Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема X

  • 15 327
  • 750
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 36 460
Опитах се да намеря родословното дърво в Гугъл, но е много объркано - на америсканските комикси им липсва консистентност, което е отвратително! Всеки автор си пише каквото иска и не се съобразява с предишните..
...Но както и да е, според мен, ще стане така:
Скрит текст:
Ниса може и да умре, но ще е при такива обстоятелства, че Сег ще отблъсне и намрази Лайта и ще отгледа детето сам. Лайта ще стане тъжната и амбициозна майка, за която говореше Зод и просто всичко ще стане така, както той си спомня.
Мисля, че нямат материал за много сезони....Освен ако не решат да влачат сюжета до раждането на Супермен и унищожението на Криптон. В който случай ще имаме времеви скок и бебето ще стане главен герой - не обичам такива сериали.

# 166
  • Мнения: 47 973
След Stranger things и Dark, мисля че единствено Westworld  е подходящ за гледане? Или?

# 167
  • Мнения: 36 460
Западен свят е много силен, да. Не си ли го гледала? Той има отделна тема, но тя не е много активна между сезоните.

# 168
  • Мнения: 47 973
Не съм. Simple Smile Досега препоръчаните сериали бяха добро попадение, така че ще пробвам и него Simple Smile

# 169
  • Мнения: 36 460
Много е добър, но имай предвид, че има брутални неща, като във всички сериали на НВО. Аз ги превъртам, в повечето случаи.
Освен това, втори сезон е пъзел и върви отзад-напред, но в нета има много обяснения, които може да погледнеш, евентуално след като го изгледаш. Даже аз писах едно, миналата година.

Трети сезон няма да е толкова труден за дешифринане, според създателите на сериала. Предполагам, че отчасти и заради реакцията на зрителите - имаше много недоволни.

# 170
  • Мнения: 47 973
Ооооохххх ако е прекалено страшен може и да се откажа
Ще видим
Още си мисля за Dark Simple Smile

# 171
  • Мнения: 36 460
Има убийства и сексуално насилие (от второто - преди всичко в първи сезон). Има и много човешка драма. Която всъщност е роботска, но аз от малка харесвам роботите (във филмите и книгите) повече от хората, така че за мен е все едно.

# 172
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Не съм. Simple Smile Досега препоръчаните сериали бяха добро попадение, така че ще пробвам и него Simple Smile


Охооооооооооооо, ти си си направо за завиждане.

Западен свят е абсолютно задължителен.

Особено след ДарК, щото всичко друго ще ти изглежда супер тъпо.

Западен свят не е страшен изобщо. Има малко брутализъм, т.е. голи тела и малко показване на това, как правят ремонт на роботите, които са си като хора.

Но не е страшен. Абсолютно философски сериал. С Антъни Хопкинс! Той и Ед Харис са абсолютни виртуози в сериала.


И аз съм фен на роботите. Мейв от Западен свят и Каприка от Галактиката са ми любими евър.

# 173
  • Мнения: 36 460
Аз  не се шегувам, като казвам, че ги харесвам от ранна възраст - имаше един игрален сериал на Дисни за момче робот, мисля, че се казваше Чип. Обичах да го гледам, а бях доста малка. Не мога да се сетя заглавието...
Дейта също ми беше любимец (а когато съм го гледала за първи път, също трябва да съм била в ранна ученическа възраст)...

Сега потърсих и не намирам сериал, а само тв филми - може да е било това, но да съм го гледала повече от веднъж: https://www.imdb.com/title/tt0093649/ То сигурно е нещо инфантилно, обаче аз съм била прекалено малка и не ми е пукало))
...Или са го разделили на части на малки епизоди - едно време нашите телевизии правеха такива неща. Три тв филма по 100 минути си е материал за два сезона Wink

Последна редакция: пн, 05 авг 2019, 15:59 от Petia Kageyama

# 174
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Ох, кой беше тоя Чип?  newsm78 newsm78 newsm78

Много ми е познато.

На мене роботите са ми любими още от Бенджи, Закс и Звездния принц.

Но Петя е по-малка от мен с поне няколко години и не го знае това.

# 175
  • Мнения: 47 973
На мен са ми любими роботите на Азимов, в книжен вариант Simple Smile Ще го гледам, даже видях, че го има в хбо гоу Simple Smile Така че лесна работа Simple Smile

# 176
  • Мнения: 36 460
Кажи после дали ти е харесал Западен свят Simple Smile

# 177
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 773
Новини за някои от сериалите - 100 приключват със седми сезон, ОА е спрян и т.н. https://film-book.com/news-brief-dune-remake-pushed-back-the-oa- … m_medium=facebook Има и премиерни дати

# 178
  • Мнения: 36 460
Един сериал, на който не съм обръщала внимание до сега - THE DARK CRYSTAL: AGE OF RESISTANCE . Не съм сигурна дали е само 3Д анимация, или е и с кукли. Изглежда интересно, може да му хвърля едно око. Такова нещо не съм гледала от мнооого отдавна:


Излиза на 30-ти август.

# 179
  • София
  • Мнения: 27 157
Никак не лош предпоследен епизод на Криптон, но и доста предвидим.
Доста неща ще останат недовършени ако не подноват за трети сезон...

Общи условия

Активация на акаунт