Индианка в Бразилия роди на 9 години

  • 1 821
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 091
Специално по темата за ранната менструация искам да споделя, че на мен, на майка ми и на сестра ми, първият цикъл ни дойде на 9 години. И на трите.

На мен и майка ми също.

# 16
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Специално по темата за ранната менструация искам да споделя, че на мен, на майка ми и на сестра ми, първият цикъл ни дойде на 9 години. И на трите.

На мен и майка ми също.


На 9 години е по-приемливо да имаш цикъл, но на 5  #Crazy

# 17
  • Мнения: 145
Специално по темата за ранната менструация искам да споделя, че на мен, на майка ми и на сестра ми, първият цикъл ни дойде на 9 години. И на трите.

Бреййййййй, а на мен чак на 14 години! Ама че работа! newsm78

# 18
  • Мнения: 3 537
Аз бях на 11. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 817
В по-примитивно устроените общества обикновено се смята ,че една жена става тогава когато и дойде първия цикъл и вече може да е с мъж ,дори е задължително Shocked
Наскоро по Нийшънъл Дж...... гледах едно предавани ,за последните останали племени общества ,начина им на живот........Направо не можех да повярвам ,че в днешната епоха на такава глобализация има хора които живеят като хората от преди 1000год.И най-страното е ,че те въобще не го проумяват ,не бяха чували нищо за елементарни неща от съвремието като електричество!!! Embarassed
Живееха си хората изолирани от света без прогрес ,без желание за бъдеща е така просто /някак безцелно Rolling Eyes/Мислих ,че е някаква постановка ,но  е възможно и да е истина Laughing

# 20
  • Мнения: 2 631

А аз на 13 и половина... Точно водехме някаква кавга с майка ми и тя тамън ми казваше, че даже още не съм жена, а момиче, и аз веднага я опровергах с новодошлия ми цикъл!!!  smile3521
Оттогава е супер точен и знае кога да дойде Wink

Общи условия

Активация на акаунт