общи условия

Активация на акаунт