Пак за свекървите.

  • 3 748
  • 43
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 537
Аз много обичам свекърва си. Не знам как стана, от първия миг, когато я видях, я обикнах.  Heart Eyes
Ето това е основното за мен. В моя слу4ай беше обратното при първата среща. Досега си мислех за нещо хубаво в нея, ми няма, съжалявам.
ooooh!Не мислех че някой ще напише такъв отговор.Не ми се иска да съм на твоето място,щом няма нещо хубаво  в твоята свекърва,па макар и то да е съвсем мъничко. Naughty

# 16
  • Мнения: 5 713
Краси, има ли някакво зна4ение? Поне не си позволявам да я изтипосам във форума с вси4ките й недостатъци и да седна да я плюя.  Peace

# 17
  • Мнения: 1 866
Ние с моята свекърва не се обичаме много, но за 9 години се научихме май да се понасяме така да се каже и се нагодихме една на друга. Главното което не ми харесва е, че малко има тенденции да лицемерничи, но пък напоследък си мисля, че това е и качество, защото така се избягват някои директни и грозни конфликти. Просто си имам едно наум с нея и толкова. Иначе не мога да й отрека, че е добра готвачка и ми даде няколко ценни рецепти. Не се меси или го прави отдалече и като усети, че се дразним спира. Практична е, има вкус, прави хубави подаръци на дъщеря ми и даже вече на нероденото още внуче. Даже и на мен ми е подарявала дрехи и ме улучва винаги, което наистина ме впечатлява, защото аз съм капризна и даже майка ми не успява така. Възхищавам й се за едно : отгледала е 3 деца без никаква помощ и с малко средства и ги е възпитала много добре. Мъжът ми много ме уважава като жена и майка на децата ни, много ми помага и това със сигурност е резултат на възпитанието получил от майка си. Тя определено не е от майките възпитали мамини синчета. За това искрено й благодаря!

Аууу, не съм предполагала, че мога да кажа толкова добри думи за свекърва ми! Grinning Тази тема ме провокира направо. Може нещо да съм помъдряла... newsm78 Или може би това се дължи на факта, че от 2 години живеем на 2000 км разстояние една от друга. Все пак горните неща винаги съм ги осъзнавала, не мога да не й ги призная.

# 18
  • Мнения: 3 537
Краси, има ли някакво зна4ение? Поне не си позволявам да я изтипосам във форума с вси4ките й недостатъци и да седна да я плюя.  Peace
Така е. PeaceПрава си. Wink

# 19
  • Мнения: 2 237
Добре де,от мен да мине ще я похваля Laughing
Много разбира от болести (същински лекар е ) и от билки .
Някои болести ги лекува с нейни си,много сполучливи методи.Чете медицински списания и се образова.Навремето е искала да става мед. сестра и честно казано  - отдава и се. Peace

# 20
  • Мнения: 2 019
Много теми прочетох за свекървите и понеже аз не съм имала кой знае какви проблеми с моята,много ми е чудно какви хубави черти и качества притежават вашите свекърви? GrinningВсе пак всички те,дори и тези,с които не се разбирате,притежават все някакви такива,нали така?Аз ще започна първа. WinkМоята е много добродушна,винаги приема решенията,които вземаме и не ни се бърка.Много носи на майтап.Винаги е готова да гледа децата ,щом и ги оставим.Прави всичко възможно по празниците да събере цялата фамилия ,което много ми допада,защото винаги си изкарваме страхотно.Сигурно има и още,но за сега за това се сещам. Laughing
еи това се казва свекарва Mr. Green

# 21
  • Мнения: 52
Аз много обичам свекърва си. Не знам как стана, от първия миг, когато я видях, я обикнах.  Heart Eyes
Ето това е основното за мен. В моя слу4ай беше обратното при първата среща. Досега си мислех за нещо хубаво в нея, ми няма, съжалявам.
....И така вече 10 години... #2gunfire

# 22
  • Мнения: 663
Моята е много добродушна, до наивност, вижда винаги добрите страни у хората, много помага за детето, а и в готвенето също.

# 23
  • Мнения: 1 761
Ех, как ми се иска да мога да кажа наистина нещо хубаво за свекито....Но за съжаление се сещам само за едно-отгледала е най-добрия съпруг на света, който обаче изобщо не прилича на нея, а на баща си.....Слава Богу,де.
Нито е добродушна, нито е тактична, нито може да те научи на нещо ( домакинската рабпота не и е силна страна),нито можеш да говориш нормално с нея (непрекъснато критикува без значение за какво иде реч),че изглежда ужасно се преживява,ама поне да имаше добър характер....Никога не съм си представяла,че ще имам точно такава свекърва,но се утешавам,че мъжа ми изобщо не прилича на майка си и не се налага да живеем заедно с нея.

П.С.Свекър ми заслужава медал за храброст и благородство! bowuu  bouquet

# 24
  • Sf
  • Мнения: 808
утре ще ти преместят темата в Дом и семейство Simple Smile

# 25
  • Мнения: 4 451
И моят свекър е златце  bowuu Никога не се бърка в нашите работи и е невероятно интелегентен мъж. Ами,така де, поне със свекър да се похваля... А свекървата  newsm78, опитвам се да откроя няколко хубави черти, но май не ми се отдава много. Само като се сетя за нея и ме свива корема. А, сетих се, ако и оставя да гледа детето, не би миотказала. Лошото е, че докато е при нея, тя започва да готви, да си върши разни домакински неща и така на няколко пъти е изпускала детето на улицата. В смисъл, че улисана в работата не усетила, че 2-годишната ми (тогава дъщеря) си е отворила вратата и е изчезнала някъде навън. Така на няколко пъти и тя самата изживя шок с тези си изпълнения. И тъй-като доколкото разбирам темата е само за хубавите черти на свекитата, ще си спестя всичко друго.
Завиждам ви момичета за точните свекърви! Да са ви живи и здрави!

# 26
  • Мнения: 42
Най-хубавото на моята свекърва е, че............е на 2000 км от мен Hug

# 27
  • Мнения: 8 917
Откакто се пуснаха няколко теми за шпионите във форума и кой кого разпознал от родата, нещо много взехте да ги хвалите свекървите и зълвите! Mr. Green
 Joy
Майтапче! Peace
Joy Joy Joy

Неее, моята винаги съм си я хвалила  bouquet Възпитана, ерудирана и разбрана жена е. Понякога се опитва да налага мнение, но със сигурност е за добри и като й покаж, че не бих искала да става така, както тя е решила се отказва макар и с неохота. 40 дни бяхме при нашите като се роди Гери, а след това тя идваше абсолютно всеки ден - в жега и студ да гледа Гери и вечерта си тръгваше - живеят в Кокакяле. Никога не е отказала да направи нещо за Гери, за което съм й страшно благодарна. Голяма кулинарка е и определено много добра домакиня. Прие си ме с отворени обятия още на първата ни среща. Благодарна съм й и затова,че е възпитала така децата си, особено съпругът ми - естествено Mr. Green и затова, че витаги в споровете ни застава на моя страна Mr. Green

# 28
  • Мнения: 356
Откакто се пуснаха няколко теми за шпионите във форума и кой кого разпознал от родата, нещо много взехте да ги хвалите свекървите и зълвите! Mr. Green
 Joy
Майтапче! Peace

                        Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 2 274
    Аз винаги съм хвалила свеки! Тя ме е научила на толкова неща, на които и собствената ми майка не е могла! Много си я обичам! Никога не сме се карали и винаги много сме се разбирали! Като се оженихме с мъж ми все се смееше, че ни на свекърва случила, ни на снаха - нямала с кого една цигара да изпуши сутрин с кафето  Joy! Много ме глези докато бях бременна със синчето / а и като се роди/, а сега много се обичат двамата! За жалост сега е на 3000км. от тук и съм притеснена като се роди новия бебо кой ще ми помага! Ако щете ми вярвайте, но вечер е ставала тя да люшка детето, за да мога аз да си поспя! Със свекъра много ни помогнаха финансово за да си купим жилище! Страхотни хора са - как да не си ги обичам!
   Имам си и зълвичка с която много се разбираме и красива племенничка! Ама стига съм ги хвалила, че ще ми завидят хората  Wink!

Последна редакция: ср, 12 юли 2006, 18:30 от benighted

Общи условия

Активация на акаунт