Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема X

  • 15 387
  • 750
  •   1
Отговори
# 75
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Абсолютно. Филмът за То беше смотан и бяха променили историята.

# 76
  • София
  • Мнения: 27 175
Криптон

Скрит текст:
Брейниак отвлече таткото на Супермен?!  Shocked

# 77
  • Мнения: 36 484
Сега тегля Криптон от възстановената Замунда (дано сайтът да е читав, да не ми вкара някой вирус, след такова подозрително изчезване).

Гледахте ли новия на Кейти Сакхоф? Прочетох някои отзиви - пише, че бил много пропаганден, освен това имало обрат тип риалити шоу...
Скрит текст:
... щом е риалити, да разбирам ли, че всичко е фалшиво и космонавтите не се срещат в действителност с извънземни? Unamused Не харесвам такива обрати.

Трейлърът на Пикар не ми се отваря (май е само за чужбина), ето един друг:


Ще гледам, но за сега не мога да преценя дали ще ми хареса. Стори ми се, че мернах Сантяго Кабрера - харесвам го. Трябва да проверя дали наистина участва, или ми се привижда))

Трейлър на Уочмен:


Четох коментари, че щял да бъде прекалено политкоректен, ще видим.

И пълният трейлър на Западен свят:


Ще видим нов парк - Военен свят (май пресъздава Втората световна).

Още не съм прегледала всички стари постове, може да са качени в някоя друга тема, но нищо Simple Smile

# 78
  • София
  • Мнения: 27 175
Само дано действието да не е основно в него... Аман от тия паркове. Не разбраха ли, че искаме екшън в реалния свят?  Naughty

# 79
  • Мнения: 36 484
Мисля, че сюжетът ще е разделен - 50% реален свят и Долорес и 50% парк и Мейв. Логично е, тъй като много от хостовете още не са се спасили и не са нито с Долорес и Бърнард в реалния свят, нито са във Виртуалния рай с индианците, Тери, дъщерята на Мейв и т.н., а останаха в парковете - все някога и те ще трябва да излязат.

# 80
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

И пълният трейлър на Западен свят:


Ще видим нов парк - Военен свят (май пресъздава Втората световна).

Венсан ...  newsm44 newsm44 newsm44

 newsm03

# 81
  • Мнения: 195

Гледахте ли новия на Кейти Сакхоф? Прочетох някои отзиви - пише, че бил много пропаганден, освен това имало обрат тип риалити шоу...
Скрит текст:
... щом е риалити, да разбирам ли, че всичко е фалшиво и космонавтите не се срещат в действителност с извънземни? Unamused Не харесвам такива обрати.


Гледах само първия епизод и няма да продължа. Глупав сценарий, ужасна кинематография и Кейти, която много харесвах в БЗГ преиграва толкова нелепо, че ми е неудобно да я гледам. Четох и че продължават да развиват сериала по-скоро като сапунка отколкото фантастика.

Скрит текст:
Героите, които са изпратени на невероятно важна мисия за Земята се държат като отегчени тийнейджъри и сами си създават драма и имаше бунт на кораба без някакви реални причини. Героинята на Кейти уби един при самозащита после отиде при тези, които малко или много го подкрепяха и им каза, че го е убила сякаш най-хладнокръвно и безпричинно му е клъцнала гърлото. Въобще изкуствено създаване на напрежение.

# 82
  • Мнения: 36 484
Ясно, тогава няма да го свалям.  Мислех, че ще наблегнат на извънземните и мистерията, а не на сапунената драма.

От утре (тази вечер в САЩ) започва нов сериал за младостта на иконома на Батман (Алфред Пениуърт). Звучи ми малко нелепо (като да направят филм за стринка му), но може и да изгледам един епизод Simple Smile
...Все пак гледам Криптон, който е за дядото на Супермен :/
https://www.imdb.com/title/tt8425532/

Ето и трейлър - сериалът се казва Пениуърт:


Не съм сигурна към кой жанр трябва да се причисли и дали въобще е за тази тема. Има далечна връзка със супергеройския жанр, но очевидно не е нито фантастика, нито някое от разклоненията...

# 83
  • Мнения: 36 484
Клип от 4-ти сезон на Човекът във високия замък:

# 84
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Клип от 4-ти сезон на Човекът във високия замък:



Много яко.

Но си мислех, че от колата ще излезе Джо.


Тоя Руфъс значи .. Колкото повече остарява, толкова по-хубав става.

# 85
  • Мнения: 36 484
И аз първо си помислих, че ще е Джо...Но може би ще се появи някъде като изненада - дори да не е в главна роля...
Тая година ще стискаме палци на Руфъс Сюъл за Емито - щеше да е по-добре да го номинират за този сериал, но журито на тези награди мрази фантастиките и дават награди само ако нещо е хипер популярно, като ГоТ...

# 86
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Кой е номиниран от ГоТ?

# 87
  • Мнения: 36 484
Не помня точно, но имат 32 номинации, което е някакъв рекорд...

# 88
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 795
И според мен не ги заслужават тези номинации, но като за последен сезон може да са им ги дали от тях да мине.

# 89
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Довършвам последният сезон на Оранжевото и ще мятам ЧВВЗ

Общи условия

Активация на акаунт