Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема X

  • 15 311
  • 750
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: X
Довършвам последният сезон на Оранжевото и ще мятам ЧВВЗ

Мноо са извиняам, ама кое е туй Оранжево и ЧВВЗ?
Че съм изпаднала в пауза откъм сериали, след като Килджойс и 100-те ми станаха почти непоносими за гледане.

# 91
  • Вестерос
  • Мнения: 38 236
Оранжевото- Orange is the new black, не е по темата ни, но да се изкажа аз Grinning

чввз- човекът във високия замък

Килджойс е с последен сезон, 2 епизода са излезли, не съм зяпала още. Стоте стават с новия сезон.

# 92
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Довършвам последният сезон на Оранжевото и ще мятам ЧВВЗ

Айде ... И пиши, какво мислиш.

Оф, направо ти завиждам в момента.


Сапфир, гледай ЧВВЗ и ДарК!

Непременно.

# 93
  • Мнения: X
А, Човекът го гледах аз, няма грешка! Наесен чакам новия сезон с буйна страст. Повече по Обергрупенфюрера Джон Смит, отколкото по Джо Блейк, ако трябва да сме честни. Страшен е тоя Руфъс, невероятна роля направи!

Виж, Дарк съм пропуснала, тенкююю Simple Smile

# 94
  • Мнения: 11 308
Приключих с Мерлин.
Абсолютно тийн сериал. Започна да ми харесва чак в 4 сезон. Големи лигни, голяма комедия. Такава красива легенда да я опорочат така.
И не можах да преглътна черната Гуиневир. Имах чувството, че гледах предсказания за Хари и Меган.

Чакам с нетърпение the Man in the high Castle и Пикар.
Видях, че the Expanse е подновен за 5 сезон. Луцифер скоро ще почнат да снимат 5 сезон, което означава догодина март или април да гледаме.
Видях, че и Свръхествестено са започнали снимките по последния сезон.

# 95
  • Мнения: X

Сапфир, гледай ЧВВЗ и ДарК!

Непременно.

Ам, как се казва точно тоя ДарК?

# 96
  • Мнения: 36 427
Криптон

Скрит текст:
Брейниак отвлече таткото на Супермен?!  Shocked
Да, най-после нещата си идват по местата.
Скрит текст:
Обаче това бебе само го отвличат.... Иначе, доста силен епизод; историята на Дуумсдей беше по-трагична от очакваното. И още нещо - не съм убедена, че народът на Криптон иска да бъде освободен. Преди завръщането на Брейняк ми изглеждаше, че са ок с това Зод да им бъде лидер.
...Все още се чудя как е роден, след като майка му умря...Може би става дума за алтернативни времеви линии - значи Адам няма за какво да се притеснява - сигурно в другата Супермен си е добре и е на Земята.

Наистина, Мерлин си е тийн сериал. Не помня дали съм гледала абсолютно всичко или на пресекулки, защото не ми беше много интересен, но си спомням част от пълнежа и тъжния край... Ланселот е Сантяго Кабрера (в друга екранизация е чернокож, а в друга - нещо като българин Joy ) Той е Атос в Мускетарите - забавен сериал, но не е нещо особено и е много политкоректен към края; освен това ще участва и в Пикар (наскоро проверих).


Част от панела(на Сан Диего Комик Кон) на ЧВВЗ:


Актрисата, която играе Хелън Смит, е отслабнала страшно много!

# 97
  • Мнения: X
Може би защото напусна сладкия живот с Обергрупенфюрера?

Сантиаго Кабрера и аз го харесвам. Скоро го гледах в ролята на нещо като Илън Мъск в един не лош сериал, който за жалост спряха точно като стана интересен - Salvation.

Черната Гуинивир в Мерлин беше пълна пародия. Изобщо с тия нелепи расови решения за исторически или легендарни личности....как още не са турили негър в ролята на някой китайски император, не знам. Но също така уместно би било бял актьор да изиграе примерно Нелсън Мандела.

Последна редакция: вт, 30 юли 2019, 18:19 от Анонимен

# 98
  • Мнения: 36 427

Сапфир, гледай ЧВВЗ и ДарК!

Непременно.

Ам, как се казва точно тоя ДарК?
Dark https://en.wikipedia.org/wiki/Dark_(TV_series)


Тази кралица на Англия познавате ли я? Това е от историческа екранизация, картинката е старо изображение на същата кралица:
Скрит текст:

# 99
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
А, Човекът го гледах аз, няма грешка! Наесен чакам новия сезон с буйна страст. Повече по Обергрупенфюрера Джон Смит, отколкото по Джо Блейк, ако трябва да сме честни. Страшен е тоя Руфъс, невероятна роля направи!

Виж, Дарк съм пропуснала, тенкююю Simple Smile



Объргрупенфюрърът е просто невероятееееен!

Обичам го тоя Руфъс.


ДарК си има тема. Но си го пусни непременно. Много добре направено sci-fi. Немците тоя път направо надскочиха себе си. Това задето години наред ги плюх, че нямат един добър актьор, а актьорската им школа е пълен дизастър.

Кастът е забележителен, а сценарият е дъ бест.

# 100
  • Мнения: X
Хехе, гледам си го на немски.

# 101
  • Мнения: 11 308
Аз Сантяго Кабрера си го харесах още в Heroes, сега ми е наред да го гледам в Salvation.
Много ми беше смешен момента в 5 сезон, когато Персивал хвана някакво конярче, че уж бил искал да убива Артур - среща на братята Тарли от Игра на тронове.

Говорете ми още за Руфъс, страхотно излъчване има. Другите мъже ми идваха твърде бозави пред него.

# 102
  • Мнения: 390
А кой сериал е ЧВВЗ? Моля превод 😊

# 103
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Бубе, Човекът във Високия Замък е ЧВВЗ. Има го онлайн някъде по бг сайтовете със субове. Много много е як.

Ако го търсиш на английски - The Man in the High Castle.

# 104
  • Мнения: 36 427
А, вярно, че Кабрера беше в единствения добър сезон на Герои - той беше художникът, който вижда бъдещето Simple Smile Тогава още не му знаех името, но забелязах, че изглежда много добре...
Сега е моментът да уточня, че харесвам много мъже актьори и по-лесно им запомням имената от на актрисите, но това е само абстрактно харесване - естет съм Wink

Общи условия

Активация на акаунт