Сериали и филми - sci-fi, fantasy, mystery, supernatural/тема X

  • 15 365
  • 750
  •   1
Отговори
# 390
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Аз поне ще се опитам да го гледам Simple Smile Сигурно е вдъхновен от Изгубени, но докато Изгубени беше за мистичен остров, в който се натрупва електромагнетизъм и се случват странни неща, тук имаме
Скрит текст:
симулация, в която щом човек направи нещо лошо, Островът му го връща. Поне това разбрах от двата трейлъра. А и явно никой от хората вътре в симулацията не помни живота си и не знае как е попаднал там..

Скрит текст:
То май никой от тях не помни "преди острова", освен ако няма внедрени агенти. Явно са им изстрили паметта.

Но интересното е, какво ще предложат на зрителя като загадка. Защото в Изгубени изобщо нямахме представа, какъв е бекграунда на цялата история и си мислехме какво ли не.

А тук, още в трейлъра, ни казват, че:
Скрит текст:
това е симулация, експеримент. И ни дават инфо, каква е целта на цялото занятие, а именно да проверят, кое е определящото - възпитанието/околната среда или природата, т.е. заложбите ти.

# 391
  • Мнения: 36 482
Скрит текст:
Първият трейлър е нещо като реклама - дали тази симулация ще е нещо като компютърна игра за лично ползване, или нещо по-сериозно - като нов вид оръжие? Може би това ще е загадката?

# 392
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Почнах чввз.

# 393
  • Мнения: 36 482
Харесва ли ти? В първи сезон има някои изоставени сюжетни линии, като например за ловеца на глави.

# 394
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946

Йееееей ... Казвай, кой те кефи и кой не те кефи.

На кой епизод си?

# 395
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
На втори Grinning За сега ме кефи, готини актьори са събрали, гледала съм ги повечето някъде. Джо ми е най-симпатичен

# 396
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Много е добър кастът. Руфъс е страхотен.

Джо и на мен ми е много любим, нищо че има обратна захапка и големи уши.

# 397
  • Вестерос
  • Мнения: 38 249
Аз него го харесвам от Кости още Simple Smile

# 398
  • Мнения: 25 350
На мен пък нищо не можа да ми задържи вниманието тези дни, та случайно попаднах на клип от БЗГ и го подхванах. Joy

# 399
  • Мнения: 513
Нямам големи очаквания от The I-Land, но ще гледам поне първите няколко епизода. Трейлъра ми прилича на микс от Lost, The Maze Runner и мнoгoто филми за виртуална реалност.
Скрит текст:
Хората се събуждат на непознато място и не помнят кои са, не могат да избягат, биват наблюдавани на монитори. Може би са в някаква симулация както ни подсказва и заглавието. Или експеримент, или реалити шоу.
Не звучи много оригинално, а по-скоро като смесица от други филми и сериали, но ако изпълнението е добро ще го гледам.

# 400
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
На мен пък нищо не можа да ми задържи вниманието тези дни, та случайно попаднах на клип от БЗГ и го подхванах. Joy

Ани, за пореден път ли?


Ааааа, вярно че Люк участва в Кости.

# 401
  • Мнения: 25 350
Да, за пореден път Joy Като няма нищо ново интересно (за мен), ще гледам старо и любимо.
Всички герои са толкова добре измислени - и силони и хора.. но все пак аз отново симпатизирам на хората и само на някои силони. Joy Луда работа.

# 402
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
.. но все пак аз отново симпатизирам на хората и само на някои силони. Joy Луда работа.
Аз симпатизирам на силоните май повече ..., колкото и странно да е. Номер 6 в минисериите колко много искаше Гайъс да я обича ..., ама тоя фустогонец ...

И после на Валери. Нали Валери беше с Хило?

Треперела съм заради тия двамата докрая ... Да не им се случи нещо.


Ани, гледала ли си Останалите с Джъстин Теро (Теру)?

# 403
  • Мнения: 25 350
Да, гледах Останалите и много, ама много ми хареса. И него ще го повторя, но го гледах скоро и ще почака повторението.

Аз най-много харесвам Старбък и Аполо. Joy И Хило и Валери също. Ама тя Валери стана силон фанатик Joy, а друга с нейния номер беше с Хило после май. Атина я бяха кръстили доколкото помня. И дете имаха. Не съм стигнала до там още. Joy

# 404
  • Чужбина
  • Мнения: 11 946
Аз най-много харесвам Старбък и Аполо. Joy И Хило и Валери също. Ама тя Валери стана силон фанатик Joy, а друга с нейния номер беше с Хило после май. Атина я бяха кръстили доколкото помня. И дете имаха. Не съм стигнала до там още. Joy

Да, значи Атина ми харесва най-много от номер 8.

Аполо е много готин, разбира се. Сцената, дето се боксират с Адама съм я гледала сигурно 100 пъти. Но жена му не ми харесваше и ме бе много яд, че не са заедно с Старбък. Нали се обичаха, а тя си лягаше ту с тоя, ту с оня. Ей това не ми харесваше, та се ядосваааааах ...

Общи условия

Активация на акаунт