Лакове за нокти - 130

  • 36 927
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 27 549
Елена,  синият Бел номер 53 ли е? Stuck Out Tongue Winking Eye Онзи ден си го купих, заедно с други два сини лака на Бел- впечатлих се много от сините им нюанси, едва си избрах три. Joy
На Есенс и Лумс всичките ли шишенца издават такъв скърцащ звук, нещо не ми допада това...

# 706
  • София
  • Мнения: 2 934
Елена,  синият Бел номер 53 ли е? Stuck Out Tongue Winking Eye Онзи ден си го купих, заедно с други два сини лака на Бел- впечатлих се много от сините им нюанси, едва си избрах три. Joy
На Есенс и Лумс всичките ли шишенца издават такъв скърцащ звук, нещо не ми допада това...

Да, 53 Hug И аз гледах, грабих и тоя и тоя.... После връщах, че ми се видяха много, а не знам колко ще изтрая без гел лак и в крайна сметка синьото, ментата, зеления и сивия брокат плюс този лак на Катрис.

# 707
  • Мнения: 27 549
Да, и аз грабих Joy А как изглежда в шишенцето зеления брокат? Имаше един със зелени и сини частици, чудех му се, но не можах да преценя как ще стои на ноктите и взех синьо-лилав брокат. А търсех сиво, цикламено.... Joy Добре че си имам два ментови Флормар....голямо изкушение са ми тези Бел Heart

# 708
  • Мнения: 20 172
Ивче Това е твоята форма, толкова да ти отива.
+1
Десислава, много приятна комбинация и цветове.

# 709
  • Мнения: 5 112
Джаста, ако знаеш в темата какви дебати предизвика формата на Ивчето Joy Чак ми стана мъчно като си промени ноктите Joy

# 710
  • Мнения: 35 968
на ивчето това са разпознаваемите нокти Wink

# 711
  • София
  • Мнения: 386
Лакът е на Perfect. Нещо между коралово и червено, май цяло лято не бях слагала такъв цвят. Стикерите са доста стари и ми се стори, че като сложих топа леко избледняха.
Само красоти показвате. 😍


# 712
  • София
  • Мнения: 1 002
на ивчето това са разпознаваемите нокти Wink
Абсолютно Sparkling Heart
Аз още тогава реагирах, че няма защо да се съобразява с чуждите мнения, важно е на нея какво й харесва и как се чувства добре.

# 713
  • Мнения: 13 082
Джаста, ако знаеш в темата какви дебати предизвика формата на Ивчето Joy Чак ми стана мъчно като си промени ноктите Joy

Мале 😂 Помня и аз. Страници се разтягаше как, защо, ама каааак 😒 Аз пък харесвам ноктите ѝ и по двата начина, все са прекрасни. 🤗😘

# 714
  • София
  • Мнения: 2 934
На Ивчето ноктите се подвиват с тази форма. Както тя се чувства удобно и красиво естествено, но другата ѝ стои божествено, обира подвитите крайща, издължава, изтънява пръстите, просто съвършенно.

Да, и аз грабих Joy А как изглежда в шишенцето зеления брокат? Имаше един със зелени и сини частици, чудех му се, но не можах да преценя как ще стои на ноктите и взех синьо-лилав брокат. А търсех сиво, цикламено.... Joy Добре че си имам два ментови Флормар....голямо изкушение са ми тези Бел Heart


Синьо зелени са брокатчетата, да. Не съм в къщи да видя номера. Не съм кой знае колко очарована на първо четене от него специално.

# 715
  • Берлин
  • Мнения: 4 484
Космическо синьо

# 716
  • Мнения: 5 112
Джаста, ако знаеш в темата какви дебати предизвика формата на Ивчето Joy Чак ми стана мъчно като си промени ноктите Joy

Мале 😂 Помня и аз. Страници се разтягаше как, защо, ама каааак 😒 Аз пък харесвам ноктите ѝ и по двата начина, все са прекрасни. 🤗😘
И аз ѝ харесвам генерално ръцете, просто тогава се ядосвах че се коментира че били неправилно оформени, което не е вярно Smiling Imp

# 717
  • София
  • Мнения: 1 002
Джаста, ако знаеш в темата какви дебати предизвика формата на Ивчето Joy Чак ми стана мъчно като си промени ноктите Joy

Мале 😂 Помня и аз. Страници се разтягаше как, защо, ама каааак 😒 Аз пък харесвам ноктите ѝ и по двата начина, все са прекрасни. 🤗😘
И аз ѝ харесвам генерално ръцете, просто тогава се ядосвах че се коментира че били неправилно оформени, което не е вярно Smiling Imp
Именно

# 718
  • Мнения: 1 129

Лака е на Essence - The Twilight saga - Breaking dawn 02 - Alice had a vision-again
Декорация ваденка

# 719
  • Мнения: 5 478
Маме, имам го този и никога не успявам да го хвана на снимка, а е тоооолкова красив! Purple Heart

Имам и аз спомен за дебатите по повод формата на ноктите на Ивчето. Mен също тогава ме подразни фактът, че се прие за миродавно мнението на хора, които реално не бяха питани. Простете за откровеното мнение. Така или иначе ноктите ѝ са перфектни винаги с всякаква форма.

От мен любим пясък, който ми е на свършване. Имате ли идея дали още го предлагат Ейвън? https://www.instagram.com/p/B1qiCqbjdAR/

Общи условия

Активация на акаунт